تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: بررسی کلی samsung ace 2

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

یه سایت پیدا کردم که براساس بنچمارک از جی پی یو بهشون امتیاز داده و رده بندی کرده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایت هم سر بزنید بد نیست:
    به نظر تون چرا اوپتیموس 2ایکس با اون اندروید پایین و ایناش، بیشترین امتیاز رو تو گیمز گرفته؟؟

واسه اینکه از موضوغ اصلی خارج نشیم:

به نظرتون اس ادونس از نظر رام و دولوپ و اینا مثل اس 2، ساپورت میشه؟
    و
    به غیر از مشکی رنگای دیگه هم داره؟کِسی دیده!؟

مرسی

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام

یه سایت پیدا کردم که براساس بنچمارک از جی پی یو بهشون امتیاز داده و رده بندی کرده:

این سایت هم سر بزنید بد نیست:
    به نظر تون چرا اوپتیموس 2ایکس با اون اندروید پایین و ایناش، بیشترین امتیاز رو تو گیمز گرفته؟؟

واسه اینکه از موضوغ اصلی خارج نشیم:

به نظرتون اس ادونس از نظر رام و دولوپ و اینا مثل اس 2، ساپورت میشه؟
    و
    به غیر از مشکی رنگای دیگه هم داره؟کِسی دیده!؟

مرسی

اعداد و ارقام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به هیچ عنوان معتبر نیست! کلا به هیچ عنوان ارش بحث هم نداره!!!

اما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معتبر هست!
    ولی مقایسه ای که شما لینکش رو گذاشتید چندان کاربردی نیست، چون بصورت Offscreen هستند و عملا رزولیشنی که تست شده با رزولیشن دیوایس ها فرق داره!

در تست استاندارد میبینید که NEW IPAD با اختلاف حدود 10% از S3 شکست خورده! دلیلش هم رزولیشن خیلی بالای ipad هست!
    و همچنین میبینید که S3 از S2 شکست خورده! بازم بدلیل رزولیشن بالاتر S3 نسبت به S2 هست!

3. 2 کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب دقیقا همینو میگم دیگه!!!

SGX540 خودش حدود 20 تا 30 میلیون مثلث رو میتونه پردازش کنه! در I9000 این SGX540 نیست که 90 میلیون مثلث رو پردازش میکنه، چیپ Hummingbird هست که توان پردازش 90 میلیون مثلث رو داره!
    این همون SOC هست که قبلا گفتم.
    برای مثال Exynos 4210 حدود 400 میلیون مثلث رو در ثانیه پردازش میکنه، در حالی که چیپ گرافیکیش فقط توان پردازش 160 170 میلیون مثلث رو داره!

در New Ipad هم پردازنده گرافیکی SGX543 استفاده نشده! پردازنده New IPAD مدلش SGX543 MP4 هست.
    اینا از نظر قدرت خیلی تفاوت دارند.
    در Galaxy s1 درسته که سی پی یو محدودیت ایجاد کرده. ولی مقدار کلاک Sgx540 بسیار پایین تر از خود نکسس ه
    در مورد The New Ipad هم خق با شماست.مدل 4 هسته این گرافیک استفاده شده!

5. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

در Galaxy s1 درسته که سی پی یو محدودیت ایجاد کرده. ولی مقدار کلاک Sgx540 بسیار پایین تر از خود نکسس ه
    در S1 فرکانس POWERVR SGX540 روی 200MHz ست شده ولی در NEXUS فکر کنم 380MHz هست!

ولی منظور من این بود که این اعدادی ما روش بحث میکنیم فقط مربوط به GPU هست، در حالی که قدرت نهایی یک دیوایس مجموع قدرت های CPU و GPU و میزان و نوع رم و ... بستگی داره!
    ما میگیم S1 حدود 90 میلیون مثلث میتونه پردازش کنه، در حالی که GPU اون فقط توان پردازش 30 میلیون مثلث رو داره! دلیلش اینه که در پردازش نهایی CPU به کمک GPU میاد و باعث افزایش کارایی تا 3 برابر میشه!
    همانطور که GPU استفاده شده در S2 حدود 170 میلیون مثلث پردازش میکنه ولی قدرت نهایی S2 حدود 400 میلیون هست!
    و اینم در نظر بگیرید که ما داریم از معماری و مدل GPU و CPU صحبت میکنیم، ولی هیچ کدوم از ما اطلاعات کافی در مورد SOC ها نداریم! نمیدونیم راندومان هر کدوم چقدر هست، کدوم بهینه تر هست و ...
    مثلا یکی از دلایل افزایش کارایی S1 استفاده از رم 2 کاناله بود که در زمان خودش کمتر دیوایسی از رم 2 کاناله استفاده میکردند، در حالی که در 99% سایت ها هیچ صحبتی از این موضوع نمیشه و فقط میزان رم رو اعلام میکنند! حتی گفته نمیشه که DDR2 هست یا DDR3 یا یک مدل دیگه...

7. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بـــــــله خوب. حتی در پی سی هم این موضوع مطرح هست و سی پی یو برای جی پی یو محدودیت ایجاد میکنه
    اما در موبایل قسمت اعظمی از کار پردازش گرافیکی رو خود سی پی یو انجام میده. مثل گلکسی جیو که جی پی یو نداره و همه ی کار پردازش گرافیکی بر عهده سی پی یو هست. چیزی که در کامپیوتر ها و کلا x86 ها نیست.

پ.ن: کلاک نکسس فکر کنم 400باشه

9. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مثل گلکسی جیو که جی پی یو نداره و همه ی کار پردازش گرافیکی بر عهده سی پی یو هست. چیزی که در کامپیوتر ها و کلا x86 ها نیست.
    ولی جیو که جی یو داره!!!آدرنو 200 یا 205 فکر کنم.

یه سوال شاید بچه گانه:

نمیشه جی پی یو هم مثل سی پی یو اور کلاک یا آندر کلاک کرد؟

و یه سوال دیگه:

کدومشون(جی پی یو، سی پی پو و ......) تو ساپورت نرم افزار بازی از بقیه بهترن؟
    اصلا به هم ربطی داره!!؟؟
    آخه یکی تو اون یکی تاپیک میگفت تو ایس 2 بازی where is my water و چند بازی دیگه مشکل داره؟
    مرسی

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

ولی جیو که جی یو داره!!!آدرنو 200 یا 205 فکر کنم.

یه سوال شاید بچه گانه:

نمیشه جی پی یو هم مثل سی پی یو اور کلاک یا آندر کلاک کرد؟

و یه سوال دیگه:

کدومشون(جی پی یو، سی پی پو و ......) تو ساپورت نرم افزار بازی از بقیه بهترن؟
    اصلا به هم ربطی داره!!؟؟
    آخه یکی تو اون یکی تاپیک میگفت تو ایس 2 بازی where is my water و چند بازی دیگه مشکل داره؟
    مرسی
    GALAXY GIO چیپ گرافیکی Adreno 200 داره.

GPU رو هم مثل CPU میشه فرکانسش رو تغییر داد! ولی من شخصا توصیه نمیکنم!

در ساپورت بازی ها و دیتای مورد استفاده GPU مهمتر هست! ولی CPU هم تاثیر داره، مثلا بعضی بازی ها روی ARMv6 کار نمیکنن و برای اجرا باید پردازنده از سری ARMv7 باشه یا موارد مشابه!

بـــــــله خوب. حتی در پی سی هم این موضوع مطرح هست و سی پی یو برای جی پی یو محدودیت ایجاد میکنه
    اما در موبایل قسمت اعظمی از کار پردازش گرافیکی رو خود سی پی یو انجام میده. مثل گلکسی جیو که جی پی یو نداره و همه ی کار پردازش گرافیکی بر عهده سی پی یو هست. چیزی که در کامپیوتر ها و کلا x86 ها نیست.

پ.ن: کلاک نکسس فکر کنم 400باشه
    خوب منم دقیقا همین رو میگم، یعنی فقط یک GPU قدرتمند کارایی نخواهد داشت و باید در کنار اون پردازنده قدرتمندی هم باشه!

و در کل برای مقایسه پرفورمانس یک دیوایس باید چند چیز رو هم زمان در نظر بگیریم،
    CPU
    GPU
    RAM(نوع و میزان و فرکانس رم)
    رزولیشن نمایشگر
    سیستم عامل!(برای مثال در اندروید 4 خیلی کارایی بالا رفته و در مقایسه با دیوایسی مشابه با اندروید 2.3 خیلی بهتر عمل خواهد کرد! همین مثال برای اندروید 4.1 و 4 هم هست! و حتی بیشتر)
    و...

در مورد نکسوس هم، این گوشی از چیپ Texas Instruments OMAP 4460 استفاده میکنه که چیپ گرافیکیش روی 384MHz ست شده.
    چیپ I9100G هم Texas Instruments OMAP 4430 هست که فرکانس چیپ گرافیکیش 304MHz هست.

12. 2 کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شرمنده
    منظور گلکسی فیت بود

14. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز بابت مقاله ممنونم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان امروز بازار بودم یک مدل موبایل فروش نشانم داد روی کارتونش نوشته بود-++ACE- من مشخصاتی اش پیدانکردم میگفت ایرادات سری قبلش برطرف شده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •