تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 66 از 68 اولاول ... 165662636465666768 آخرآخر
نمايش نتايج 651 به 660 از 672

نام تاپيک: باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

با سلام دوست عزیز از راهنمای شما تشکر. تمام روش های یاد شده در این سایت را انجام دادم اما مشکل حل نشد. همانطور که قبلاً گفتم تلویزیون من سامونسگ اسمارت مودل ua40f6400 است و من در کشور افغانستان هستم. با کنترول دست ساز بخش لوکال ست را فعال کردم تقریباً بر روی تمامی گزینه ها قرار دادم اما در هیچ کدام کانال های دیجتال را پیدا نمی کنه. البته باید بگم که در بخش جستجوی کانال قسمت دیجتال موجود هست سرچ هم می کنه اما کانالی پیدا نمی کنه. لطفاً راهنمایی بفرمایید تشکر از کمک شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام من تلوزیون 48 اینچ مدل 6400 دارم
    دو تا مشکل داره یکی اینکه هر وقت روشنش میکنم همیشه یه پیغام رو نشون میده که باید اوکی کنم تا بره که عکسش رو میزارم
    دوم اینکه بعضی قسمتهای صفحه دارای یه کمی سایه شده یعنی یه لکه های تیره رو صفحه دیده میشه که خیلی آزار دهنده شده راهی برای رفع این مشکل هست؟؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام دوست عزیز از راهنمای شما تشکر. تمام روش های یاد شده در این سایت را انجام دادم اما مشکل حل نشد. همانطور که قبلاً گفتم تلویزیون من سامونسگ اسمارت مودل ua40f6400 است و من در کشور افغانستان هستم. با کنترول دست ساز بخش لوکال ست را فعال کردم تقریباً بر روی تمامی گزینه ها قرار دادم اما در هیچ کدام کانال های دیجتال را پیدا نمی کنه. البته باید بگم که در بخش جستجوی کانال قسمت دیجتال موجود هست سرچ هم می کنه اما کانالی پیدا نمی کنه. لطفاً راهنمایی بفرمایید تشکر از کمک شما
    دوست عزیز
    ممکن است در کشور شما سیستم دیجیتال فعال نباشد و کشور شما از سیستم آنالوگ استفاده می کند.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من تلوزیون 48 اینچ مدل 6400 دارم
    دو تا مشکل داره یکی اینکه هر وقت روشنش میکنم همیشه یه پیغام رو نشون میده که باید اوکی کنم تا بره که عکسش رو میزارم
    دوم اینکه بعضی قسمتهای صفحه دارای یه کمی سایه شده یعنی یه لکه های تیره رو صفحه دیده میشه که خیلی آزار دهنده شده راهی برای رفع این مشکل هست؟؟
    اول اینکه باید از یک شخصی که به امور فعال سازی منوی مخفی اطلاعات دارد کمک بگیرید تا آن آیتمهایی که در آن پیام است را برایتان وارد کرده تا آن پیام دیگر نمایش داده نشود و اگر میزان لکها زیاد باشد ممکن است که ال ای دی بارتان مشگل پیدا کرده باشد و اگر کم است زیاد مهم نیست. این معمولا رایج است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

نه دوست عزیز سیستم دیجیتال وجود دارد و تلویزیون های که اخیراً به بازار اومده و از طریق ریسیور دیجیتال میشه کانال های دیجیتال را دریافت کرد. مودل تلویزیون سامسونگ ua40f6400 را چک کردم دیجیتال داره منوی سرچ دیجیتال هم بعد از تغییر لوکال ست اضافه شده سرچ هم می کنه اما کانالی پیدا نمی شده. نمی دونم مشکل از کچا است. اکه کسی معلومات داره لطفلاً راهنمای کنه.
    با تشکر.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نه دوست عزیز سیستم دیجیتال وجود دارد و تلویزیون های که اخیراً به بازار اومده و از طریق ریسیور دیجیتال میشه کانال های دیجیتال را دریافت کرد. مودل تلویزیون سامسونگ ua40f6400 را چک کردم دیجیتال داره منوی سرچ دیجیتال هم بعد از تغییر لوکال ست اضافه شده سرچ هم می کنه اما کانالی پیدا نمی شده. نمی دونم مشکل از کچا است. اکه کسی معلومات داره لطفلاً راهنمای کنه.
    با تشکر.
    دوست عزیز
    اگر تنظیمات آنتن درست باشد باید شما امواج را دریافت کنید.
    روی این پست کلیک کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من از طریق منوی مخفی تلوزیون رو ریست فکتوری کردم ولی دیجیتالش ار کا افتاده یعنی تو منوی تلوزیون گزینه در حال پخش موجوده ولی غیر فعال شده وقتی هم که روش کلید میکنم پیغام میده که این گزینه در دسترس نمی باشد
    چطوری درستش کنم
    کمممممممک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام
    برای رفتن به منوی مخفی سامسونگ UA55KU7970W که ریموتش هم اسمارت و مزخرف و بدون دکمه هست چکار باید بکنم؟ کسی در خصوص این نسل از سامسونگهای ایرانی اطلاعاتی داره؟
    با سپاس

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    برای رفتن به منوی مخفی سامسونگ UA55KU7970W که ریموتش هم اسمارت و مزخرف و بدون دکمه هست چکار باید بکنم؟ کسی در خصوص این نسل از سامسونگهای ایرانی اطلاعاتی داره؟
    با سپاس
    دوست عزیز
    همه تلویزیونهای سامسونگ بطور عموم از کنترول معمولی سامسونگ پشتبانی می کنند. یکی از کنترول فروشی ها و یا نمایندگی ها خریداری کنید.

داره خودمونی میشه esmigel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان..
    دوستان الان چند وقتیه به چندتا مشکل خوردم که نمیدونم اینجا باید مطرحش کنم یا نه؟ ولی امیدوارم بتونین راه حلی براش پیدا کنین...
    من سه سال قبل تلویزیون اسمارت سامسونگ f7770...46 اینچ رو خریدم(مدل وطنی) که تو تنظیمات خودش زده f7500bm.. باهاش مشکلی نداشتم تا اینکه سال قبل اپدیتش که 1110 بود اومد و انلاین از طریق خودش اپدیتش کردم...اینم بگم که روز اول یه کنترل معمولی براش گرفتم که کار باهاش راحت تر باشه و کنترل لمسی خودشم خراب نشه!...خلاصه بعد از اپدیت کنترل لمسی دیگه کار نمیکرد به غیراز دکمه صوتیش...فقط همین یه دکمه ش کار میکنه و بقیه دکمه ها از کار افتادن...همه جا سرچ کردم و همه کارا رو انجام دادم ولی هیچکدوم بدرد نخورد...از روز اپدیت وای فای تلویزیون همش قطع میشه و دیگه مثل اول نیست...نمایندگی هم رفتم حتی کنترل رو تست نکرد و تا بهش گفتم گفت این کنترل ها زود از کار میوفتن و طبیعیه!! الان تو سایت اپدیت جدید اومده ولی از تلویزیون هرچی میزنم که انلاین اپدیت شه میگه براش اپدیت جدیدی نیومده! در حالی که تا حالا دوتا اپدیت اومده تو سایت.. اولی 1113 و دومی 1128...دومی رو دانلود کردم و گفتم با یو اس بی اپدیت کنم ولی هرکاری میکنم تلویزیون نمیشناسش.. حتی اسم پوشه هارو از تک تک سایتا خوندم و عوض کردم.. حتی فروم خارجی رو... ولی بازم نمیشناسه..یا اگرم با عوض کردن اسم پوشه دنبال اپدیت بگرده میزنه فایلی وجود نداره...با انواع یو اس بی و فرمتای یو اس بی امتحان کردم...ولی نشد..همش میزنه برسی کنید شبکه شما پیکربندی شده باشد...اینا تنظیماتی واسه اپدیت یا کنترل داخل تنظیمات مخفی ندارن؟؟ اسم تنظیم مخفی میاد تنم میلرزه!! تا حالا دوتا سامسونگ رو ناشیانه خراب کردم... ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارن کمکی بهم بکنن...اسم پوشه دانلود T-FXPUABC
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •