تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 68 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 672

نام تاپيک: باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من چند روز پیش برای فعال کردن اینترنت TV به منوی مخفی رفتم به هوای اینکه ریست همه تنظیمات را به حالت اول بر می گردونه یک سری تغییرات دادم از جمله TYPE و FRONT COLOR حالا تصویر ترکیده و کاملا به هم ریخته حتی رفتم یک مدل مشابه هم پیدا کردم از منوی مخفیش عکس گرفتم و طبق اون تنظیم کردم و لی متاسفانه درست نشد.
    1- آیا راه حلی برای حل این مشکل دارید؟
    2- برای منوی مخفی نیز ریست کلی وجود داره؟
    مدل TV هست SAMSUN UA40ES6950 که همون UA40ES6200 هست
    ممنون می شم راهنمای کنید

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من چند روز پیش برای فعال کردن اینترنت TV به منوی مخفی رفتم به هوای اینکه ریست همه تنظیمات را به حالت اول بر می گردونه یک سری تغییرات دادم از جمله TYPE و FRONT COLOR حالا تصویر ترکیده و کاملا به هم ریخته حتی رفتم یک مدل مشابه هم پیدا کردم از منوی مخفیش عکس گرفتم و طبق اون تنظیم کردم و لی متاسفانه درست نشد.
    1- آیا راه حلی برای حل این مشکل دارید؟
    2- برای منوی مخفی نیز ریست کلی وجود داره؟
    مدل TV هست SAMSUN UA40ES6950 که همون UA40ES6200 هست
    ممنون می شم راهنمای کنید
    دوست عزیز من که تو پست اول گفتم گزینه های دیگه رو دستکاری نکنید. تلویزیون های سامسونگ نیازی به فعال کردن چیزی نداره و اسمارت از اولش کار می کنه. نمی دونم چرا وقتی تلویزیون مشکلی نداره بی مورد منوی مخفی رو دستکاری می کنید. بهترین کار اینه که با خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان بزرگوار
    من هم مدل تلوزیون (LA32B550K1RXCS)رو دارم . این تی وی رو حدود 3 سال پیش از بانه خریداری کردم . اما مشکل : اینکه تلوزیون ما داخل منوش گزینه گیرنده دیجیتال نداره و از داخل منو نمیشه اپدیتش کرد ( گزینش رو نداره ) و از طریق USB فقط اهنگ وعکس رو نمایش میده ! می خواستم بدونم میشه کاری کرد که بشه فیلم رو هم باهاش نگاه کرد و یه نکته که من شنیدم اینا گیرنده دیجیتال داخلی (تیونر دیجیتال ) دارند ولی از منو مخفی غیر فعال شده . ایا اون رو هم میشه کاری براش کرد
    واقعا ممنونم ( کوچیک همتون)

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان بزرگوار
    من هم مدل تلوزیون (LA32B550K1RXCS)رو دارم . این تی وی رو حدود 3 سال پیش از بانه خریداری کردم . اما مشکل : اینکه تلوزیون ما داخل منوش گزینه گیرنده دیجیتال نداره و از داخل منو نمیشه اپدیتش کرد ( گزینش رو نداره ) و از طریق USB فقط اهنگ وعکس رو نمایش میده ! می خواستم بدونم میشه کاری کرد که بشه فیلم رو هم باهاش نگاه کرد و یه نکته که من شنیدم اینا گیرنده دیجیتال داخلی (تیونر دیجیتال ) دارند ولی از منو مخفی غیر فعال شده . ایا اون رو هم میشه کاری براش کرد
    واقعا ممنونم ( کوچیک همتون)
    تا جایی که من می دونم و شنیدم از سری D به بعد گیرنده دیجیتال به تلویزیون های سامسونگ اضافه شده. تلویزیون شما سری B هست که خیلی بعیده گیرنده دیجیتال داشته باشه.

5. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام
    تلفزیون من ue40eh5000w هست. براش طبق تصاویر کنترل ساختم اما لوکال ست باز نشد؟
    نمیدونم مشکل از کجاست. راه دیگه ای نداره؟

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام تلفزیون من ue40eh5000w هست. براش طبق تصاویر کنترل ساختم اما لوکال ست باز نشد؟ نمیدونم مشکل از کجاست. راه دیگه ای نداره؟
    یکی از دوستان دیگه هم همین مشکلو داشت چون ولوم دستگاهشو رو حداکثر نذاشته بود.
    متاسفانه از سری E سامسونگ کدهای Factory و 3Speed رو برای ریموت از طریق شبکه حذف کرده کرده که راهش همینه یا ریموت سرویس کارها که راحت گیر نمیاد.

8. 2 کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    تلفزیون من ue40eh5000w هست. براش طبق تصاویر کنترل ساختم اما لوکال ست باز نشد؟
    نمیدونم مشکل از کجاست. راه دیگه ای نداره؟
    دوست عزیز

اگر فایل صوتی آن را نداریدو یا پیدا نکردید ایمیلتان را بگذارید تا برایتان ارسال کنم و همانطور که دوستمان در پست بالا ذکر کردند باید در هنگام پخش صدا در حداکثر باشد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

با سلام ، وبا تشکر از مطالب مفید و ارزنده ای که در انجمن درج میکنید ، ال سی دی پلاسما مدل PS43E 400 آیا قابلیت فعالسازی دیجیتال دارد یا خیر؟ با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

با سلام ، وبا تشکر از مطالب مفید و ارزنده ای که در انجمن درج میکنید ، ال سی دی پلاسما مدل PS43E 400 آیا قابلیت فعالسازی دیجیتال دارد یا خیر؟ با تشکر
    چون از سری E هست، احتمال زیاد گیرنده داخلی دیجیتال داره.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    بله دارد و برای فعال کردن از مطلب زیر استفاده کنید

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 01-07-2013 at 16:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •