تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 68 اولاول ... 7891011121314152161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 672

نام تاپيک: باز کردن قفل منوی مخفی تلویزیون های سامسونگ سری E

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از مطالب مفیدتون/بعداز اینکه منومخفی آنلوک شد در مدلUA40ES6200‎ ‎هم فقط همین گزینه هارو باید تغیر داد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام
    جوابی نگرفتم/خیلی ممنون از مطالب مفیدتون/بعداز اینکه منومخفی آنلوک شد در مدلUA40ES6200‎ ‎هم فقط همین گزینه هارو باید تغیر داد و اینکه منوش فارسی نیست بااین تغییرات فارسی میشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام دوستان جواب سوال مارو که کسی نداد/لااقل فایل میکس شده را واسه منم بفرستید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    کیش

پيش فرض

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از مطالب مفیدتون/بعداز اینکه منومخفی آنلوک شد در مدلUA40ES6200‎ ‎هم فقط همین گزینه هارو باید تغیر داد
    ضمن کسب اجازه از استاد عزیز جناب متین پور

دوست عزیز فایل صوتی میکس شده به ادرس ایمیلتان ارسال شد
    در ضمن زمانی که سوالی رو میپرسید تا هنگام جواب گرفتن شکیبا باشید و از دادن پستهای مکرر خودداری کنید
    با تشکر

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ
    برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-iran انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحه tuner را auto ودر پایینتر ch table را iranانتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را arabi/Hbrw و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Perانتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

5. این کاربر از Reb3llious بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

لام جناب متین پور
    بابت ارسال کنترل مخصوص سپاسگذارم
    اما متاسفانه موفق نشدم منو رو فارسی کنم و لوکال ست فعال نمیشد. طبق دستورات امتحان کردم اما فایده ای نداشت مدل فر هم ue40eh5000w می باشد که دیجیتال اون کلا فعال بود و میخواستم واسه درست نشون دادن زیرنویس منو رو فارسی کنم که نشد.
    اگه راه دیگه هستدوستان راهنمای کنند
    با تشکر
    دوست عزیز
    آیا از فایلهای صوتی به درستی استفاده کردید یعنی بدون وصل کردن به ریموت دست ساز از صحت اجرای فایل صوتی مطمئن شده اید.و آیا از فایل میکس شده استفاده می کنید یا فایلهای تکی چون اگر همه چیز درست باشد شما باید بتوانید لوکالست را فعال کنیدو برای نشان دادن زیر نویس از مطلب زیر استفاده کنید.
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    دوست عزیز
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام دوستان بابت پاسختون ممنون/ میخواستم اینو هم بدونم که فریمور تی وی من 1011هست آیا با تغییر گزینه هایی که گفتید دیجیتالش راه میفته یا باید او فریمورشو به 1017ارتقا بدم?

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

ببخشید دوستان یه سوال دیگه هم داشتم/مدل تی وی من UA40ES6200R ‎هست ولی فریموری که توی پستهای قبلی آدرسشو گذاشته بودیدUA40ES6200Mهست اگر این فریمور رو اجراش کنم واسه تی وی مشکلی که ایجاد نمیشه?/بازم تشکر از سایت وانجمن مفیدتون/آخه تنها سایتی هست که به خاطر مطالب مفیدش تونسته در این زمینه مباحت منو جذب بکنه/منتظر پاسختون هستم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ببخشید دوستان یه سوال دیگه هم داشتم/مدل تی وی من UA40ES6200R ‎هست ولی فریموری که توی پستهای قبلی آدرسشو گذاشته بودیدUA40ES6200Mهست اگر این فریمور رو اجراش کنم واسه تی وی مشکلی که ایجاد نمیشه?/بازم تشکر از سایت وانجمن مفیدتون/آخه تنها سایتی هست که به خاطر مطالب مفیدش تونسته در این زمینه مباحت منو جذب بکنه/منتظر پاسختون هستم
    دوست عزیز
    اول آبدیت کن بعد مطابق پست بالادیجیتال را فعال کن
    اینم سایت دانلود فریمور مدل UA40ES6200R ‎

Last edited by matinpour; 06-07-2013 at 19:13.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

آقای متین پور از راهنماییتون متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

سلام آقای متین پور تی وی برادرم مدلشUA40EH6030Rهست هم منوش فارسیه هم سرچ دیجیتال داره ولی فقط آنالوگ را پیدا میکند مشه لطف کنید آدرس دانلود فریمورشو بزارین/ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •