تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: صداي تقتق شديد از جلوبندي پرايد

در آغاز فعالیت مسافر كوچولو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

5 صداي تقتق شديد از جلوبندي پرايد

سلام خدمت همه دوستان و اساتيد محترم.پرايدم حدود دو ماه پيش يه صداي خفيف تق تق از زير پدالا داشت كه بعد از يه هفته صدا حسابي زياد شد . بردم تعميرگاه ميل فرمون و چهارشاخ رو كامل عوض كرد يه مدت خوب بود ولي دوباره الان به همون مشكل برخوردم.دقيقاً زماني كه فرمون صافه و از سرعت 20 به بالا صداش شروع ميشه و قطع هم نمي شه .جاي لاستيكارو عوض كردم لنت هارو چك كردم .كمكامم سالمه.نمي دونم چشه داره ديوونم مي كنه اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم نمي خوام دوباره الكي پول خرج كنم.

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت همه دوستان و اساتيد محترم.پرايدم حدود دو ماه پيش يه صداي خفيف تق تق از زير پدالا داشت كه بعد از يه هفته صدا حسابي زياد شد . بردم تعميرگاه ميل فرمون و چهارشاخ رو كامل عوض كرد يه مدت خوب بود ولي دوباره الان به همون مشكل برخوردم.دقيقاً زماني كه فرمون صافه و از سرعت 20 به بالا صداش شروع ميشه و قطع هم نمي شه .جاي لاستيكارو عوض كردم لنت هارو چك كردم .كمكامم سالمه.نمي دونم چشه داره ديوونم مي كنه اگه راهنمايي كنيد ممنون مي شم نمي خوام دوباره الكي پول خرج كنم.

سلام

تو جوب اب ننداختی ماشین رو - یا مثلا چاله ای - جایی - من یه بار ماشینم افتاد تو جوب اب بعدش مرتب همین صدای تق تق می اومد که بردم تعمیرگاه - ماجرا رو بش گفتم - اونم سینی زیر موتور رو باز کرد د و دوتا چکش زد بش و گذاشتش سر جاش - مشکل حل شد

3. این کاربر از sajjad1973 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزيز .نه تو جوب نيوفتادم ولي يه سري از رو يه دست انداز پريدم چند لحظه از زمين كامل جدا شدم.خيلي حال داد . ولي مشكل مال قبل از اونه. يه سوال دقيقاً علائم مشكل شما چي بود؟

English | Active member sajjad1973's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزيز .نه تو جوب نيوفتادم ولي يه سري از رو يه دست انداز پريدم چند لحظه از زمين كامل جدا شدم.خيلي حال داد . ولي مشكل مال قبل از اونه. يه سوال دقيقاً علائم مشكل شما چي بود؟

ببین من اومدم دور یه فرمون بزنم که محاسباتم اشتباه از اب در اومد و افتادم تو جوب اب - بعد با هزار زحمت که ماشین رو از جوب در اوردیم - وقتی گاز میدادم دقیقا همین حدودای 20 -30 که سرعت میرسید صدای تق - تق خیلی بلندی به گوش میرسید همین - - که وقتی بردم تعمیر گاه گفت سینی زیر موتور کج شده و بعد بازش کرد و دو تا چکش بش زد و درست شد

شاید اگه قسمت زیر موتور ضربه ای خورده باشه مشکل از همون باشه - خوب فکر کن ببین زیر موتور ضربه نخورده -

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امكانش هست ، امروز اول خودم ميرم زير ماشين يه سر بعد ميبرمش تعميرگاه. ولي بدي كار من اينه دفه پيش تعميرش كردم يه ماهي خوب بود،صداشم اول كم بود به مرور زياد شد.به نظرتون مي تونه مال لنتام باشه ديروز لاستيكو باز كردم ديدم فاتحه لنت ترمزام خوندس. چرخ جلو سمت شاگردمم خيلي سفت بود اول فكر كردم تو دندس لنتاشو باز كردم بازم سفت بود به زور مي چرخيد.

در آغاز فعالیت aminisaba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

امكانش هست ، امروز اول خودم ميرم زير ماشين يه سر بعد ميبرمش تعميرگاه. ولي بدي كار من اينه دفه پيش تعميرش كردم يه ماهي خوب بود،صداشم اول كم بود به مرور زياد شد.به نظرتون مي تونه مال لنتام باشه ديروز لاستيكو باز كردم ديدم فاتحه لنت ترمزام خوندس. چرخ جلو سمت شاگردمم خيلي سفت بود اول فكر كردم تو دندس لنتاشو باز كردم بازم سفت بود به زور مي چرخيد.
    سلام دوست عزیز
    این صدا احتمال داره که مال بوش جعبه فر مان باشه خودت میل فرمان سمت شاگرد رو(همون میلهای که رفته تو جعبه فرمان و گرد گیر داره) با دست تکون بده ببین خلاصی داره ؟
    لطفا بعد از رفع عیب به ما هم بگو که از چی بوده .ممنون
    پایدار باشی

8. این کاربر از aminisaba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گلم.اين دو روز تعطيلي ماشين ماشين رو چند جا بردم آخريه همه گفتن جعبه فرمونه 80 پوله جعبه فرمونه 20 تومن هم اجرت و ...آخريه گفت طبق هاش خرابه عوض مي كنم لنت هم نداري، كاسه چرخت هم كج شده كه با آچار صافش كرد . كلاً بدون پول لنت 35 تومن گرفت بردم يه جفت لاستيك و رينگ مشهد هم گرفتم انداختم جلو عزيزكم حسابي بي صدا شد .فرمونو ول مي كنم واسه خودش همينجوري صاف مي ره، يه حالي ميده.

در آغاز فعالیت safnan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان محترم. آقا من میخام جعبه فرمون رو باز کنم. صدا میده. سرعت 60 به بالا هم فرمون گیج میزنه ماشین منحرف میشه چپ و راست. کسی جعبه فرمون باز کزده ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •