تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: سوال درباره کیفیت تلویزیون های x.vision

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام به همه عزیزان :
    یک سوال دارن ،خواستم بدونم ایا دوربین چت ویدئویی اسکایپ رو ساپورت میکنه ،مثل سامسونگ والجی ،کدام مدل این قابلیت رو ساپورت میکنه ،لطفا جواب خیلی مهمه برام ،با سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2019

پيش فرض

حدود یک هفته پیش تلویزیون 49 ایکس ویژن (49xt530) با گارانتی اصلی مادیران خریدم که فروشنده فرمودند گارانتی تعویض مادایران داره . به محض اینکه نماینده شرکت تلویزیون رو نصب کرد متوجه شدیم چند لکه مشکی تو تصویره و پیکسل سوختگی داره . وقتی با پشتیبانی ماد ایران تماس گرفتم و علت رو بیان کردم بعد از سه روز اعلام کردند که از لحاظ ما پیکسل سوختگی اشکالی نداره و جز گارانتی نیست و امکان پیگیری نداره . فقط از خریداران تقاضا دارم این محصولات بی کیفیت رونخرند. ما رو هم گول گارانتی مادایران رو خوردیم.

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

حدود یک هفته پیش تلویزیون 49 ایکس ویژن (49xt530) با گارانتی اصلی مادیران خریدم که فروشنده فرمودند گارانتی تعویض مادایران داره . به محض اینکه نماینده شرکت تلویزیون رو نصب کرد متوجه شدیم چند لکه مشکی تو تصویره و پیکسل سوختگی داره . وقتی با پشتیبانی ماد ایران تماس گرفتم و علت رو بیان کردم بعد از سه روز اعلام کردند که از لحاظ ما پیکسل سوختگی اشکالی نداره و جز گارانتی نیست و امکان پیگیری نداره . فقط از خریداران تقاضا دارم این محصولات بی کیفیت رونخرند. ما رو هم گول گارانتی مادایران رو خوردیم.
    اشتباه شما چند تاست:

۱ جنس ایرانی نخرید
    ۲ جنسی که تو فروشگاه میبینید و همونجا تایید میکنید همون را شخصا همون لحظه خودتان تحویل و حمل کنید. 

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

باور کن اکثر شرکت های ایرانی میرن مانیتور و تلوزیون و پنل های خراب برگشتی رو از کارخانه های خارجی با کمتر از نصف قیمت خریداری میکنن و وارد ایران میکنن و به ما میفروشن. اونجا حتی واسه 1 پیکسل سوخته تلوزیون یا مانیتورشون رو برگشت میزنن و اون برگشتی ها احتمالا وارد ایران میشه با قیمت بالاتر از جنس نو به ما فروخته میشه
    من خودم از سامسونگ مانیتور 18 میلیون تومانی خریدم که تقریبا وجود پیکسل سوخته تو این مانیتور بسیار کمه و حداکثر باید یک پیکسل سوخته داشته باشه اما متاسفانه مانیتور من 5 تا پیکسل سوخته داره! به هر خارجی میگم میخنده و باورش نمیشه این مانیتور 5 تا پیکسل سوخته داشته باشه. اینکه شرکت های ایرانی میرن مانیتور های برگشتی رو وارد ایران میکنن و به عنوان نو میفروشن اصلا جای تعجب نداره.

5. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

جالبه که عیناً همین پیام تو سایت ninisite با اسم "مریزیبا" ارسال شده!!!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •