تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 92 هستید؟

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ریاضی

92 51.11%
  • انسانی

11 6.11%
  • تجربی

55 30.56%
  • هنر

10 5.56%
  • سایر رشته ها

12 6.67%
صفحه 1 از 325 123451151101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 3245

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

سلام بر تمامی دوستان وکنکوری های گرامی سال 1391 و 1392

با آرزوی موفقیت برای شما

با توجه به اینکه پرونده ی کنکور 91 بسته شد و دوستان کنکوری بعدی باید برای کنکور 92 برنامه ریزی کنن ، این تاپیک رو ایجاد میکنم تا همه ی بحث های مربوط به کنکور 92 در اینجا مطرح بشه ( تاکید میکنم ، کنکور 92 )

برای بحث در مورد انتخاب رشته ی کنکور 91 (بعد از اعلام نتایج اولیه) به تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراجعه کنید

همون قوانینی که در تاپیک کنکور 90 و 91 ، مطرح شده ، اینجا هم قابل استناد هست + چند قانون دیگه :

توجه مهم!!
    با توجه به بالا بودن فعالیت در این تاپیک و افزایش روزانه تعداد زیادی پست به اون دوستانی که از لحن نا مناسب استفاده کنند یا به هر نحوی خارج از چارچوب قوانین انجمن فعالیت کنند در وهله ی اول اخطار دریافت می کنند و در صورت ادامه ی رویه دسترسی اونها به این انجمن محدود خواهد شد!

1- لطفا هر گونه سوال و تست رو با توجه به رشته ی تحصیلی در زیرشاخه ی مربوطه و در تاپیکی که در اون زیرشاخه برای این کار در نظر گرفته شده مطرح بفرمایید. (تست ریاضی در بخش ریاضیات و ...)

2- پرسش و پاسخ های شخصی رو فقط در پیغام خصوصی پیگیری بفرمایید.

3- پستهای پشت سر هم رو حتما در یک پست ارسال بفرمایید. در صورت مشاهده به دلیل بالا بودن تعداد پستها پستهای بعدی حذف خواهند شد.

4- برای معرفی و درخواست نمونه سوالات آزمون ها هم از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به همین منظور در همین زیرشاخه قرار داره استفاده بفرمایید و این قبیل موارد رو در این تاپیک ارسال نکنید.

5-
    برای معرفی و درخواست منابع آزمون ها هم از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به همین منظور در همین زیرشاخه قرار داره استفاده بفرمایید و این قبیل موارد رو در این تاپیک ارسال نکنید.

6-
    برای راهنمایی در مورد کتایها و جزوات کمک آموزشی هم از تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که به همین منظور در همین زیرشاخه قرار داره استفاده بفرمایید و این قبیل موارد رو در این تاپیک ارسال نکنید.

با آرزوی موفیت برای شما کنکوری های عزیز

با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 19 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همگی...دوستان من یه مشکل دارم گفتم اینجا مطرح کنم بهتر باشه....من امسال پیش دانشگاهی را تموم کردم و سال پیش هم دیپلم ریاضی خودمو گرفتم و کنکور 91 هم ریاضی شرکت کردم ولی هیچ امیدی به قبول شدن توی شهر خودمون ندارم((ساکن تهرانم)) 16-15 تیر هم میخوام کنکور آزاد بدم ولی توی آزاد ریاضی انتخاب نکردم و رفتم زبان.....الان هم دنبال این هستم تا کنکور فنی شرکت کنم و کلا از ریاضی بکشم بیرون.....تورو خدا جواب بدید ...... توی تاپیک کنکور 91 اینو نوشتم کسی جواب نداد لااقل اینجا جواب بدید
    1- من میتونم با دیپلم ریاضی کنکور فنی شرکت کنم ؟؟؟؟
    2 - زمان ثبت نام کنکور فنی سال 92 چه زمانیه ؟؟؟
    3- اگه نشد که کنکور فنی بدم زبان را برم خوبه ؟؟؟ توی آزاد 5تا گزینه رشته را هم مترجمی زبان زدم.......
    4 - بازار کار مترجی زبان چطوره ؟؟؟؟ درآمد داره یا نه ؟؟؟؟
    ممنون از همه

4. 3 کاربر از arash-king بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

آروزی موفقیت برا همه کنکوری ها 92 !

6. 9 کاربر از A.N.A.P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من به همه کنکوری ها توصیه میکنم اگه مشکلاتی دز زندگی دارین که باعث شده در تمرکز هنگام درس خوندن دچار مشکل بشین سعی کنین پیش روانپزشک برین ( نه روانشناس ) تا براتون داروهایی مثل فلوکستین و یا سایر SSRI ها تجویز کنه تا شما بتونین با تمرکز کافی درس بخونین. من تاثیر دارو رو پارسال و امسال کاملا حس کردم و باعث شد درصد های خوبی در آزمون کسب کنم طوری که حتی برای رتبه زیر 500 امید دارم.

8. 8 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

4 - بازار کار مترجی زبان چطوره ؟؟؟؟ درآمد داره یا نه ؟؟؟؟
    توش دست زیاده چون کسایی که مترجم نیستن هم واردش شدن و دارن همه جور کار ترجمه رو انجام میدن ولی اگه رشته های آلمانی و فرانسه رو بخونی باتوجه به اینکه نیاز به این رشته ها داره روز به روز زیادتر میشه آینده کاری بهتری در انتظارته
    ضمنا قبول شدن کنکور ریاضی از کی تا حالا سخت شده ؟ به جای اینکه یک سال بشینی و ناامید از کنکور ریاضی بشی و بری درس های سخت فنی حرفه ای رو بخونی برو دروس عمومی ریاضی رو بخون ( ادبیات و معارف و زبان و عربی ) اگه فقط این درس ها رو توی کنکور بتونی خوب بزنی میتونی که شبانه قبول بشی.

راستی اگه رشته های فنی میخوای امسال هم میتونی قبول بشی دیگه؛ هر سال بعد از اینکه نتایج کنکور میاد سازمان سنجش اعلام میکنه کسایی که قبول نشدن حق دارن برن دانشگاه های غیرانتفایی رشته های کاردانی انتخاب کنن. شما هم میتونی بری دانشگاه غیرانتفایی یکی از این رشته های کاردانی رو انتخاب کنی. رشته های مرتبط با کامپیوتر مخصوصا هم طرفیتشون زیاده هم آینده شغلی نسبتا بهتری دارن.

10. 4 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash-king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توش دست زیاده چون کسایی که مترجم نیستن هم واردش شدن و دارن همه جور کار ترجمه رو انجام میدن ولی اگه رشته های آلمانی و فرانسه رو بخونی باتوجه به اینکه نیاز به این رشته ها داره روز به روز زیادتر میشه آینده کاری بهتری در انتظارته
    ضمنا قبول شدن کنکور ریاضی از کی تا حالا سخت شده ؟ به جای اینکه یک سال بشینی و ناامید از کنکور ریاضی بشی و بری درس های سخت فنی حرفه ای رو بخونی برو دروس عمومی ریاضی رو بخون ( ادبیات و معارف و زبان و عربی ) اگه فقط این درس ها رو توی کنکور بتونی خوب بزنی میتونی که شبانه قبول بشی.

راستی اگه رشته های فنی میخوای امسال هم میتونی قبول بشی دیگه؛ هر سال بعد از اینکه نتایج کنکور میاد سازمان سنجش اعلام میکنه کسایی که قبول نشدن حق دارن برن دانشگاه های غیرانتفایی رشته های کاردانی انتخاب کنن. شما هم میتونی بری دانشگاه غیرانتفایی یکی از این رشته های کاردانی رو انتخاب کنی. رشته های مرتبط با کامپیوتر مخصوصا هم طرفیتشون زیاده هم آینده شغلی نسبتا بهتری دارن.
    ممنون دوست عزیز ..... کلا با ریاضی حال نمیکنم و بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که اومدم ریاضی ....... من میخواستم از طریق ریاضی برم رشته عمران یا معماری ولی به نظر خودم نمیتونم.حالا بنا به گفته شما من میتونم ازطریق فنی برم رشته عمران یا معماری ؟؟؟

کاربر فعال انجمن موبایل A.N.A.P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Clouds

پيش فرض

من به همه کنکوری ها توصیه میکنم اگه مشکلاتی دز زندگی دارین که باعث شده در تمرکز هنگام درس خوندن دچار مشکل بشین سعی کنین پیش روانپزشک برین ( نه روانشناس ) تا براتون داروهایی مثل فلوکستین و یا سایر SSRI ها تجویز کنه تا شما بتونین با تمرکز کافی درس بخونین. من تاثیر دارو رو پارسال و امسال کاملا حس کردم و باعث شد درصد های خوبی در آزمون کسب کنم طوری که حتی برای رتبه زیر 500 امید دارم.
    علیرضا یادمه گفته بودی از بعد عید شروع کردی خوندن درسته ؟

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

سلام
    مرسی بابت تاپیک
    راستی دوستان منابع کنکور 92 کی اعلام میشه ؟!
    + اینکه قرار بود کتاب دیفرانسیل عوض شه برای کنکور 92 , کسی خبری نداره در این زمنیه ؟!

14. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

ما هم کنکوری شدیم ... : دیامیدوارم تاپیک خوبی بشه !

16. این کاربر از One Minute بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

سلام
    مرسی بابت تاپیک
    راستی دوستان منابع کنکور 92 کی اعلام میشه ؟!
    + اینکه قرار بود کتاب دیفرانسیل عوض شه برای کنکور 92 , کسی خبری نداره در این زمنیه ؟!
    کتاب دیف با دینی عوض می شن.
    دیف فعلا فقط یک پیش نویس ه مقدماتی هست(فصل سری به طور کل حذف شده)
    دینی هم که مطابق با دوم و سوم عوض می شه

18. این کاربر از pouyacapitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •