تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 92 هستید؟

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ریاضی

92 51.11%
  • انسانی

11 6.11%
  • تجربی

55 30.56%
  • هنر

10 5.56%
  • سایر رشته ها

12 6.67%
صفحه 2 از 325 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 3245

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان عزیز کی می دهند . منابع کنکور .
    مثلا از چه فصل های سوال نمی اید و غیره
    در ضمن کارنامه اصلی را کی می دهند برای سال سوم

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

رياضي پيش تجربي هم احتمالا عوض ميشه
    با ارزوي موفقيت براي خودم و هر كي مث خودم

3. این کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

کتاب دیف با دینی عوض می شن.
    دیف فعلا فقط یک پیش نویس ه مقدماتی هست(فصل سری به طور کل حذف شده)
    دینی هم که مطابق با دوم و سوم عوض می شه
    جـــدی ؟! ....
    واقعا حیفــه همچین فصلی از دیف حذف شه . حیف اون همه وقت که ...
    راستی اینارو از کجا میدونی ؟! منبعشو بگی ممنون میشم

5. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

جـــدی ؟! ....
    واقعا حیفــه همچین فصلی از دیف حذف شه . حیف اون همه وقت که ...
    راستی اینارو از کجا میدونی ؟! منبعشو بگی ممنون میشم
    دینی که ما وقتی دوم بودیم عوض شد،سوم شدیم باز عوض شد حالا هم نوبت پیش ه.
    در مورد دیف هم بگم که سال قبل قرار بود عوض بشه که نتونستن برسونن و موند برا امسال.
    اون رو هم معلم دیف گفت(پیش نویس کتاب رو براشون فرستادن که بررسی کنن یک تعداد معلم)
    یعنی این ۲ تا کتاب ۱۰۰ درصد عوض می شن(ولی فک نکنم تفاوت دینی اون اندازه باشه،فک کنم مثل سالای پیش ۱-۲ تا درس اینور اونور شه+چند تا سرفصل حذف یا اضافه بشه)

7. 3 کاربر از pouyacapitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه sam72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    آستارا_قره سو

پيش فرض

سلام
    بالاخره بعد 4سال فروم اومدن و پست ندادن تصمیم گرفتم شروع کنم به بکس کنکوری 92 کمک کنم .اگه کمک بخواین در خدمتم خصوصا بچه های متوسط رو به بالا.

9. 2 کاربر از sam72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

يعني سري از حساب ديفرانسيل حذف ميشه!مطمئنيد!؟من فقط اينطور ميدونستم كه سر فصل ها همونه و تنها طرز بيان كتاب عوض ميشه!مثل حسابان البته اونم قسمت اعظم مشتق و انتگرال به كل حذف شده بود!ديني 3 هم تغيير يافته ولي ساير دروس تغيير نداشته تنها تغيير پيش دانشگاهي همين حساب ديفرانسيل هست باقي همانطور برقرارن!

11. این کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ------------

پيش فرض

من به عنوان ریش سفید کنکور یه نکته خیلی خیلی مهم رو متذکر بشم:تو سال کنکور به هیچ کس اعتماد نکنین غیر خودتون .تنها کسی که شما رو خوب خوب می شناسه خودتون هستیدو بس
    این چیزی بود که من خیلی ازش ضربه خوردم

13. 7 کاربر از mahla jan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان حوصله ی نصیحت ندارم .... اما گفتم یه چند تا اشتباهام رو بگم براتون ت ایشالله شما رتبه ی بهتری بیارین....
    یک- این یکسال اینترنت رو بیخیال شین.... برای بیخیال شدنش هم از بعد از نتیجه ی کنکور بدین اینترنتون رو قطع کنن راحت....
    دو- زیاد تو جمع دوستاتون نباشید...یکی دو تا از دوستان خوبتون رو انخاب کنین که اگه درسخوان باشن بهتره..... تو این یه سال هر اتفاق هرچند کوچیک ممکنه اعصابتون رو به هم بریزه....
    سه- اگه مشکل روانی() یا ذهنی دارید همین الآن برید پیش روان پزشک...این مشکلات روانی تو این سن خیلی شایعه... نگران نشید...
    چهار- سعی کنید با اعضای خانواده رابطه ی صمیمی تری داشته باشید تا موقع سختی اون ها هم شما رو کمک کنن....
    پنج-همین الآ برید یه آزمون برنامه ای که خودتون بهش اعتقاد دارید رو انتخاب کنید( قلمچی یا گزینه دو....)
    شیش- مشکلاتتون رو با پدر یا مادتون که با هاشون صمیمی هستید در میان بگذارید....
    هفت- زندگی تون رو تو این یه سال خیلی تغییر ندید. یعنی کارهای عجیب نکنید روال عادی زندگی با این تفاوت که قراره بیشتر درس بخونید.... مثلا اگه قراره برید مثلا دکتر برا چشمتون یا هرچیزه مشابه نگید واسه بعد کنکور چون هیچ چیز بعد کنکور معلوم نیس...
    هشت- همین الآن کلاساتون رو انتخاب کنید تا وسط سال مجبور به تعویضش نشدی....
    نه---- کسایی که میگن اگه الآن درس زیاد بخونین بعدا خسته میشین چرت میگن.... شما چه الآن زیاد بخونین چه کم بخونین آخرش خسته میشید پس الآن بخونید تا آخرش کارای کمتری داشته باشید....
    ده--امان از چندبرنامگی...اگه میبینید کلاستون با مدرستون و با آزموناتون نمیخونه یه تغییری توش بدید که کاملا هماهنگ باشه....
    یازده--* تست .... تست ... تست....به ویژه برای کسایی که معدل سومشون بالای نوزده هست....این دانش آموزا اساسا تفاوتشون با با بقیه تو یاد گیری نیس بلکه تو سرعتشون هست... دوستان هرچقدر تست بزنید باز هم کمه... حتی اگه شده یه مجموعه رو چندبار بزنید هم ضرر نمیکنید....
    دوازده-- مشاور خیلی خوبه...البته نه از اینا که خدا تومن میگیره.... اگه زرنگ هستین مدیر منطقه ی کانون یا یکی از مشاور های مدرسه یا یکی از معلما کافیه....
    سیزده- از کسی که باهاش رودوایسی دارید بخواید که ساعت مطالعتون رو کنترل کنه.... خیلی مهمه... تابستان روزی 5 تا هفت ساعت برا دانش آموز--- پاییز و زمستان-هفته ای 50 تا 55 و بهار هم هفته ای 75 تا 85 کافیه....
    البته دوستان اینا رو برای کسایی نوشتم که می خوان پزشکی قبولا شن.شاید خیلی شما فکر کنین که دارم حرف مفت میزنم.... من هم اولا در مورد کسی که اینا رو بهم یاد داد همین رو فکر میکردم اما بعد فهمیدم که چه اشتباهی کردم....
    و نکته ی آخر.... هرکی میگه من درس نمیخوانم یقین بدانید داره میخوانه...... کسی گفت می به امید ده اومدم به اندازه ی بیست خوانده فقط به خاطر ابله بودنش ده میگیره.....

15. 16 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

علیرضا یادمه گفته بودی از بعد عید شروع کردی خوندن درسته ؟
    نه امسال از بهمن ماه شروع کردم و احتمالا رتبه زیر 1500 میارم. البته با توجه به اینکه زیست رو بالای 80 زدم و زیست سخت بوده شاید رتبه دور و بر 1000 هم بیارم.
    ممنون دوست عزیز ..... کلا با ریاضی حال نمیکنم و بزرگترین اشتباه زندگیم این بود که اومدم ریاضی ....... من میخواستم از طریق ریاضی برم رشته عمران یا معماری ولی به نظر خودم نمیتونم.حالا بنا به گفته شما من میتونم ازطریق فنی برم رشته عمران یا معماری ؟؟؟
    نه عزیز اشتباه زندگیت این نیست که اومدی زندگی اینه که اعتماد به نفس نداری و احساس ضعف میکنی. همین امسالش هم شاید تونستی بری عمران یا معماری ! شما اگه خواستی پشت کنکور بمونی همین ریاضی رو بخون برای سال بعد ( فقط دروس عمومی ) و درس شیمی رو هم که یکم مباحث آسون داره رو مطالعه کنی سال بعد میتونی آژاد یا غیرانتفایی قبول بشی حتما. نگران نباش رشته های ریاضی هم متنوع هستن هم طرفیت هاشون زیاده

--------------------------

بچه ها من زبان رو 90.6 % زدم ( شاید هم 92% ) کسی هست از من بهتر زده باشه ؟

17. 3 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ------------

پيش فرض

من امسالو به خیلی چیزا رسیدم (با این که سال دومم بود)چون سال اول نخونده بودم که به نتیجه ای برسم!.
    من خودم خیلی توهمی!بودم .خرداد بود که تصمیم گرفتم بمونم پشت در کنکور از همون موقع برنامه می نوشتم که چی کار کنم واسه سال بعد.خوب کار به اینجاش ندارم کجای کار مشکل دار بود؟این که من 5-6تا کتاب می خواستم بخونم برا هر درسی.مثلا واسه ریاضی تجربی می خواستم علاوه بر 5-6تا کتابی که برا خود این درس بخونم دیف هم بخونم (یعنی یه 5-6تا کتابم واسه اون)!!!حالا در واقعیت من فقط تونستم ریاضی مهروماه تجربی رو نصفه نیمه بخونم وریاضیمو 60-65 بزنم
    واقع بین باشین
    هدفتونو بزرگ انتخاب کنین(که به مرور زمان هی کوچیک تر می شه !البته امیدوارم نشه)ولی توی کاراتون خیلی واقع بین باشین.من می خواستم اخر تابستون که شد اون قدری مسلط باشم که انگاری دارم می رم کنکور بدم
    ولی تا اخر تابستونم هیچ کار نکردم!
    من از نت اومدنم خیلی ضربه خوردم.خیلی.که اگه کام تو دست و بالم نبود الان مطمعن بودم زیر 100 می شم
    به حرف هیچ کس مطلقا گوش ندین.منظورم اینه که حرف همه رو بشنوین سبک سنگین کنین با توجه به خودتون و شناختی که از خودتون دارین بعد یه کاری رو انجام بدین.حتی تو پیش پا افتاده ترین کارها مثل کلاسور ارزیابی!
    درگیر حاشیه نشین.حاشیه چیه؟هر چیزی به جز اصل مطلب.هر چیزی به جز کنکور و راهی که شما رو تو کنکور موفق می کنه.مثال کاربری :من این یه سالو کلی مایه گذاشتم برا یه دوست.فکرمو انرژی مو وقتمو........اخرشم هیچی به من نرسید.هیچی!اون ضربه روحیش فقط برا من موند.این یه سالو مطلقا در اختیار خودتون باشین .خودتون خودتون خودتون
    ........
    حرف ها دارم اما یادم نمی یاد .یه جوراییم حس نوشتنش نیست
    ولی می گم حتما می گم .بعدا(کلمه ای که ازش متنفرم!"بعدا")

19. 8 کاربر از mahla jan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •