تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 28 اولاول ... 152122232425262728 آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 278

نام تاپيک: بررسي و ارائه راه حل در ارتباط با مشکلات و خرابی های احتمالي سیستمهای صوتی اعضاء

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezaxp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من یه جفت 718 دارم، امپ rockford 300r ، ساب پایونیر t305 و پخش 3650 پایونیر
    یه چند روزیه صدای باند سمت چپ نمیاد بعد صدا رو گه زیاد میکنم( بالای 52-53) صداش وصل میشه! اشکال از چی میتونه باشه؟
    بدون اینکه آمپلی رو دسکاری کنم، کیفیت صدای سیستم هم بد شده نسبت به روز اول، طوری که از تو تنظیمات پخش ساب رو قطع کردم.
    به نظرتون مشکل از چیه؟

پروفشنال rezarrrr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

سلام دوستان تو رو خدا کمک کنید
    امروز سابم پاره شد یه قسمت از بالا ی کمی هم از پرده
    با چسب قطره ای قسمت نرم رو چسبوندم رو قسمت سفت پرده هم چسب نواری زدم به ظاهر هیچ مشکلی نداره صداش هم فرقی نکرده جایی هست که بشه پرده رو تعمیر کنن؟ هذینه تعمیر صرف میکنه؟ پایونیر vccs هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه Milad_Sky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض مشکل عدم پخش بعضی موزیک ها یا کل یک آلبوم در پخش با فلش (USB) شرکت پایونیر (pioneer)

با عرض سلام خدمت دوستان

امروز به طور اتفاقی راه حل مشکل عدم پخش و گیر کردن در بعضی تک ترک های موسیقی / کل فایلهای یک آلبوم موسیقی با فرمت mp3 رو در پخش ماشین از برند پایونیر موقع اجرا از روی فلش که هست پیدا کردم
    البته قبل از اون روش های دیگه ای مثل تغییر فرمت فلش، استفاده از فلش با برندهای دیگه و .... رو امتحان کرده بودم، ولی از هیچ کدوم جواب نگرفته بودم
    دوستانی که این مشکل رو دارند می تونند این روش رو تست کنند

فقط کافیه فایل های موسیقی که این مشکل رو دارند، در نرم افزار زیر وارد کنید و سپس از سربرگ Tag اون اطلاعات general,metadata,cover رو remove کنید!

دقت کنید برای اینکه صرفا تگ های فایل حذف بشن و هیچ تغییر فرمتی روی فایل صورت نگیره و کیفیت اون هیچ تغییری نکنه، باید حتما از سربرگ audio فایل موسیقی رو انتخاب کرده و mode اون رو روی copy بزارید

نهایتا از منوی بالا add to queue رو بزنید و بعد encode

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Milad_Sky; 17-06-2015 at 20:47.

4. 2 کاربر از Milad_Sky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز
    چند وقتیه که پنل داشبورد ماشینم (سمند) خود به خود ریست میشه.فرضا رمز که گذاشتم یا شوک سنسور رو زیاد کردم یا تاریخو اینا کلا برمیگرده به حالت دیفالتش.
    البته ناگفته نمونه که نور صفحه ش (که تاریخ اینارو مینیویسه) گاهی اوقات قطع میشه و با یه فشار رو صفحه،نورش وصل میشه (اما دکمه ها نور دارن همیشه).
    انگار که کلا برقش قطع میشه و کلا ریست میشه!
    چطور میشه درستش کنم؟
    (سمند مدل 85 X7 )
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به دوستان عزیز
    چند وقتیه که پنل داشبورد ماشینم (سمند) خود به خود ریست میشه.فرضا رمز که گذاشتم یا شوک سنسور رو زیاد کردم یا تاریخو اینا کلا برمیگرده به حالت دیفالتش.
    البته ناگفته نمونه که نور صفحه ش (که تاریخ اینارو مینیویسه) گاهی اوقات قطع میشه و با یه فشار رو صفحه،نورش وصل میشه (اما دکمه ها نور دارن همیشه).
    چطور میشه درستش کنم؟
    (سمند مدل 85 X7 )
    سلام
    ممکنه پنل خوب با پخش کانتکت نمیکنه.

- - - Updated - - -

سلام به دوستان عزیز
    چطور میشه درستش کنم؟
    (سمند مدل 85 X7 )
    سلام
    ممکنه پنل خوب با پخش کانتکت نمیکنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

دوستان امروز داشتم موزیک گوش میدادم که یهو پخش قاطی کرد و رفت روی رادیو
    بعد بیس ساب کلا قطع شد، الان صفحه ی سابو که کمی فشار میدم بیس میزنه ولی گاهی دوباره قطع میشه، دلیل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان عزیز من ضبط پایونیر dvh 875avbt خریدم و 2 تا مشکل باهاش دارم

با دکمه بالا و پایین روی ضبط باید فولدر عوض بشه که عوض نمیشه و پیغام invalid operation روی صفحه میاد. همین اتفاق وقتی میوفته که با اینتر فیس وصل میشه به کنترل پشت فرمون 206 از روی اون هم نمیشه فولدر عوض کرد.

مشکل بعدی هم این که وقتی ولوم روی 1 است یه صدای هوا از باندها میاد و ولوم که روی 0 میزارم صدای هدا قطع میشه و تو ولوم بالا یه کم همین صدای هوا نویز میندازه

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

داره خودمونی میشه alikbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    051

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یه پخش ایندش 7750 دارم هر چن روز یه باز کلا خاموش میشه اصلا روشن نمیشه باید سیمشو از پشت ضبط در بیارم تا دوباره روشن بشه یا باید رسیتش کنم میشه منو راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه hossein pc 2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

سلام دوستان یاندم 6975 هست بعد یه پارگی کم روی دیافراگمش داره . با چه چسبی باد درستش کنم؟؟ چسب حرارتی یا آکواریوم؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان یاندم 6975 هست بعد یه پارگی کم روی دیافراگمش داره . با چه چسبی باد درستش کنم؟؟ چسب حرارتی یا آکواریوم؟

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

با سلام.یه جفت باند 718 دارم این قسمت که توی عکس مشخص کردم کنده شده.قابل تهیه هست؟اصلا کارش چیه؟صدا هم میده مشکلی نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •