تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تفاوت دبیرستان های نمونه دولتی با تیزهوشان و عادی؟؟؟

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض تفاوت دبیرستان های نمونه دولتی با تیزهوشان و عادی؟؟؟

سلام
    دوم تیرماه بود که توی آزمون ورودی دبیرستانهای نمونه دولتی و استعداد های درخشان شرکت کردم.امروز که نتایج اومده برای دبیرستان نمونه دولتی قبول شدم.
    میخواستم بدونم این مدارس چه فرقی با مدارس سمپاد و مدارس عادی دولتی دارن؟؟
    منتظر جوابهاتون هستم
    با تشکر
    Last edited by Mohammad Yek110; 30-06-2012 at 21:35.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sadegh-sg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    استان گلستان

پيش فرض

سلام
    میشه بگی از کجا گرفتی؟
    کدوم سایت ؟
    Last edited by sadegh-sg; 30-06-2012 at 21:46.

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

سلام
    میشه بگی از کجا گرفتی؟
    کدوم سایت ؟
    سلام
    همون سایت ثبت نام ،
    برای اصفهان این بود:
    sanjesh.isfedu.ir

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

بستگی داره به شهری که توش زندگی میکنی.تو بعضی شهرا سمپاد قوی تر از نمونه دولتی و گاهی برعکسه....
    اما در هر حال نمونه دولتی نسبت به عادی خیلی بهتره.....فضای دانش آموزا و فرهنگشون و فضای رقابتی که توش هست خیلی متفاوت از مدارس عادی هست....
    اما بین نمونه و سمپاد یکم باید تحقیق کنی.ببین اگه تو اصفهان زندگی میکنی به نظرم همون سمپاد رو برو.... سمپاد اصفهان سمپاده قوی ای هست.... اساسا تو شهرای بزرگ سمپاد قوی تر هست.... اما تو شهرای کوچیکتر مثل اکثر شهر های ناحیه ی 2 تفاوت فاحشی بین تیز هوشان و مدارس نمونه دولتی وجود نداره....
    البته به تلاش خودت بستگی داره.... این مدارس فقط راه رو هموار تر میکنه..... فرض کن برای رسیدن به دانشگاه یه جاده رو باید طی کنی.... سمپاد اتوبانه چهار باندس..... نمونه دولتی جاده ی دوباندس .... غیرانتفاعی جاده ی دو طرفه و مدارس عادی جاده خاکیه...... اما در هر صورت تو باید تلاشت رو بکنی...من تو تیزهوشان کسایی رو دیدم که از هزارتا دانش آموز مدارس عادی بدتر بودن.....
    تازه تجربه میگه کسایی که از دبیرستان به مدارس ممتاز وارد میشن خیلی بهتر از بقیه پیشرفت میکنن....
    پس خودت برو فضای دو مدرسه رو ببین با دانش آموزا و فارق تحصیلا حرف برن و با مدیریتشون آشنا بشو..... مدیریت و کادر دبیرا مهم ترین عنصره.....اما در هر صورت مدارس عادی رو پیشنهاد نمیکنم.....
    موفق باشی

5. 3 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

من الان سال اخر که تو سمپادم تفاوت با مدارس عادی تو معلما و درسا شاید انچنان نباشه ولی مهمترین تاثیرش جو مدرسست.مدارس غیر انتفاعی اصولا تعطیل بودن نسبت به سمپاد و نمونه دوتی در تلاش که به سمپاد برسن،تو این سال ها هم فقط درس یاد گرفتن و نه چیز دیگه،جو سمپاد یک چیزه دیگست،اینو میدونی این ۱۰۰ نفری که پیشتن اکثرا با استعدادترینا هستن.
    یادمه وقتی پنجم ابتدایی بودم من قبول شدم و یک عده از دوستام که از لحاظ درسی هم سطحم بودن نتونستن،الان بعده ۷ سال میبینم که اینا خیلی عقب موندن(چه از درس چه از هر چیزی .....
    به این حرفام گوش نکن که می گن سمپادیا عقده ای ان چون فقط درس می خونن،این عزیزان سخت در اشتباهن،بنده و دوستام تو این ۷ سال نهایت لذت و بردیم(از دیوونه بازی بگیر تا .... بازی،.....)
    کلا چون اصفهان هم هستس و اصفهان یک شهر بزرگه اصلا شک نکن که بری سمپاد.

7. 2 کاربر از pouyacapitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

من 2 سال پیش امتحان تیزهوشان دادم.نه تنها قبول شدم نفر 5 استان آذربایجان شرقی شدم.همیشه تو مدرسمون بهترین بودم و تو علامه حلی حتما جزو 50 تای برتر تو کشور بودم ولی از یه ماه پیش خیلی کم رمق شدم واس درس. تو این ازمون که دوهفته پیش دادم 17 مدرسه شذم و 827 کشور. لطفا کمکم کنید. چی کار کنم اون وضع برگرده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /images/New-Smile3/14.gif

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من 2 سال پیش امتحان تیزهوشان دادم.نه تنها قبول شدم نفر 5 استان آذربایجان شرقی شدم.همیشه تو مدرسمون بهترین بودم و تو علامه حلی حتما جزو 50 تای برتر تو کشور بودم ولی از یه ماه پیش خیلی کم رمق شدم واس درس. تو این ازمون که دوهفته پیش دادم 17 مدرسه شذم و 827 کشور. لطفا کمکم کنید. چی کار کنم اون وضع برگرده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] /images/New-Smile3/14.gif
    خب خیلی بد نشدی که. رتبت خوبه. کم رمقی های موقت چیز طبیعیه. با کمی استراحت و تلاش دوباره میشه برگشت به حالت قبلی. میخوای برو سایت بچه های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از خودشون مشاوره بگیره. تو مدارس سمپاد کلا به خاطر قوی بودن بقیه، احتمالا ضدحال خوردن و کم شدن اعتماد به نفس زیاده. نباید فریب جو قوی رو خورد.

داره خودمونی میشه ❤❤❤'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

هر مدرسه ای که توش فضای رقابتی نباشه بهتره...توی نروژ اگر اشتباه نکنم چون مدارس هیچ امتحانی برگذار نمیکنن بیشترین تعداد دکتر و مهندس فارغ التحصیل میشه...چون دانش آموزان استرس رقابت ندارند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •