تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 87 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 862

نام تاپيک: Google Nexus 7 تبلت آندرویدی گوگل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان ازتون می‌خوام عنوان تاپیک رو به تبلت اندرویدی گوگل/ایسوس تغییر دهید، هر چه باشه سخت‌افزارش رو ایسوس بنده خدا! زده نمی‌شه نادیده‌اش گرفت.

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

آرمان جان مرسی از توضیحات!

ولی باز من رابطه بین گوگل و موتو رو مثل نوکیا و مایکروسافت نمیدونم. نوکیا و مایکروسافت به شدت بهم نیاز دارند و برای باقی عمر هر دوشون توی دنیای اسمارت فون ها ملزم به همکاری بودند
    ولی با وجود سامسونگ و اچ تی سی خلائی برای گوگل برای توسعه و پیشرفت اندرویدش نبود. ولی من خودم احساس میکنم که بزودی همکاری بین موتو و گوگل به مراتب بیش از با شرکت های دیگه خواهد بود
    (اگر در ادامه حتی منجر به قطع روابط با سامسونگ و باقی نشه... البته این جای بحث داره و این میتونه عملی بشه زمانی که گوگل تونست با موتو بازارو تسخیر کنه. حداقل دو سه سال دیگه)

اون مورد شدیدا هم که گفتم از روی برداشت شخصی من از روی خبرهایی هست که خوندم و تقریبا میشه حدس زد
    با این وجود باید باز صبر کرد و منتظر بود ببینیم گوگل با موتو چقدر به تولید سخت افزار می پردازه و به انحصاری کردن سیستم عاملش فک میکنه
    (باید گفت که این حتما میتونه عملی بشه همونطور که اپل تونسته فقط با ارائه یک دیوایس در سال بخش زیادی از بازار موبایل رو به خودش اختصاص بده)
    حتی میشه گفت ارائه اندروید روی سامسونگ و اچ تی سی و سایر فقط مقدمه هست و هدف مزه اومدن این سیستم عامل به کام بوزراش هست. هدفی که گوگل داره بهش میرسه و حتی بهش رسیده!

الآن یعنی واقعا حق ثبت اختراعات موتو بخشیش کاملا به سامسونگ واگذار شده؟! مثلا چیش؟! میشه مثال بزنید؟

در مورد پتنت های Nortel و Novell اطلاعی ندارم! اگه مرتبط هست خوشحالم میشم بشنوم!

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

عرضه جهانی این تبلت + ورودش به ایران کی هست!؟
    منتظریم ببینیمش...

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

تقریبا همه آندروید دار ها منتظرش هستند .من جمله خودم
    واقعا به نظرم تو تبلت بهترین کار رو کردند چیزی مثل دوربین رو حذف کردند و حافظه رو Nand کردن که قیمتش بیاد پایین. بیایید با هم آرزو کنیم فروشندگان ایرانی یکم ادم بشن و قیمت این تبلت رو درست درمون عرضه کنند. 550 بهترین قیمته!
    یعنی میشه دزدی نکنن!؟

5. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آرمان جان مرسی از توضیحات!

ولی باز من رابطه بین گوگل و موتو رو مثل نوکیا و مایکروسافت نمیدونم. نوکیا و مایکروسافت به شدت بهم نیاز دارند و برای باقی عمر هر دوشون توی دنیای اسمارت فون ها ملزم به همکاری بودند
    ولی با وجود سامسونگ و اچ تی سی خلائی برای گوگل برای توسعه و پیشرفت اندرویدش نبود. ولی من خودم احساس میکنم که بزودی همکاری بین موتو و گوگل به مراتب بیش از با شرکت های دیگه خواهد بود
    (اگر در ادامه حتی منجر به قطع روابط با سامسونگ و باقی نشه... البته این جای بحث داره و این میتونه عملی بشه زمانی که گوگل تونست با موتو بازارو تسخیر کنه. حداقل دو سه سال دیگه)

اون مورد شدیدا هم که گفتم از روی برداشت شخصی من از روی خبرهایی هست که خوندم و تقریبا میشه حدس زد
    با این وجود باید باز صبر کرد و منتظر بود ببینیم گوگل با موتو چقدر به تولید سخت افزار می پردازه و به انحصاری کردن سیستم عاملش فک میکنه
    (باید گفت که این حتما میتونه عملی بشه همونطور که اپل تونسته فقط با ارائه یک دیوایس در سال بخش زیادی از بازار موبایل رو به خودش اختصاص بده)
    حتی میشه گفت ارائه اندروید روی سامسونگ و اچ تی سی و سایر فقط مقدمه هست و هدف مزه اومدن این سیستم عامل به کام بوزراش هست. هدفی که گوگل داره بهش میرسه و حتی بهش رسیده!

الآن یعنی واقعا حق ثبت اختراعات موتو بخشیش کاملا به سامسونگ واگذار شده؟! مثلا چیش؟! میشه مثال بزنید؟

در مورد پتنت های Nortel و Novell اطلاعی ندارم! اگه مرتبط هست خوشحالم میشم بشنوم!
    گوگل که فعلا تعهد داده اندروید رو حداقل تا 5 سال دیگه اپن سورس و رایگان و مساوی بین همه باقی بگذاره. احتمالا طی دو سه سال دیگه هم زیر فشار اپراتورها و سایر سازنده ها مجبور میشه این تعهد رو شاید 5 سال دیگه جلوتر هم ببره. این آرزوی "اپلی" برای گوگل به این زودی ها، شاید هیچ وقت، اتفاق نمی افته. چیزی که شاید اتفاق بیفته عرضه محصولات Nexus با موتورولاست.

بله همینطوره، در این 25,000 پتنتی که به گوگل واگذار شد تعدادی رفتن به سامسونگ و HTC تا بهشون در دادگاه هاشون مقابل اپل کمک بشه (مثلا سرچ کنید: Google Motorola HTC patent یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Nortel و Novell دو شرکت بودن که پتنت های زیاد و مهمی داشتن و اپل و مایکروسافت و یکی دو تای دیگه مشترکا این شرکت ها رو خریدن (5-6 میلیارد دلار) و گوگل رو به نوعی کنار گذاشتن. اگه موتورولا رو هم می خریدن ...

عرضه جهانی این تبلت + ورودش به ایران کی هست!؟
    منتظریم ببینیمش...
    ورود جهانیش طی همین هفته آینده است و کم کم وارد بازار ایران هم میشه.

تقریبا همه آندروید دار ها منتظرش هستند .من جمله خودم
    واقعا به نظرم تو تبلت بهترین کار رو کردند چیزی مثل دوربین رو حذف کردند و حافظه رو Nand کردن که قیمتش بیاد پایین. بیایید با هم آرزو کنیم فروشندگان ایرانی یکم ادم بشن و قیمت این تبلت رو درست درمون عرضه کنند. 550 بهترین قیمته!
    یعنی میشه دزدی نکنن!؟
    آرزو بر جوانان عیب نیست

هنو مشخص نشده عرضه جهانیش دست ASUS خواهد بود (مثل Galaxy Nexus که دست سامسونگه) یا مستقیما دست گوگل. اگه دومی درست باشه احتمالا از نظر قیمت گذاری مثل بقیه جنس های آمریکایی باهاش برخورد میشه (آیپد!). در هر حال به نظر من اگه نسخه 16 گیگ رو بشه زیر 600 گرفت قیمت خوبیه!

7. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

دوستان امروز توی آمریکا عرضه شد ...
    میگم توی انگاستان کی عرضه میشه ؟ اطلاع دارید ؟

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کم کم سر و کلش توی آسیا و ایران هم پیدا میشه
    قول عرضه این تا آخر این ماه میلادی داده شده
    در همه کشور هایی که قراره عرضه بشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

کسی از دوستان از وضعیت روتش خبر نداره؟
    اخه من gmate دارم می خوام این تبلت رو هم بگیرم که دیگه عالی میشه..

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

فعلا نیومده
    دست یکی از دولاپر های گرامی برسه روت میشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •