تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 87 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 862

نام تاپيک: Google Nexus 7 تبلت آندرویدی گوگل

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من فکر میکردم الان یه همسان سازی توپ توی ویندوز رخ میده ولی نشد...
    خیلی از افراد انتظار معجزه و قصه های Fairy tale و ... از مایکروسافت داشتن، ولی اونها هم آدم هستن و نمی تونن خارج از قوانین پایه ای Computing کاری کنن!

بنده قبلا شنیده بودم مایکروسافت قراره ویندوز 8 رو برای چند تا از تبلت های سامسونگ بده بیرون و با توجه به اینکه یه نسخه از این ویندوز با پردازنده arm سازگاره، عجیبه که نتونه روی تبلت دیگر اندروید نصب بشه، اگه نتونه روی بقیه تبلت ها نصب بشه و قابلیت نصب برنامه های قبلی ویندوز رو هم نداشته باشه، به نظر من پروژه تبلت مایکروسافت عملا شکست میخوره و مایکروسافت با این تبلتش فقط میخواد اسمی در بازار تبلت ها داشته باشه
    Windows 8 RT برای هیچ تبلتی عرضه نمیشه و اصلا توسط هیچ کس قابل نصب نیست. همونطور که شما آیپد و تبلت اندروید می خرید، تبلت های ویندوز 8 هم در بازار خواهند بود، ولی به شکل کلاسیک ویندوز و قابل نصب توسط یوزرها خیر.

2. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fire_l3oy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

دوستان اینم برسی تخصصی این تبلت به زبان پارسی حتما بخونید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 3 کاربر از fire_l3oy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

منکه بی صبرانه منتظر ورود این تبلت به بازار ایران هستم تا تصمیممو بگیرم اینو بخرم یا برم سراغ گلکسی سامسونگ
    یه سوال دارم در مورد این تبلت:
    کسی میدونه راهی برای گرفتم خروجی hdmi (با مبدلی چیزی) از این تبلت هست یا نه؟خروجی usb چطور؟

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

حافظه در دسترس در نسخه 8 گیگابایتی 5 گیگ و خرده ای بیشتر نیست !

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

منکه بی صبرانه منتظر ورود این تبلت به بازار ایران هستم تا تصمیممو بگیرم اینو بخرم یا برم سراغ گلکسی سامسونگ
    یه سوال دارم در مورد این تبلت:
    کسی میدونه راهی برای گرفتم خروجی hdmi (با مبدلی چیزی) از این تبلت هست یا نه؟خروجی usb چطور؟
    نه دوست من، نه HDMI با مبدل و ... رو پشتیبانی می کنه و نه USB OTG ، حداقل تا وقتی روت نشده. مشکل اصلی فکر می کنم در تکنولوژی MHL هست که کانکتورهای Mini USB- HDMI رو امکان پذیر می کنه، و لایسنش هزینه بره و با این قیمت نکسوس 7 نمی خونه.

حافظه در دسترس در نسخه 8 گیگابایتی 5 گیگ و خرده ای بیشتر نیست !
    5.92GB . نسخه 16 گیگ فقط 50 دلار گرون تره.

8. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

چون هدف از خرید موتورولا ساخت سخت افزار برای گوگل نبوده، جای دیگه قبلا توضیح داده بودم، هدف دست یابی به Patent های موتورولا و جلوگیری از فروپاشی اکوسیستم اندروید از داخل بود (موتورولا در حال شکایت از سامسونگ و HTC و ... و ممنوع کردن فروش محصولات اندرویدشون در بازار بود!).

در طولانی مدت وضعیت به سمت این میره که گوگل بیشتر از بقیه با موتورولا کار کنه ولی فعلا موتورولا هم یک سازنده است مثل همه که فقط مالکیتش با گوگله.
    استریم جان بهتره بگیم:
    هدف از خرید موتورولا فقط ساخت سخت افزار برای گوگل نبوده

الآن خود گوگل چند هفته پیش گفت یکی از اهداف خرید موتوبیلیتی تولید سخت افزار هم هست و شرکت شدیدا روی این موضوع کار میکنه
    مدیریت اصلیش هم که به یکی از مدیران ارشد گوگل داده شده. دیگه مثل ایران که نمیان همه مسئولینشو اخراج کنند از گوگلی ها بذارن!

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

استریم جان بهتره بگیم:
    هدف از خرید موتورولا فقط ساخت سخت افزار برای گوگل نبوده

الآن خود گوگل چند هفته پیش گفت یکی از اهداف خرید موتوبیلیتی تولید سخت افزار هم هست و شرکت شدیدا روی این موضوع کار میکنه
    مدیریت اصلیش هم که به یکی از مدیران ارشد گوگل داده شده. دیگه مثل ایران که نمیان همه مسئولینشو اخراج کنند از گوگلی ها بذارن!
    هدف از خرید یک چیز نبوده و قطعا صد ها دلیل سبک و سنگین شدن برای همچین خرید بزرگی، ولی هدف اصلی بدون شک ساخت سخت افزار نبود. همونطور که گفتم کم کم به جایی می رسیم که گوگل از قدرت سخت افزاری موتورولا استفاده کنه ولی نه در کوتاه مدت. Patent های موتورولا یک هفته بعد از قرار به گوگل واگذار شدن و رفتن دست HTC و سامسونگ برای مقابله با اپل، شکایت های موتورولا از سایرین ساکت شد و این همه تغییر در یک هفته اول دیدیم ولی هیچ تغییری در ساختار سخت افزاری اندروید نه دیدیم و نه شایعه ای مبنی برش هست که نشون می ده تولید سخت افزار اختصاصی گوگل جزو اولویت های اصلی این قرار نبوده. گوگل همون یک سال پیش در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اهدافش رو توضیح داده و همون بحث Patent های موتورولا و استفاده از تجربه سخت افزاریشون رو دلایل اصلی بیان کرده، بحث Patent طی یک هفته عملی شد و به نتیجه رسید و همه کارها تموم شد و سخت افزار هنوز نه خبری هست و نه شایعه ای، که نشون می ده هدف اصلی نبوده.

من این خبری که گفتید مبنی بر اینکه گوگل مستقیما گفته باشه یکی از اهدافش تولید سخت افزار بوده و شدیدا دارن روش کار می کنن رو نشنیدم، اگه میشه خبرش رو بگذارید.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

هدف از خرید یک چیز نبوده و قطعا صد ها دلیل سبک و سنگین شدن برای همچین خرید بزرگی، ولی هدف اصلی بدون شک ساخت سخت افزار نبود. همونطور که گفتم کم کم به جایی می رسیم که گوگل از قدرت سخت افزاری موتورولا استفاده کنه ولی نه در کوتاه مدت. Patent های موتورولا یک هفته بعد از قرار به گوگل واگذار شدن و رفتن دست HTC و سامسونگ برای مقابله با اپل، شکایت های موتورولا از سایرین ساکت شد و این همه تغییر در یک هفته اول دیدیم ولی هیچ تغییری در ساختار سخت افزاری اندروید نه دیدیم و نه شایعه ای مبنی برش هست که نشون می ده تولید سخت افزار اختصاصی گوگل جزو اولویت های اصلی این قرار نبوده. گوگل همون یک سال پیش در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اهدافش رو توضیح داده و همون بحث Patent های موتورولا و استفاده از تجربه سخت افزاریشون رو دلایل اصلی بیان کرده، بحث Patent طی یک هفته عملی شد و به نتیجه رسید و همه کارها تموم شد و سخت افزار هنوز نه خبری هست و نه شایعه ای، که نشون می ده هدف اصلی نبوده.

من این خبری که گفتید مبنی بر اینکه گوگل مستقیما گفته باشه یکی از اهدافش تولید سخت افزار بوده و شدیدا دارن روش کار می کنن رو نشنیدم، اگه میشه خبرش رو بگذارید.

گوگل به نظر من خیلی با سیاسته و کاری رو به نسبت شرکت های دیگه الکی انجام نمیده
    وقتی موتو توان تولید بهترین سخت افزار موبایل رو داره چرا از این قدرت استفاده نکنه؟! مثلا الآن گوگل گفته پروژه iGoogle کلا تعطیل میشه چون دیگه نیازی به وجودش نمی بینه! ولی یه شرکت بزرگ سخت افزار نه!

توی خبری که من خوندم برخلاف گفته شما حتی هدف رو چیزی فراتر از استفاده از حق اختراعات دونسته!
    لینک خبر:
    مال تقریبا 20 روز پیشه

توی لینکی هم که دادید هدف اول همون تولید موبایل های قوی و ارزان قیمت ذکر شده و بعد patent
    یه خبرم اومده یکی دو روزه که گفته جیلی بیلی رسمی برای نکسس جی اس ام اومده و ذکر شده پشت سرش که دیوایس های بعدی به ترتیب همگی نکسس ها و موتو زوم خواهد بود
    درسته که حدود یه سال هست که خریداری انجام شده ولی یه ماه نیست که مدیریت اصلی واگذار شده و این یعنی شروع کار سخت افزاری گوگل با موتو

اون موردی رو که فرمودید حق اختراعات موتو رفت زیر دست سامسونگ و اچ تی سی میشه بیشتر توضیح بدید؟
    چرا زیر دست اچ تی سی و سامسونگ؟! حق اختراع موتو که صاحبش گوگل شده رو راحت در اختیار کمپانی های دیگه گذاشتند؟ (من در این باره اطلاعی ندارم)
    اگه بحث سر نرم افزار هست که ربطی به اون شرکت ها نداره ولی سخت افزار........

پ.ن: برای خود من که متعصب موتو هستم نمیتونم اینو قبول کنم که موتو آلت دستی شده برای غلبه سامسونگ و اچ تی سی بر اپل و امثالهم
    Last edited by Ali_Best; 12-07-2012 at 00:45.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به محض اومدن روت میشه و میشه MHL رو استفاده کرد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

گوگل به نظر من خیلی با سیاسته و کاری رو به نسبت شرکت های دیگه الکی انجام نمیده
    وقتی موتو توان تولید بهترین سخت افزار موبایل رو داره چرا از این قدرت استفاده نکنه؟! مثلا الآن گوگل گفته پروژه iGoogle کلا تعطیل میشه چون دیگه نیازی به وجودش نمی بینه! ولی یه شرکت بزرگ سخت افزار نه!

توی خبری که من خوندم برخلاف گفته شما حتی هدف رو چیزی فراتر از استفاده از حق اختراعات دونسته!
    لینک خبر:
    مال تقریبا 20 روز پیشه
    علی جان من که نگفتم اصلا قرار نیست استفاده کنه، در همون اولین پست هم گفتم:

در طولانی مدت وضعیت به سمت این میره که گوگل بیشتر از بقیه با موتورولا کار کنه ولی فعلا موتورولا هم یک سازنده است مثل همه که فقط مالکیتش با گوگله.

من نگفتم موتورولا قراره مثل iGoogle یا Buzz یا Wave تطعیل بشه! در اون خبر هم نگفت شدیدا در حال تولید سخت افزار با موتورولا هستن، فقط گفت اهدافشون بیشتر از صرفا گرفتن Patent ها بوده (چیزی که سهام دارها بر اساس رفتار فعلی گوگل حدس زده بودن) که خب واضحه هدفشون فقط اون نبوده، ولی هدف اصلی همون Patent ها بود.

توی لینکی هم که دادید هدف اول همون تولید موبایل های قوی و ارزان قیمت ذکر شده و بعد patent
    یه خبرم اومده یکی دو روزه که گفته جیلی بیلی رسمی برای نکسس جی اس ام اومده و ذکر شده پشت سرش که دیوایس های بعدی به ترتیب همگی نکسس ها و موتو زوم خواهد بود
    درسته که حدود یه سال هست که خریداری انجام شده ولی یه ماه نیست که مدیریت اصلی واگذار شده و این یعنی شروع کار سخت افزاری گوگل با موتو
    اونجا که به ترتیب نگفتن.. رفتار و کارهاشون نشون می ده تولید سخت افزار جزو اهداف اصلی نبوده. اینکه یک ماه واگذار شده هم از اون بهونه هاست، ماه ها قبل از اینکه همچین خریدی انجام بشه شرکت ها با هم کار می کنن و کارهاشون رو با هم انجام می دن. اگه هدف اصلی گوگل تولید سخت افزار بود از روز اول می تونستیم تاثیرش رو ببینیم مثالش مایکروسافت و نوکیا که اصلا بدون خرید این کارو انجام دادن.

اون موردی رو که فرمودید حق اختراعات موتو رفت زیر دست سامسونگ و اچ تی سی میشه بیشتر توضیح بدید؟
    چرا زیر دست اچ تی سی و سامسونگ؟! حق اختراع موتو که صاحبش گوگل شده رو راحت در اختیار کمپانی های دیگه گذاشتند؟ (من در این باره اطلاعی ندارم)
    اگه بحث سر نرم افزار هست که ربطی به اون شرکت ها نداره ولی سخت افزار........
    بله. در این خرید گوگل سریعا Patent های موتورولا رو در اختیار گرفت و تعدادی ازشون رو به HTC و سامسونگ واگذار کرد تا در دادگاه هاشون مقابل اپل استفاده کنن. مشکل اینه که اپل هیچ وقت موقع شکایت محصولات اندروید سراغ گوگل نرفته، سراغ تولید کننده های محصولات میره (مرتبط محدودیت های قوانین پتنت ها که شما باید از یه محصول شکایت کنید) و گوگل هم بهشون در اینجا کمک می کرد، نه فقط پتنت هایی که از موتورولا گرفت، از Palm و RIM و ... هم گرفته بودن.

پ.ن: برای خود من که متعصب موتو هستم نمیتونم اینو قبول کنم که موتو آلت دستی شده برای غلبه سامسونگ و اچ تی سی بر اپل و امثالهم
    قابل درکه برندی که طرفدارش هستیم اینطوری بشه ولی جزو واقعیت های دنیای تکنولوژی است.

واقعیت اینه که موتورولا Patent های بسیار مهمی در دنیای موبایل داشت، و موتورولا اصلا شرایط خوبی نداشت. دو Quarter پشت سر هم ضرر های مالی سنگین داده بود و رقیب ها هم قوی بودن که این نشانه آمادگی یک شرکت برای فروخته شدنه. حقیقت اینه که گوگل موتورولا رو هم بالاتر از نرخ واقعی خرید، هم با پول نقد (و نه سهام) خرید، فقط و فقط به این دلیل که احیانا بقیه دستشون به این Patent ها نرسه چون اگه اپل یا مایکروسافت که پولدار تر هم بودن دستشون به اینها می رسید برای آینده اندروید وحشتناک بود (نمی دونم از قضیه پتنت های Nortel و Novell اطلاع دارید یا نه ؟).

14. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •