تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: مجموعه عظیم " لوک خوش شانس" با بازی شیرین آقا رشید

آخر فروم باز SevenART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Spadanaa_Club

4 مجموعه عظیم " لوک خوش شانس" با بازی شیرین آقا رشید

با عرض سلام تریدی کارهای عزیزقبل از خوندن مطلب این خبر را مطالعه فرمایید لطفا: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، خیلی خودمونی بگم ، همونطوری که خبر را مشاهده کردید ، قراره این پروژه به زودی " در شهر زیبای خدا - اصفهان" آغاز بشه ، البته الان در مرحله پیش تولیده .کارگردان و تهیه کننده به اتفاق طراح صحنه عزیزمون آقای" هاشم شمس " برای ساخت دکور این مجموعه به این نتیجه رسیدند که این کار نیمه کروماکی کار بشه ، تقریبا مثله فیلمهای هالیوودی ، به همین خاطر ما به چندین تریدی کار خصوصا در زمینه " دیزاین داخلی و خارجی " نیازمنیدم . به این صورت که قسمتهایی از دکور کار ساخته بشه و قسمتهایی هم تریدی ، برای کم شدن هزینه ، بالا بردن کیفیت و ... . برای همین ما به چندین نفر تریدی کار در این زمینه که گفتم نیازمندیم که کارشون در حد بسیار واقعی باشه ... :از تمام عزیزانی که در زمینه طراحی سه بعدی آبجکت ، طراحی داخلی و خارجی ، رندرینگ و کمپوزیت "تخصص" دارند دعوت می شود تا در این پروژه ما را یاری کنند .حرفه ای ها هم لطفا ناز نکنند شرکت کنند ، کار خیلی خوبیه ، فیلمنامه کاملا تخصصی داره ، کاملا کمدی و تصویری با کمترین دیالوگ ! مثله کارهای کمدی جهانی ! ( برای اینکه یه ذره با کار آشنا بشین همینو بگم : فکرشو یه لحظه بکن ، آقا رشید بشد لوووک - خودم که اول شنیدم این را می خوان بچه های نویسنده شروع کنند نوشتن از خنده ترکیدم )لطفا نمونه کارهاتون را به این آدرس ایمیل کنید ... یه تماس کوچولو هم با این شماره بگیرین ، یا حداقل اس ام اس بدین : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (قابل به ذکره این کار کلا در اصفهانه و مشکلی هم با نتی کار کردن نداریم ولی برای شروع کار و این حرفا دوستانی که در شهرهای دیگر هستند با اجازه باید یه سفر بیان نصف جهان )قابله ذکره آخرین فیلم آقای قدرت ا... ایزدی که به تهیه کنندگی ایشون بوده در سیمای مرکز استانها بالاترین امتیاز کشور را کسب کرده یعنی 86 امتیاز ( و یه نکته- کارگردان آقای مجید کاشی فروشان هستند نه محمد اون خبرگزاری اشتباه خبر را گذاشته )

2. این کاربر از SevenART بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

رشید کارش درسته ولی من که هنوز جای کار دارم تا حرفه ای بشم و بخوام به شما کمک کنم. ولی ارزوی موفقیت می کنم براتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •