تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: آور intel hd graphic

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

14 آور intel hd graphic

سلام دوستان میدونم آور لپ تاپ کار احمقانه ای هست ولی نیاز دارم یکم آورش کنم!! تا اونجایی که اطلاع دارم باید fsb رو افزایش بدم ولی هیچ برنامه ای پیدا نکردم!!! setfsb رو نصب کردم ولی نتونستم تنظیمش کنم یه clock geberator داشت که نمی دونستم باید چه مقداری بهش بدم اگه امکان داره راهنماییم کنید. فقط همین گرافیک اینتل رو دارم
    Last edited by vahid javani; 26-06-2012 at 12:50.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من هم از این نوع کارت گرافیک دارم( intel HD )که ظاهرا onboard تشریف داره ! چطوری می تونم Dedicated video memory رو از 64 بیشتر کنم؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

شما میخواین گرافیک مجتمع رو اور کنید چه ربطی به fsb و نرم افزار setfsb داره
    شما باید از بایوس لپ تاب مقدار core clock و memory clock رو افزایش بدین افزایش دما هم در نظر داشته باشین

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

من هم از این نوع کارت گرافیک دارم( intel HD )که ظاهرا onboard تشریف داره ! چطوری می تونم Dedicated video memory رو از 64 بیشتر کنم؟
    از بایوس ......

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

شما میخواین گرافیک مجتمع رو اور کنید چه ربطی به fsb و نرم افزار setfsb داره
    شما باید از بایوس لپ تاب مقدار core clock و memory clock رو افزایش بدین افزایش دما هم در نظر داشته باشین
    درود
    ولی من توی بایوس لپ تاپ ها گزینه ای برای این کار ندیدم! برنامه ای هم پیدا نکردم!
    ولی یه برنامه هست به نام Throttle Stop که یه جورایی قدرت cpu رو افزایش میده (زمان Throttling رو خیلی کم میکنه) با این کار تو بازی کانتر دمای cpu ci3 به 81 درجه می رسه.
    به نظرتون این کار تاثیری روی گرافیک داره( احتمالش خیلی ضعیفه!) ولی توی بازی های خیلی بهتر شد.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

درود
    ولی من توی بایوس لپ تاپ ها گزینه ای برای این کار ندیدم! برنامه ای هم پیدا نکردم!
    ولی یه برنامه هست به نام Throttle Stop که یه جورایی قدرت cpu رو افزایش میده (زمان Throttling رو خیلی کم میکنه) با این کار تو بازی کانتر دمای cpu ci3 به 81 درجه می رسه.
    به نظرتون این کار تاثیری روی گرافیک داره( احتمالش خیلی ضعیفه!) ولی توی بازی های خیلی بهتر شد.
    گرافیک و سی پی یو مستقل از هم هستند شما برای اور گرافیک باید پارامترهای اون رو تغییر بدین معمولا برای اور گرافیک مجتمع از بایوس باید اینکارو کرد چون با نرم افزار گرافیک اصلی رو میشه اور کرد

اور سی پی یو اصلا در لپ تاب توصیه نمیشه دما افزایش پیدا میکنه برای سی پی یو خوب نیست

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •