تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: تجربی یا فنی؟

در آغاز فعالیت hana-mootalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض تجربی یا فنی؟

سلام من اول دبیرستانو تموم کردم معدلم هم بالای 19.5هست فرداباید اتخواب رشته کنم به نظر شما برم تجربی یا فنی؟

2. این کاربر از hana-mootalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام من اول دبیرستانو تموم کردم معدلم هم بالای 19.5هست فرداباید اتخواب رشته کنم به نظر شما برم تجربی یا فنی؟
    سلام

به نظرم توانتخاب رشته معدل کارایی نداره بلکه اون علاقه هست !
    می دونم حسابی کلافه هستی برای انتخاب رشته ولی سعی بکن از روی علاقه انتخاب بکنی نه روی نظر دیگران.
    من به دوره تو که بودم هرکس یه چیزی می گفت برو ساخت و تولید یا تجربی یا مکانیک فنی ولی من علاقم ادبیات بود و با این که می گفتن ادبیات رشته خزی هست و براش کار نیست من رفتم سراغ علاقم و الان هم خیلی راضی هستم
    عیب بعضی دوستان اینه که دوست دارند تو بهترین رشته ها باشند و تا بتونند درامد خوبی کسب بکنند ول یاگر از روی علاقه نباشه وسط کار ترک تحصیل می کنند.
    این نظر شخصی من هست که قرار نیست ما در بهترین رشته ، تحصیل کنیم ، بلکه در رشته ای که هستیم بهترین باشیم...
    یکی را سراغ دارم الان ارشد جغرافیا خونده بود و زمانی که میخواسته برود برای کارشناسی جغرافیا بخونه رفیقاش مسخره اش کرده بودن که این هم شد رشته ولی از زبان خودش فهمیدم که میگفت الان بهترین زندگی را با همین رشته جغرافیا راه انداختم.
    زیاد به حرف مردم نباشید بلکه زندگی خودتون را برحسب علایق خودتون بسازید.

یاحق

4. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

من به هردو علاقه دارم(فنی بیشتر) ولی نمیدونم آینده کدوم بهتره.از این نظر چی؟

پروفشنال RedSpoT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برو هنر اگه علاقه داری،تجربی فایده نداره خیلی هارو امسال دیدم که از تجربی رفتن پشیمون بودن،انسانی هم که شده علوم اسلامی و توصیه نمی کنم اصلا...بعدم اینکه تجربه خودم رو بهت بگم: سالی که میری دوم شاید دیدت به آینده یه چیز دیگه باشه نسبت به اون چیزی که دو سال بعد میبینی.

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کدوم رشته از هنر رو شما پیشنهاد می کنید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

من به هردو علاقه دارم(فنی بیشتر) ولی نمیدونم آینده کدوم بهتره.از این نظر چی؟
    به نظر من اینده هردو خوبه

تجربی از نظر رشته های پزشکی در دانشگاه

فنی هم بخاطر رشته هایی که داره : برق / نقشه کشی / معماری/ عمران/حسابداری/ ساخت و تولید/

ولی چیزی که هست من نمیتونیم اینده را پیش بینی کنیم !
    به نظر من چون الان بخاطر اینده شغلی میخواهی رشته انتخاب بکنی ، از یک مشاور خوب و دلسوز سوال بکن و اون بهتر از ما میتونه دوای زخم شما باشه.
    به نظر یکی از دوستان ادم باید زرنگ باشه و بتونه با رشته ای که داره دست خودش را بند بکنه ، سراغ دارم کسی که مهندسی کشاورزی خونده ولی چون کار نبوده براش الان زده تو کار پرورش کرم خاکی در زمینی به اندازه 2 هکتار و درامدش هم خوبه...چون هرکس یمیدونه تو رشته ای که هست چه کارهایی در چه مراحلی درامد خوبی دارند وگرنه این فکر شاید به ذهن یک مهندس مکانیک نمی رسید !!!

یاحق

9. این کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اون دیگه بستگی به علاقت داره...ببین چی رو دوس داری،من خودم سال انتخاب رشتم بزرگترین اشتباه زندگیمو کردم رفتم انسانی چون عاشق ادبیات بودم،علاقه به کوندرا بوکوسکی و ... به علاوه علاقه به فلسفه و روانکاوی باعث شد برم انسانی،ولی خیلی زود فهمیدم که تو ایران از این خبرا نیست و کتاب ها پره از چیزایی که اینا میخوان!...من امسال سال آخر انسانی ام و کنکور دارم ولی انگیزم برا ادامه ی انسانی 0ه.

تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

گرافیک چطوره؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگه علاقه داری عالیه،ولی اگه میری گرافیک جدی بگیر کارو،مثلا میتونی با کلاس یا اگه پشت کارشو داری PhotoShop رو با محصولات Lynda خوب یاد بگیری...خیلیا ممکنه نخوان بذارن بری سمت هنر ولی اگه به حرفشون گوش کردی امیدوارم بعدا مثل من پشیمون نشی(در کل من گرافیک رو به کسی که علاقه داره و می دونه واسه چی داره میره سمتش خیلی پیشنهاد میکنم).

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •