تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کمک فوری - مشکل با گوگل ( پیغام We're sorry... )

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض کمک فوری - مشکل با گوگل ( پیغام We're sorry... )

درود به دوستان عزیز و استادان گرامی
    مدتیه در هر دو سیستم من ( PC و لپتاپ ) با سرچ گوگل به مشکل برخوردم! هر وقت میخوام یه چیزی سرچ کنم این پیغام رو به من میده :

We're sorry...

... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.

هیستوری ، کوکی ، افزونه و هرچی داشتم از کروم پاک کردم بازم نشد که نشد! جالب اینجاست به راهنمای خود گوگل مراجعه کردم گفت شاید بدافزار داشته باشی که با نرم افزارهای پیشنهادی خود گوگل سیستمو چک کردم هیچی نداشتم
    حتی برنامه جدید هم نصب نکردم که مشکوک بشم! ولی این گوگل میگه ترافیک و درخواست به گوگل از سیستمت زیاده... :(
    مشکل از کجاست؟ راه حلش چیه؟ نمیخوام ویندوز عوض کنم چون کلی برنامه های کابردی دارم و اصلا حوصله ندارم از نو بشینم نصب کنم
    این مشکل اعصابمو ریخته بهم خواهشا بگید چیکار کنم از شرش خلاص شم... و اینکه از کجا می تونم بفهمم ترافیک شبکه ام و اینکه چه برنامه هایی چه حجمی رو دارند ارسال میکنند در شبکه چقدره و چیه؟ صرف اینکه کلی بگه فلان کیلوبایت داره ارسال میشه کافی نیست برام! میخوام بدونم چه چیزی در شبکه ی من داره به گوگل مدام درخواست می فرسته که این بلا سرم اومده و گوگل منو بلوکه کرده

در آغاز فعالیت saeid3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    همین حوالی!

پيش فرض

سلام!
    معمولا فایروال های آنتی ویروس از nod32 گرفته تا Norton خودشون ترافیک شیکه بعلاوه برنامه هایی که متصل به شبکه هستند را نشون میده
    آنتی ویروست چیه عزیز؟
    درضمن یه سوال دیگه این مشکل تنها توی کروم پیش میاد یا داخل همه مرورگرهای سیستمت؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام!
    معمولا فایروال های آنتی ویروس از nod32 گرفته تا Norton خودشون ترافیک شیکه بعلاوه برنامه هایی که متصل به شبکه هستند را نشون میده
    آنتی ویروست چیه عزیز؟
    درضمن یه سوال دیگه این مشکل تنها توی کروم پیش میاد یا داخل همه مرورگرهای سیستمت؟
    من اسمارت سکوریتی نود32 دارم ولی هرچی گشتم فقط می نویسه چقدر ترافیک داده.. اصلا مشخص نکرده برام که این ترافیک و داره به کجا می فرسته! من میخوام طوری باشه بدونم چه برنامه ای داره به چه ادرس و سروری دیتا می فرسته تا بلکه بتونم بفهمم مشکلم کجاست
    متاسفانه با کلیه مرورگرهام این مشکلو دارم!
    کروم و فایرفکس و اینترنت اکسپلورر

در آغاز فعالیت saeid3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    همین حوالی!

پيش فرض

من اسمارت سکوریتی نود32 دارم ولی هرچی گشتم فقط می نویسه چقدر ترافیک داده.. اصلا مشخص نکرده برام که این ترافیک و داره به کجا می فرسته! من میخوام طوری باشه بدونم چه برنامه ای داره به چه ادرس و سروری دیتا می فرسته تا بلکه بتونم بفهمم مشکلم کجاست
    متاسفانه با کلیه مرورگرهام این مشکلو دارم!
    کروم و فایرفکس و اینترنت اکسپلورر

دوست عزیز یکبار سیستمت را با یه نرم افزار anti-malware مثل Spybot Search اسکن کن ببین چیزی پیدا می کنه یا نه؟(یا یه برنامه های ضد جاسوسی دیگه! آخه نود توی تروجان شناسی اوله از آخر! )

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوست عزیز یکبار سیستمت را با یه نرم افزار anti-malware مثل Spybot Search اسکن کن ببین چیزی پیدا می کنه یا نه؟(یا یه برنامه های ضد جاسوسی دیگه! آخه نود توی تروجان شناسی اوله از آخر! )
    دانلودش کردم چک کردم هیچی پیدا نکرد
    فکر کنم فهمیدم مشکل از چیه! من با سا.کس که وصل میشم که این مشکل پیش میاد. انگار گوگل به ای پی ساکس من حساسه و مشکل داره باهاش
    ولی وقتی وی .پی.ان میزنم خیلی راحت سرچ برام بازه و اون پیغام نمیاد

6. این کاربر از sayanermia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

وقتی که از یک IP تعداد زیادی query برای google (با سرور های دیگه) فرستاده میشه، این خطا ظاهر میشه ... یعنی وقتی از وی..ان با IP share استفاده می شه ... یا ساکس .. ------ .. ویا حتی شبکه ای که outgoing آی پی یکسان داره .. مشکل خاصی نیست معمولاً با یک مرحله Human verification برطرف میشه

8. این کاربر از narthex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

وقتی که از یک IP تعداد زیادی query برای google (با سرور های دیگه) فرستاده میشه، این خطا ظاهر میشه ... یعنی وقتی از وی..ان با IP share استفاده می شه ... یا ساکس .. ------ .. ویا حتی شبکه ای که outgoing آی پی یکسان داره .. مشکل خاصی نیست معمولاً با یک مرحله Human verification برطرف میشه
    منظورتون از Human verification همون کدهای captcha هستند؟
    متاسفانه در pc اون برای من نمیاد ولی توی لپتاپ میاد :(

فعلا دارم از وی پی ان استفاده میکنم مشکلم برطرف شده! ولی کماکان مشکل با ساکس هنوز هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

ممکنه browser رو تشخیص نداده باشه توی PC .. مثلاً add-on خاصی رو نصب کرده باشید ... با chrome هم امتحانی کنید ببنیند حل میشه یا نه ... یه کلک دیگه هم میتونه این باشه برید google.it یا google.ru ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •