تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 87 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 864

نام تاپيک: معرفی بازی های آنلاین فلش

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

6 معرفی بازی های آنلاین فلش

من گشتم انجمنو ( حالا اگر از زیر دستم در رفته و تاپیک تکراریه دیگه ببخشید واقعا گشتم) و فکر کردم این تاپیک می تونه مفید باشه.

اینجا من و دوستان می آیم و بازی های آنلاین کوچولو که اکثرا با فلش کار شدند را معرفی می کنیم. ولی نکتش اینه که اینجا نمی گیم که دانلود کنیدش اینجا آدرسی که می شه اونا رو آنلاین بازی کردو می زاریم.

نکته دوم در مورد بازی هاست. اینجا یسایت معرفی نمی کنیم. اینجا فقط بازی رو معرفی می کنیم و عکس بازیرم سعی می کنیم بزاریم ولی یه اینک از سایت غیر ف از بازی و اسم کامل یازیرو به انگلیش می زاریم (تا اگر لینک کار نکرد دوستان با یه سرچ راحت بازی رو پیدا کنند).

نکته سوم نوع بازیه، یعنی چه نوع بازی ای رو معرفی کنیم. از اونجایی که طرف دارای این بازی ها می دونند شمام بدونیدکه به راحتی می شه هزارتا از این بازی هارو شایدم بیشتر با یه سرچ باری فلش و پیدا کردنه یه سایت ارائه دهنده ی این بازی ها پیدا کرد ما اینجا هر نوع بازی ای رو معرفی نمی کنیم. بازی باید یه ویژگی خاص داشته باشه از یه نظری نو آوری داشته باشه که جالبش کنه و اونو معرفی کنیم. البته بازی هایی توسبک های معمولو هم معرفی می شه کرد ولی با شرط نو آوری و جذابیت. مثلا بیش از صد نوع ماشین بازی تو اینترنت ممکنه وجود داشته باشه. ما اینجا ماشین بازی ای رو معرفی می کنیم که مثلا آهنگ باحالی داره و افکت های صدایی روش جذابه. یا مثلا گرافیکش خیلی جالبه. ولی من خودم بیشتر نظرم اینه که اینجا بازی هایی معرفی شه که از نظر ایده بازی نو و جذاب باشند و سبکشون تکراری نباشه.

نکته آخر حتما بگید که بازی مثلا برای بچه های کوچیک خوبه یا صحنه های ترسناک داره. هم چنین بهتره که بگید متوسط چه قدر طول می کشه تموم شه.

حالا شروع کنیم به مرور زمان اگر تاپبک خوبی شد به مرور زمان تعاریفشو اصلاح می کنیم.

2. 4 کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض Pursuit of hat

خوب اولیشو خودم می زارم

Pursuit of hat

این بازی فکری است. البته لول های اولش خیلی آسونه آخریاش یه مقدار سخت تره. ولی کلا گرافیکش و ایده اش جالبه. این عروسک با مزه برای رسیدن به کلاهش خودشو تکه تکه می کنه و از دست و پا و حتی بدنش استفاده می کنه تا به کلاهش برسه. گرافیک خوبی داره آهنگشم قشنگه. در کل 20 مرحله است. با چهار جهت و اسپیس کنترل می شه. فکر کنم بیش از چند ساعت طول نکشه اگر واقعا تو یه مرحله گیر کنید در کل بازی روانی است و سخت نست.

تو بالاییه داره پاشو جدا می کنه صحنه اش ناراحت کننده نیست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم از لینکش امیدوارم لذت ببرید

4. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

6. 3 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بازی پرندگان خشمگین
    بازی پرندگان خشمگین یک بازی مهیج و سرگرم کننده است که پس از ارائه این بازی برای گوشی همراه و تبلت ها رکورد های فروش شکسته و به یکی از محبوب ترین بازی ها تبدیل شد که دارای بیش از 240 مرحله جذاب است که ساعت ها شما را به خود مشغول نموده و در جایی که شما با پرندگان خشمگین این بازی باید به جنگ خوک ها رفته و با کمی تمرکز و دقت مراحل را یکی یکی پشت سر گذاشته و البته در هر مرحله با معمایی در نحوه پرتاب مواجه می شوید که همین سبب محبوبیت بالای این بازی شده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 3 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض Flick Headers Euro 2012

چون بحث جام ملیت های ارورپا داغه گفتم که این بازی رو بزارم

Flick Headers Euro 2012

سیک ورزشی اعتاید آور (بازی های آسون در عین حال سرگرم کننده)

از قرار معلو قبلا هم یک ورژن از این بازی برای 2008 ساخته شده بود که این یه ذره کامل تره و برای 2012 اصلاح شده است. همان طور که دیده می شه مسابقه هد زنی است. البته اوایلش که نمی دونی توپ کجا می افته به مقداری سخته وقتی عادت می کنی دیگه سخت نیست مگر اینکه سعی کنی سکه ها رو بگیری. به راحتی در دور اول می تونی قهرمان شی. ولی به خاطر سادگی و فکرش که نو آوری داشت اینجا گذوشتمش. کنترلشم یا فقط ماوش سا با چهار جهت کیبرد است.

آدرس:
    کد:
    شاد باشید
    Last edited by m.beh; 05-07-2012 at 20:08.

10. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض Academy Island

Academy Island

سبک بازی آموزش زیان انگلیسی است

این بازی ساخت دانشگاه کمبریج است. این دانشگاه یه بخش آموزش و آزمایش زیان انگلیسی داره که مردکش مثل تافل معتبر است. داستان هم بدین شکل است که یه موجود فضایی می خواد انگلیسی یاد بگیره و مردم جزیره آکادمی کمکش می کنند. در حقیقت سما وارد یه مجمع الجزایر می شوید که هر جزیره یه تعداد خانه و مغازه و مکان هایی مثل کتاب خانه داره و وارد هر کدام که بشوید مسئول اون قسمت سوالاتی مرتبط با آن قسمت را ازتون می پرسه که 4 جوابی است. و هر جوای صحیح هم امتیاز دارد اگر غلط هم جواب بدید جواب درسته بهتون می گه. هر جزیره سطح زیان متفاوتی دارد. در کل 4 سطح سوال زبان انگلیسی وجود دارد. 3 سطح اول را هر زمان که بخواهید می توانید جواب دهید ولی سطح 4 که آکادمی زبان در آن وجود دارد تنها با کسب فکر کنم 900 امتاز قابل دسترسی است که یک سوال هم بیشتر نمی پرسد و اگر درست جواب دهید برنده بازی خواهید شد. در کل به نظر من باید به مقداری زبان بلد باشید در حدی که بتونید انگلیسی رو بخونید و یه مقداریم بیشتر. سوالات هم از همه چیز هست از نکات گرامری، معنی لغات، اصطلاحات و ضرب المثل و حتی تفاوت در معانی لغات برای آمریکایی ها و انگلیسی ها و استرالیایی ها (مثلا شلوار رو هر کدوم چی می گند ممکنه که همه لغات درست باشه ولی خوب در هر منطقه ای یه چیز مسطلح است) در ضمن ممکنه سوال ممکنه اصلا راجع به قوانین کتایخانه باشه مثلا. تعداد سوالات زیاده می شه چندین بار به هر مغازه ای مراجعه کرد من هر وقت رفتم بازی و از نو انجام دادم سوالات جدید پرسیده. کلا به نظرم برا علاقه مندان چیز خوبیه

عکس از یکی از جزایر

راستی اگر فکر می کنید این سوال سخته نگران نباشید مال سطح 3 است 2 تا سطح آسون ترم داره

آدرس
    کد:
    خوش باشید
    Last edited by m.beh; 05-07-2012 at 20:09.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض the I of It

بازی فکری مهارتی

the I of It

فکر بازی خیلی خلاقانه است. I در کلمه It داره دنبال t اش می گرده. بازی نسبتا ساده است ولی سرگرم کننده. و هم چنین در پس زمینه بازی یکی براتون داستانو هم می گه. زیاد وقتتونه نمی گیره ولی قشنگه در عین حالی که بسیار صحنه های بازی خلوته و طراحی ساده ای داره.

فقط با چهارجهت اصلی کنترل می شه

آدرس:
    کد:
    Last edited by m.beh; 05-07-2012 at 20:07.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض This Is The Only Level

بازی فکری معمایی

This Is The Only Level

تنها محیط بازی همانی است که در عکس می بینید. شما باید فیل رو از طرف راست به طرف چپ و پایین داخل اون لوله نارنجی ببرید. هر استیج بازی یک اسم دارد که در زیر آن نوشته شده است این اسم می تواند یک راهنمایی برای حل معمای آن مرحله باشد. در وسط صفحه یک دکمه قرمر می بینید که معمولا با فشار دادن آن دیوار سبزی که جلوی لوله نارنجی را گرفته است باز می شود و می توانید وارد لوله نارنجی شده و مرحله را تمام کنید. ولی همیشه به این آسانی نمی توانید مانع سبر را از سر راه خود بردارید. معمای هر مرحله می تواند از تغییر کنترل فیل تا کلیک بر روی جای خاصی، کلیک چپ و یا بازدید از سایت بازی باشد. اگر زود نتوانستید معمای مرحله را حل کنید عصبانی نشوید معمولا پیش می آید .

آدرس:
    کد:
    اگر از این بازی خوشتان آمد قسمت دوم و سوم آن نیز به آدرس زیر موجود می باشد
    کد:
    کد:

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض Mario

بازی قاچ خور یا ماریو که نیاز به عکس و معرفی نداره. وقتی آنلاین در دسترس باشه بعضی مواقع می شه سری بهش زد و یاد گذشته ها رو زنده کرد. برای بچه های کوچیکم فکر کنم جذابیت داره.البته تعداد بازی های فلشی که از این شخصیت استفاده کرده اند کم نیست. برخی از این بازی ها فقط شخصبت ماریو را برداشته اند و در بازی جا گذاشتند برخی هم بازی رو سعی کردند باز سازی کنند حالا من چند نمونه معرفی می کنم.

بازی کلاسیک سوپرماریو
    کد:
    بازی ماریو که علاوه بر شخصیت ماریو می تونی شخصیت های دیگری رو برای بازی انتخاب کنی ولی محیط بازی محیط مشابه ماریو است
    [
    کد:
    بازی سوپر ماریو به بیانی دیگر
    کد:
    Mario for ever
    کد:
    اینم از ماریو کاراته باز

کد:
    Last edited by m.beh; 12-07-2012 at 15:03.

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بازی فوق العاده مزرعه
    این بازی خیلی حال میده این طوری که 4نفر ادم داری و ....
    خودتون بازی کنی بفهمی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 87 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •