تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: در خواست شبکه کردن

داره خودمونی میشه 741258's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

8 در خواست شبکه کردن

با سلام دوست عزیز من کامپیوتر که pc اوله رو با لپ تاپ خودم که بعنوان pc دومه شبکه کردم فقط یک مشکل دارم اینکه در کامپیوتر هر درایوی رو که شیر میکنم راحت در لپ تاپ باز میشه و کاملا مورد استفادست ولی در لپ تاپ درایوی رو که شیر میکنم در کامپیوتر باز نمیشه و این پیغام رو که عکسش میزارم میده در ضمن من از کابل lan که روی مودم adsl داشتم برای شبکه کردن استفاده کردم و ویندوز کامپیوتر xp و لپ تاپ 7سونه در هر دو ویندوز هم فایر فال ویندوز و انتی ویروس رو از کار انداختم البته اینو بگم که تمام درایوهایی رو که در لپ تاپ شیر میکنم در کامپیوتر قابل روئیته و فقط باز نمیشه فقط یک پوشه بنام users که در قسمت deocuments هست بدون اینکه من درایو c لپ تاپ رو شیر کنم در کامپیوترم باز میشه و فقط میتونم از تمام درایوهای دیگه لپ تاپ فایل بریزم توش و در کامپیوترم باهاشون کار کنم والا هیچ درایویم بعد از شیر کردنشون در کامپیوترم باز نمیشه و ارور زیز رو میده و در اخر اگه در مورد اینکه چطوری میتونم بازی شبکه ای و اینترنت هر دو سیستم رو فعال کنم توضیح بدید ممنون میشم با تشکر فراوان ممنون ممنون neda-pc \ h is not accessible. you might not have permission to use this network resource. contact the administrator of this server to find out if you have access permissions. access is denied.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه فقط دارین دو تا سیستم یکی لپ تاب و یکی pc رو با هم شبکه میکنید و روتری یا هابی این وسط نیست باید از کابل کراس استفاده کنید اون کابلی که روی مودم است کابل straight است و برای شبکه دو دیوایس مشابه استفاده نمیشه
    شما باید برین کابل کراس تهیه کنید
    بعد از اینکه کابل رو وصل کردین و به دو سیستم آی پی دادین
    بعد باید اولین کاری که انجام بدین پینگ زدن به دو سیستم است تا بفهمید در کدوم سمت ارتباط قطعه
    در ویندوز 7 لپ تاب در home group پسورد رو بردارین که موقع انتقال فایل از xp به لپ تاب از شما پسورد نخواد
    در ویندوز xp سیستمتون یک فولدر در دسکتاب ایجاد کنید و اونو share کنید و تیک allow network رو بزارید درنتیجه از اونور بخواین فایل انتقال بدین پسورد نمیخواد
    در زمان استفاده نکردن از اینترنت فایروال هر دو سیستم خاموش باشه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام دوست عزیز منظور از پینگ زدن چیه یعنی باید من چکار کنم ممنون ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یعنی شما الان به دو تا سیستم آی پی دادین مثلا سیستم اول 192.168.1.2 و دومی 192.168.1.3
    شما میخواین از اولی به دومی پینگ بزنید تو cmd تایپ میکنید ping 192.168.1.3 اگه تست ها همه reply شده یعنی ارتباط برقراره و بالعکس
    پینگ در واقع تست دیتا است

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام دوست عزیز من در ویندوز 7(لپ تاپ) پینگ زدم موردی نداشت ولی در ویندوز xp (کامپیوتر) پینگ زدم این ارور رو میده ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ممنون ممنون windows cannot find 192.168.0..2 make sure you typed the name corrctly, and then try again. to search for a file, click the start button, and then click search

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

به دو تا سیستم چه آی پی دادی ؟

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام دوست عزیز ای پی 192.168.0.1 در کامپیوتر و 192.168.0.2 در لپ تاپ, اون 255.255.255.0 که بصورت اتوماتیک میاد ولی حالا دوست عزیز یک مشکل دیگه دارم من در قسمت device manager گزینه network adapters رو باز کردم و گزینه مربوط به کارت شبکه رو uninstall کردم اخه خیلی قاط زده بود ولی حالا هر چی cd ویندوز میزام که نصبش کنم نصب نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام دوست عزیز ای پی 192.168.0.1 در کامپیوتر و 192.168.0.2 در لپ تاپ, اون 255.255.255.0 که بصورت اتوماتیک میاد ولی حالا دوست عزیز یک مشکل دیگه دارم من در قسمت device manager گزینه network adapters رو باز کردم و گزینه مربوط به کارت شبکه رو uninstall کردم اخه خیلی قاط زده بود ولی حالا هر چی cd ویندوز میزام که نصبش کنم نصب نمیشه لطفا راهنمایی کنید ممنون ممنون
    تو کدوم سیستم اینکارو کردین ؟
    و ویندوزش چیه ؟
    یک عکس از دیوایس مینیجرشم بزارین

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز تو لپ تاپ که ویندوز 7 داره و 32 بیتی هست عکس نمیتونم بزارم چون اجازه پیوست فایل رو تو سایت ندارم علتش رو هم نمیدونم چند بار هم به مدیر سایت پیغام دادم ولی هیچ خبری نشد ممنون میشم اگه کمک کنید ممنون ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

عکس رو آپلود کنید تو این سایت لینکشو بزارید لازم نیست پیوست کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمیدونم چرا network adapter رو پاک کردین !

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •