تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 101

نام تاپيک: تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

سلام دوستان
    با توجه به امکانات خوب تلویزیونهای xvision و قیمت مناسبشون تصمیم گرفتم یه تاپیک برای این تلویزیونها ایجاد کنم تا سایر دوستان هم نظرات و تجربیات و سوالهای خودشون رو اینجا به اشتراک بذارن .
    امیدوارم تاپیک مفیدی برای همه دوستان باشه ...

2. 2 کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معرفی سری جدید تلویزیونهای XVision با قابلیت و امکانات بی نظیر

تلویزیونهای جدید ایکس ویژن مدلهای KD20 و KD30 در اندازه های 32 و 42 اینچ با مشخصات و امکانات منحصر به فرد توسط شرکت مادیران گارانتی شده است .
    این تلویزیونها قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی یا PVR را در حالت استندبای تلویزیون دارند و مجهز به ماشین زمان هستند . به همین دلیل شما می توانید با تماشای شبکه مورد نظر خود ، برنامه مورد علاقه تان را در شبکه ای دیگر که در همان فرکانس هست ، ضبط نمایید .
    زاویه دید این تلویزیونها بسیار وسیع می باشد . بنابراین با مشاهده تصویر از زوایای افقی و عمودی دچار تیرگی تصویر نمیشوید و همواره می توانید از مشاهده تصاویر این تلویزیون از زوایای مختلف لذت ببرید .
    تلویزیونهای KD20 و KD30 دارای گیرنده دیجیتال داخلی می باشند و کیفیت تصویر خوبی دارند .
    یکی دیگر از امکانات خوب این تلویزیونها قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB می باشد و پشتیبانی خوبی در پخش فرمتهای مختلف توسط USB دارند .
    قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,JPE,PNG,BMP
    قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC
    قابليت پخش تصوير با فرمت IVX,MPG,MPEG,MP4,MOV,MKV
    لازم به ذکر است که تلویزیونهای 42 اینچ KD20 و KD30 دارای وضوح تصویر 1920x1080 می باشند و Full HD هستند .
    هم چنین فرکانس آنها 120 هرتز می باشد که تصاویری صاف و شفاف در صحنه های ورزشی پر تحرک را به وجود آورده است .

Last edited by alilosting; 24-06-2012 at 09:53.

4. 2 کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

تفاوت دقیق KD20 با KD30 فقط تو قیافه ظاهریشه یا کیفیتشون هم فرق می کنه؟ شما از نزدیک جفتشونو دیدید؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من KD30 رو از نزدیک دیدم ، کیفیت تصویرش خوبه . آره تفاوتشون فقط توی ظاهرشونه .

7. 2 کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام

توی سایت خود ماد ایران که تنها تفاوت کنتراست انهاست . KD30 به نظر من کیفیت تصویر بهتری داره که گمان نکنم فقط مربوط به اختلاف کنتراست باشه حتما کیفیت پنلش بهتره اما در کل من هنوز با تصویر این تی وی ها مشکل دارم مخصوصا توی رنگ پوست صورت ها
    در مورد مدل 22 اینچ اون هم از روی فلش من هر کار کردم نتونستم فیلم رو تمام صفحه ببینم فقط تو کادر کوچیک وسط صفحه پخش می کرد من خیلی ور رفتم و فرمت های مختلف رو تست کردم آیا کس دیگه ای هم این مشکل داشته من که نتونستم تمام صفحه کنم اگر کسی این مشکل و داشته و حل کرده ممنون می شم راهنمایی کنه .

9. این کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

واسه منم بعضی فیلمارو اینطوری نشون میده - باید سایز تصویر روی 16:9 بزاری - باید یبار بزاری روی 4:3 بعد بزاری روی 16:3

11. این کاربر از Soroush-S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem47's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

قیمتش مشخص شده؟//////////////////

13. این کاربر از moslem47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

والا تا جاییکه من میدونم برای یه مدت محدودی این مدلها توی تخفیف ویژه بودن و قیمتشون واقعا" عالی بود ولی دیروز فهمیدم که مدت زمان فروش ویژه این مدلها تموم شده و قیمت مدل 22D20 در حال حاضر 275 تومن و قیمت 24D20 حدود 325 تومن هست که البته بازم این قیمت در مقابل امکانات و مشخصات خوب این مدلها مناسب هست .

15. این کاربر از alilosting بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

حدود یک هفته ای هست که مدل LE-24D20 رو خریدم با گیرنده دیجیتال ازش تصویر گرفتم و البته با کابل HDMI کیفیت تصویر خوبی داره . البته خودش هم ----T داخلی داره که کیفیت HD پخش میکنه .
    به دلیل اینکه تو فروشگاه استفاده میشه و تعدادی لامپ و هالوژن همیشه روشن هستن تصویر روی dynamic تنظیم کردم.
    قیافه ظاهری خوبی هم داره.

17. 2 کاربر از amirhosien_007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

حدود یک هفته ای هست که مدل LE-24D20 رو خریدم با گیرنده دیجیتال ازش تصویر گرفتم و البته با کابل HDMI کیفیت تصویر خوبی داره . البته خودش هم ----T داخلی داره که کیفیت HD پخش میکنه .
    به دلیل اینکه تو فروشگاه استفاده میشه و تعدادی لامپ و هالوژن همیشه روشن هستن تصویر روی dynamic تنظیم کردم.
    قیافه ظاهری خوبی هم داره.
    امیرحسین عزیز پشتیبانی usb تلویزیونش از انواع فرمتها چطوره ؟ زاویه دید افقی تلویزیونش خوبه ؟ به عنوان مانیتور هم از کیفیت تصویرش راضی هستی ؟

19. این کاربر از NewDesigner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •