تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 101

نام تاپيک: تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

تصویر پلیر در تلویزیون های x vision چطور بزرگ میشه؟(تمام صفحه)
    اندازه تصویری که توی تلویزیون نمایش داده میشه بستگی به رزولوشن تصویرت داره . اگر میگی فیلمی که داری پخش میکنی تمام صفحه نشون داده نمیشه یعنی رزولوشن فیلمت 1920x1080 نیست . اگه فیلمت full hd باشه تمام صفحه نشون داده میشه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان مدلای جدید ایکس ویژن توی بازار اومده.
    قیمت تلویزیون 39 اینچش خیلی از 40 اینچهای موجود ارزونتره با اینکه تفاوت سایزش با 40 اینچ خیلی جزئیه. به نظرم اگه کسی 40 اینچ میخواد این مدل انتخاب خوبیه .

ویژگی های کلی :
    دارای گیرنده دیجیتال داخلی (----T) و 3 ورودی HDMI بوده و از طریق اتصال حافظه USB دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR ) و مجهز به ماشین زمان (Time shift) هستند .
    روشنایی و وضوح بسیار بالا در تصویر، رزولوشن (1080*1920) Full HD و قابلیت پخش تصویر، فیلم و موزیك از روی حافظه USB داره.

مدلای جدید 42KF20 و 39KF30 هستن که پایه شیشه ای قشنگی هم دارن .

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

دوستان مدلای جدید ایکس ویژن توی بازار اومده.
    قیمت تلویزیون 39 اینچش خیلی از 40 اینچهای موجود ارزونتره با اینکه تفاوت سایزش با 40 اینچ خیلی جزئیه. به نظرم اگه کسی 40 اینچ میخواد این مدل انتخاب خوبیه .

ویژگی های کلی :
    دارای گیرنده دیجیتال داخلی (----T) و 3 ورودی HDMI بوده و از طریق اتصال حافظه USB دارای قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی (PVR ) و مجهز به ماشین زمان (Time shift) هستند .
    روشنایی و وضوح بسیار بالا در تصویر، رزولوشن (1080*1920) Full HD و قابلیت پخش تصویر، فیلم و موزیك از روی حافظه USB داره.

مدلای جدید 42KF20 و 39KF30 هستن که پایه شیشه ای قشنگی هم دارن .
    قیمتش چنده؟

داره خودمونی میشه Mageed's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

به نظر شما 42KD40 بگیرم یا 42KD30 اختلاف قیمتی هم نداره.

رفته بودم یه نمایندگی فکر کنم تو مشخصات کا دی 30 نوشته بود 120 فریم...به فروشنده گفتم این فرق رو میکنن گفت نه رو کارتن کا دی 40 هم زده 120 فریم.

دوستان اگه کسی اطلاع داره دریغ نکنه چند روز دیگه عروسیمه هنوز تی وی نخریدم...

تا دو تومن هم از برندهای دیگه چی هست؟؟

5. این کاربر از Mageed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    پیشاپیش ازدواج تان مبارک .
    من 42KD40 را پیشنهاد میکنم ( برای کسی هشت ماه پیش گرفتم و راضی است ). 120 است و قاب مات.

7. 2 کاربر از gmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با سلام دوباره.
    و تشکر از gmd.

دوجا زنگ زدم که نتیجش رو میگم تا کسی تو موقعیت من قرار گرفت استفاده کنه.

اول زنگ زدم مادیران و اونجا یه خانمه وصل کرد به یه خانم دیگه که ازش سوالم رو پرسیدم.
    یه چیزی گفت عجیب...

گفت کنتراست kd30 1به 4 میلیونه ولی کنتراست kd40 یک به بی نهایته!
    از نظر قیمت فرقی نمیکنند و قاب کای دی 40 مات هستش و کا دی 30 براق.
    در مورد فریم در ثانیه هم گفت که هر دو 60 هستند و فقط 46 اینچی کا دی 40 120 هستش.
    پرسیدم تو یه نمایندگی کا دی 30 42 اینچی دیده بودم و بالاش کادی 40 46 اینچی.کیفیت 46 اینچی یه نموره کم میزد(نسبت به کادی 30 42 اینچی کمی مات و سفید بود)
    گفتش که به خاطر رزلوشن مشترکه که در سایز 46 اینچ چگالی تصویر میاد پایین نسبت به 42 اینچ(البته من همینو سوالی پرسیدم اون تایید کرد)

بعد زنگ زدم فروشگاه خاطره...فروشگاه اصلی مادیران.
    یه آقایی جواب داد گفت هیچ فرقی با هم نمیکنن فقط ظاهرشون فرق میکنه.و کا دی 30 براق ه و 40 مات.
    خیلی پاپیچ شدم گفت تصویر کادی 40 کمی شارپ تر و براق تر و زنده تره...
    اینم گفت هردو 60 هستند.
    تفاوت قیمت هم در حد 5 تا 6 هزار تومنه.هر دو دور وبر 1985000 تومن هستند...

من تصمیم گرفتم کادی 40 بگیرم.

یه صحبت هم عمومی بکنم.

دوستان الکی نرید پولتون رو هدر ندید و یه تلویزیون جاسوس سامسونگ و..نیارید نذارید خونتون.
    برای اسمارت کردن و...راحت با یه دانگل اچ دی ام آی اندروید میتونید 100 برابر امکانات ناقص این تلویزونهای به اصطلاح اسمارت رو تو تلویزیون داشته باشید.

من تو نمایندگی ها این تلویزیونها رو با هم مقایسه کردم.

ایکس ویژن(مخصوصا سری های جدید)از اکثر مدلهای ال جی و سامسونگ بهتره(از هم قیمتها و هم رده ها کلا بهتره)فقط بعضی مدلهای گرون قیمت تفاوت محسوس دارند که تو اون قیمت هم مگر اینکه کسی دیوانه باشه شارپ رو رها کنه بره سامسونگ بخره
    از نظر ظاهری کیس و کابینت شیشه ایش با پلاستیک های بی کیفیت سامسونگ و مخصوصا ال جی قابل مقایسه نیست.(سریهای جدید ایکس ویژن با شیشه ی سیاه و یه لبه شیشه ی سفید واقعا زیباست)
    فقط در مقابل شارپ و توشیبا و بعضی مدلهای سونی کیفیتش کمی.اونم فقط کمی کم تره...(شارپ و توشیبا از همه بهترند نه فقط از ایکس ویژن..ولی خوب قیمتهاشون بالاست)
    خدمات و گارانتی مادیران هم خیلی عالیه...
    از فروشگاه خاطره پرسیدم گفت تلویزیون رو هر وقت که بخری بعد زنگ بزنی برای نصب و راهنمایی میان و از همون روز که نماینده اومد گارانتی تازه شروع میشه.
    نوع صحبت کردن فرشنده و اون خانمهایی که تو نمایندگی صحبت میکردند واقعا حرفه ای و با اطلاعات و مناسب بود.

ودر آخر اینکه حتی اگه قطعات داخلی هم ایرانی نباشند.برند ایرانی خریدن خیلی بهتره از برند خارجی خریدن.اونم مثلا سامسونگ که کلی کلیپ ضد ایرانی داره(برای خودمون شخصیت قائل باشیم)

این بود یه مقدار مطالبی که من حالیم شد...

سوالی بود در خدمتم

9. 3 کاربر از Mageed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    توجه کنید : گارانتی از زمان نصب نیست بلکه تاریخ شروع گارانتی در برگه ای داخل کارتن تلویزیون درج شده و ملاک تاریخ گارانتی از نظر مادایران این برگه میباشد نه تاریخ نصب ( گرچه نصاب ها به اشتباه یا برای دلخوشی تاریخی روی برگه می نویسند ولی ملاک نیست ) برای صحت آن در سایت مادایران بعد از درج شماره سریال دستگاه تاریخ شروع وخاتمه گارانتی نمایش داده می شود .
    متاسفانه یا خوشبختانه فروشگاههای دیگر در اثر مواقع از نمایندگی ارزانتر می فروشند . بهتر است پیگیر باشید .
    امیدوارم خرید مناسبی داشته باشید .

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    توجه کنید : گارانتی از زمان نصب نیست بلکه تاریخ شروع گارانتی در برگه ای داخل کارتن تلویزیون درج شده و ملاک تاریخ گارانتی از نظر مادایران این برگه میباشد نه تاریخ نصب ( گرچه نصاب ها به اشتباه یا برای دلخوشی تاریخی روی برگه می نویسند ولی ملاک نیست ) برای صحت آن در سایت مادایران بعد از درج شماره سریال دستگاه تاریخ شروع وخاتمه گارانتی نمایش داده می شود .
    متاسفانه یا خوشبختانه فروشگاههای دیگر در اثر مواقع از نمایندگی ارزانتر می فروشند . بهتر است پیگیر باشید .
    امیدوارم خرید مناسبی داشته باشید .
    یعنی دروغ گفت؟؟

در ضمن الان با این حساب از فروشگاههای معتبر بگیریم تا جنس قدیمی نباشه بهتره؟

آخر فروم باز Terova's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

ما یک lcd ایکس ویژن داریم که وقتی می خوایم روشنش کنیم این چراغ قرمزش یکم چشمک میزنه و دوباره قرمز میشه و روشن نمیشه قبلا چندبار باهاش ور می رفتیم روشن می شد ولی الان نه می دونید مشکل چی هست..؟

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ما یک lcd ایکس ویژن داریم که وقتی می خوایم روشنش کنیم این چراغ قرمزش یکم چشمک میزنه و دوباره قرمز میشه و روشن نمیشه قبلا چندبار باهاش ور می رفتیم روشن می شد ولی الان نه می دونید مشکل چی هست..؟
    گارانتی داره؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •