تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 101

نام تاپيک: تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز
    منوال تلویزیونتان را مطالعه کنید در خود تلویزیون احتمالا در قسمت پشتیبانی

چیزی در این مورد ننوشته.
    در حالت های مختلف گذاشتم
    16:9
    4:3
    بزرگنمایی
    و..
    ولی بی فایده بود

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چیزی در این مورد ننوشته.
    در حالت های مختلف گذاشتم
    16:9
    4:3
    بزرگنمایی
    و..
    ولی بی فایده بود
    دوست عزیز
    از چه وسیله ای برای دیدن فیلم در تلویزیو نتان استفاده می کنید . باید از قسمت تنظیمات و تنظیم خروجی آن وسیله اندازه تصویر تان را تغییر دهید .
    مثلا: وقتی که از یک دستگاه یا هر وسیله دیگر استفاده می کنید باید از قسمت تنظیمات آن وسیله ---> تنظیم خروجی ----> اندازه تصویر را تغییر دهید 16:9 و یا 4:3
    Last edited by matinpour; 09-08-2013 at 22:35.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوست عزیز
    از چه وسیله ای برای دیدن فیلم در تلویزیو نتان استفاده می کنید . باید از قسمت تنظیمات و تنظیم خروجی آن وسیله اندازه تصویر تان را تغییر دهید .
    مثلا: وقتی که از یک دستگاه یا هر وسیله دیگر استفاده می کنید باید از قسمت تنظیمات آن وسیله ---> تنظیم خروجی ----> اندازه تصویر را تغییر دهید 16:9 و یا 4:3
    گفتم که در source usb تنظیمات تصویر در حالت های مختلف میزارم تغییری نمیکنه
    سایر سورس ها مشکل نداره فقط در قسمت مدیا پلیر این مشکل دارم
    Last edited by dr.bravia; 10-08-2013 at 00:36.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خوب فهمیدم با دکمه بالای stop بزرگ میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام،
    من یه ایکس‌ویژن ۲۴ اینچ مدل LE-24D20 دارم، حدود یک سال بعد از خریدنش خراب شد و دیگه روشن نشد. به این صورت که چراغ ِ حالت استندبای‌اش روشن می‌شد اما قرمز ِ کم‌نور بود و نورش زیاد نمی‌شد (اتفاقی که در حالت عادی باید بیفته.) با گارانتی تماس گرفتیم و تعمیرکار اومد و هر دو بُردشو عوض کرد. گفت کار دیگه‌ای نمی‌شه کرد. به هر حال مشکلش حل شد اما بعد از چند ماه دوباره این مشکلو پیدا کرد، البته با این تفاوت که گاهی وقتا روشن می‌شه. اما تا این اتفاق بیفته پدر ما رو درمیاره. ده‌ها بار باید برقشو قطع و وصل کنیم تا شاید روشن بشه شاید نشه. خیلی اذیت می‌کنه، کس دیگه‌ای تا حالا به این مشکل برنخورده؟ راه حلی به ذهنتون می‌رسه؟

فکر می‌کنید مشکل از چی باشه؟

ممنونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام ، دوستانی که مدل X.Vision LED LE-47K3D100 رو دارند یا از نزدیک دیدند به نظرشون کیفیت تصویرش چطوره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

الان بلاخره کیفیتشون خوبه یا بده یا افتضلحه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام،
    من یه ایکس‌ویژن ۲۴ اینچ مدل LE-24D20 دارم، حدود یک سال بعد از خریدنش خراب شد و دیگه روشن نشد. به این صورت که چراغ ِ حالت استندبای‌اش روشن می‌شد اما قرمز ِ کم‌نور بود و نورش زیاد نمی‌شد (اتفاقی که در حالت عادی باید بیفته.) با گارانتی تماس گرفتیم و تعمیرکار اومد و هر دو بُردشو عوض کرد. گفت کار دیگه‌ای نمی‌شه کرد. به هر حال مشکلش حل شد اما بعد از چند ماه دوباره این مشکلو پیدا کرد، البته با این تفاوت که گاهی وقتا روشن می‌شه. اما تا این اتفاق بیفته پدر ما رو درمیاره. ده‌ها بار باید برقشو قطع و وصل کنیم تا شاید روشن بشه شاید نشه. خیلی اذیت می‌کنه، کس دیگه‌ای تا حالا به این مشکل برنخورده؟ راه حلی به ذهنتون می‌رسه؟

فکر می‌کنید مشکل از چی باشه؟

ممنونم
    خب تلویزیونت یه مشکلی داره بازم ببر خدماتشون نشون بده . به نظرم اینور اونور نبرش و دستکاریش نکن چون خدمات خوبی داره و حیفه که ازش استفاده نکنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام ، دوستانی که مدل X.Vision LED LE-47K3D100 رو دارند یا از نزدیک دیدند به نظرشون کیفیت تصویرش چطوره ؟
    همون اوایل که این مدل وارد بازار شد من توی فروشگاه دیدمش . به نظرم کیفیت تصویر خوبی داشت . تکنولوژی سه بعدی این تلویزیون پسیو هست و عینکهای سبکی داره . زاویه دید افقیش خیلی خوب بود . قابلیت pvr(ضبط برنامه های تلویزیون) داشت و اکثر فرمتها رو با فلش پخش میکرد . قیمتشم مناسبه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان من یه تلویزیون کوچیک و ارزون میخوام.طبق تحفیفات فقط ایکس ویژن مدل ارزون داره میخوام ببینم کیفیت این تلویزیونها خوبه؟من خودم ال سی دی سامسونگ دارم.
    چقدر بودجه داری ؟ اگه 32 اینچ میخوای مدل 32kd30 بگیر . قیمتش حول و حوش 1100 تومنه . کیفیت تصویر و دیزاین تلویزیونش خوبه .گیرنده دیجیتال داخلی و ماشین زمان داره . خدمات پس از فروش معتبریم داره .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •