تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 101

نام تاپيک: تاپیک مخصوص تلویزیونهای XVision

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

امیرحسین عزیز پشتیبانی usb تلویزیونش از انواع فرمتها چطوره ؟ زاویه دید افقی تلویزیونش خوبه ؟ به عنوان مانیتور هم از کیفیت تصویرش راضی هستی ؟
    newdesigner گرامی ، این مدت فقط چند تا دمو با فرمت M2TS برا پخش گذاشتم و واقعا هم خودم فکر نمی کردم کیفیت تصویرش به این خوبی باشه . درمورد USB هم در کل این فرمتها رو پخش میکنه ، برای فیلم DIVX, AVI, MP4, PSVTS, MOV, MKV, ASF, M2TS
    برای عکس JPEG, BMP, PNG وبرای صدا هم MP3, WMA.
    زاویه دیدش یکم تو عمودی تغییر رنگ رو داره ولی در کل بد نیست. در مورد سوال آخرتون هم ، من این TV رو به کامپیوتر وصل نکردم ولی خود TV دو تا ورودی VGA , HDMI داره که حتما میشه به کنسول بازی XBOX , playstation وصلش کرد.
    در مجموع خوبه

2. 2 کاربر از amirhosien_007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم از دوستانی که KD30 دارن
    تلویزیون ما ( دو هفته است که خریدیم ) بعضی وقت ها خود به خود صداش قطع میشه و هر کاری می کنم درست نمیشه تا اینکه خاموش و روشن کنم . حداقل روزی دو یا سه بار اینجوری میشه. گاهی وقت ها هم صداش یه حالت زنگ دار پیدا می کنه که با تعویض شبکه درست میشه
    شما به همچین مشکلی برنخوردین؟ به نظرتون مشکل از کجاست؟ با آپدیت ممکنه برطرف بشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم از دوستانی که KD30 دارن
    تلویزیون ما ( دو هفته است که خریدیم ) بعضی وقت ها خود به خود صداش قطع میشه و هر کاری می کنم درست نمیشه تا اینکه خاموش و روشن کنم . حداقل روزی دو یا سه بار اینجوری میشه. گاهی وقت ها هم صداش یه حالت زنگ دار پیدا می کنه که با تعویض شبکه درست میشه
    شما به همچین مشکلی برنخوردین؟ به نظرتون مشکل از کجاست؟ با آپدیت ممکنه برطرف بشه؟
    اگه از ----T داخلی تلویزیون داری تصویر می گیری به احتمال خیلی زیاد سیگنال دریافتی ضعیفه و در بعضی مواقع افت شدیدی رو داره، بهتره اول از کیفیت دریافت سیگنالت مطمئن بشی. برای دریافت سیگنال قوی تر حتما از آنتن های هوایی استفاده کنید. اگر هم باز این مشکل اتفاق افتاد با یه DVD Player امتحان کن ، یه فیلم رو بزار پخش بشه و ببین باز هم مشکل قبلی هست یانه ؟؟؟ اینطوری مطمئن میشی که مشکل از سیستم صدای تلویزیون هست یا نه!!!!

5. این کاربر از amirhosien_007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ممنون از پاسختون. بعید می دونم به این دلیل باشه آخه کیفیت سیگنال رو می زنه 99 درصد.
    امروز نمایندگی مادیران توی شهرمون گفت که با شرکت تماس گرفته و گفتن مشکل از خط تولید بوده و یه قطعه ای توی همه تلویزیون های این مدل ناقصه !!! و قرار شد که تلویزیون رو تعویض کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ممنون از پاسختون. بعید می دونم به این دلیل باشه آخه کیفیت سیگنال رو می زنه 99 درصد.
    امروز نمایندگی مادیران توی شهرمون گفت که با شرکت تماس گرفته و گفتن مشکل از خط تولید بوده و یه قطعه ای توی همه تلویزیون های این مدل ناقصه !!! و قرار شد که تلویزیون رو تعویض کنن
    مدلی که خرید کردین چند اینچه ؟؟ ممکنه توی کل سری های این مدل از تلویزیون باشه ؟؟؟ این رو هم از نمایندگی می پرسیدبن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

42 اینچ
    آره . اینجوری گفتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

42 اینچ
    آره . اینجوری گفتن
    خوب پس مدل TV شما LE-42KD30 هست که پورت USB هم داره. در مورد تست سیستم صدا ، اون کاری که ازت خواستم رو انجام دادی ؟؟ اگه DVD Player نداری ، با فلش اامتحان کن و با پورت USB یه فیلم بزار پخش بشه . اگر بازهم با صدا مشکل داشتی ، حتما حتما TV رو تا گارانتی داره ببر دفتر خدمات [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
    Last edited by amirhosien_007; 12-08-2012 at 14:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bida's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

منم یه دوهفته ای هست که 24 اینچ xvision رو گرفتم و به تسبت قیمتش میشه گفت که انتخاب خوبی هست.
    هارد اکسترنال رو براحتی شناخت و فیلم ها رو هم براحتی پخش می کنه. البته من یه فیلم با کیفیت 1080 داشتم که نتونست پخش کنه.

البته یه سری ایراداتی داره مثلا کیفیت ساخت پایه تلویزیون بسیار بد هست و تعادل خوبی نداره کافیه که بخواید کابل رو بهش وصل کنید یا جدا کنید تا شاهد لرزش شدید تلویزیون باشید. همینطور هم باید کنترل دستگاه رو تقریبا مقابل چشمی قرار بدید تا بتونید از دستگاه ریموت استفاده کنید.

گیرنده دیجیتال داخلیش هم خوبه و کیفیت تصویر خوبی داره.

البته امروز یه مشکل جدیدی برام به وجود اومد و اونم اینه که هر کاری می کنم نمی تونم شبکه های 1 تا 5 رو بر اساس شماره مرتب کنم و هر ترتیب شماره ای که به اونها می دهم save نمیشه در صورتی که برای بقیه شبکه ها مثل نمایش و ورزش و ... این مشکل وجود نداره . اگه کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ﺳﻼﻡ
    ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﯾﮏ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ 42 ﺍﯾﻨﭽﯽ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺨﺮﻡ. ﺑﯿﻦ ~ﻻﺳﻤﺎ 43 ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﻭ kd30 ﺍﯾﮑﺲ ﻭﯾﮋﻥ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻣﺒﻞ ﻭ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﻓﻮﻝ ﺍﭺ ﺩﯼ ﻧﺒﻮﺩﻥ ~ﻻﺳﻤﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﯿﺎﻡ . ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﺤﯿﻂ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺎ ﺗﻐﺮﯾﺒﺎ ﺭﻭﺷﻦ ﻫﺴﺖ . ﺣﺎﻻ. ﺍﮔﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﻭ ﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﯾﮕﺮﯼ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ ﻫﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ﺳﻼﻡ
    ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺗﻮﺿﯿﺤﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﻦ ﯾﮏ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻢ ﯾﮏ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ 42 ﺍﯾﻨﭽﯽ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﺨﺮﻡ. ﺑﯿﻦ ~ﻻﺳﻤﺎ 43 ﺳﺎﻣﺴﻮﻧﮓ ﻭ kd30 ﺍﯾﮑﺲ ﻭﯾﮋﻥ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻣﺒﻞ ﻭ ﺗﻠﻮﺯﯾﻮﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﻓﻮﻝ ﺍﭺ ﺩﯼ ﻧﺒﻮﺩﻥ ~ﻻﺳﻤﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﯿﺎﻡ . ﺩﺭ ﺿﻤﻦ ﻣﺤﯿﻂ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺎ ﺗﻐﺮﯾﺒﺎ ﺭﻭﺷﻦ ﻫﺴﺖ . ﺣﺎﻻ. ﺍﮔﺮ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻟﻄﻒ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﻭ ﯾﺎ ﺍﮔﺮ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺩﯾﮕﺮﯼ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﮐﻨﻨﺪ ﻫﻢ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ.
    به نظر من دوره پلاسما دیگه تموم شده . همون kd30 رو بخر . جاهای مختلفی ازش مطلب خوندم . گیرنده دیجیتال داخلی داره و کیفیت تصویرش خوبه . امکانات خوبی هم داره . قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی ، فرکانس 120 هرتز و قابلیت پخش فیلم و اکثر فرمتها از usb و ...
    قیمت تلویزیونهای ایکس ویژن هم با توجه به امکاناتشون واقعا" مناسبه .
    از طرفی جون فضای خونتون روشنه ممکنه پلاسما برات دردسر ساز بشه .
    مشخصات:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •