تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خطای windows explorer has stopped working

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض خطای windows explorer has stopped working

من نرم افزار kmplayer را در کامپیوترم مدت زیادی است که نصب کردم و با آن فیلم هایی با فرمت MKV (و یا هر فرمت دیگه ای) تماشا می کنم و با آن اصلا مشکل نداشتم اما دیروز وقتی میخواستم چند تا از این فیلم ها را اجرا کنم پیغام windows explorer has stopped working را دریافت کردم و سپس این پیغام آمد که windows explorer restartnig و ریستارت شد و من نتونستم حتی نرم افزار را اجرا کنم چه برسه به این که بخوام فیلم ببینم. البته این مشکل تنها برای چند تا از این ویدئو ها پیش اومده و بقیه رو اجرا می کنه . اون ویدئو ها رو هم قبلا اجرا کرده بودم و اصلا مشکل نداشت. نرم افزار را دوباره نصب کردم ولی باز هم درست نشد. کامپیوترم هم آنتی ویروس روش نصبه و مشکل ویروسی بودن نداره. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

مشکل شما به احتمال زیاد با فایلهای ویدوئی هست همینطور که خودتون گفتین روشهای پایین تست کنید

روش اول

برنامه klite نصب کنید ازلینک اول بعدشم درسرچ منوی استارت تایپ کنید Codec Tweak Tool و سپس در اون Thumbnail Settings رو بر روی Select None بزارید سیستم رو ریستارت کنید

روش دوم

برنامه FixWin از لینک دوم دانلود طبق شکل عمل کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

متاسفانه با روش اول و دوم مشکلم حل نشد. این مشکل را فقط وقتی که میخوام یه ویدئو با فرمت mkv اجرا کنم پیش میاد. وقتی روی اون فیلم یه دونه کلیک میکنم یعنی فقط بلوکش میکنم این پنجره لعنتی windows explorer has stopped working میاد و کل فولدر رو میبنده!!!
    Last edited by bsbt; 24-06-2012 at 17:14.

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

DivX Codec Pack نصب کردین رو سیستم؟ یا کدک پک دیگه ای؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بله نصب کردم . هر player ای هم که نصب کردم مشکل حل نشد. بعد فهمیدم که اصلا به پلیر ربطی نداره چون تمام پلیر هام رو unistall کردم ولی وقتی یه دونه کلیک میکنم روش و یا کلیک راست می کنم این خطا میاد و کل فولدر هامو می بنده. مشکل ویندوز با این فرمت mkv هست نه پلیر که نمیدونم برای چی ؟ تا چند روز پیش هیچ مشکلی نداشت! لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله نصب کردم . هر player ای هم که نصب کردم مشکل حل نشد. بعد فهمیدم که اصلا به پلیر ربطی نداره چون تمام پلیر هام رو unistall کردم ولی وقتی یه دونه کلیک میکنم روش و یا کلیک راست می کنم این خطا میاد و کل فولدر هامو می بنده. مشکل ویندوز با این فرمت mkv هست نه پلیر که نمیدونم برای چی ؟ تا چند روز پیش هیچ مشکلی نداشت! لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
    شما هر چی کدک پک (نه پلیر) ی که نصب کردین رو پاک کنین و آخرین ورژن K-lite media codec pack رو نصب کنین ببینین بازم مشکل هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوست عزیز همونطور که گفتم مشکل از کدک پک و پلیر نبود. مشکلم حل شد. باید توی tools -> folder option-> view(tab)-> select the check box Always show icons, never thumbnails . تیک این گزینه رو که بزنید حل میشه مشکل.

8. 2 کاربر از bsbt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •