تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: راهنمایی در خرید کولر گازی پرتابل؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض راهنمایی در خرید کولر گازی پرتابل؟؟؟

با سلام خدمت دوستان
    من برای یه اتاق 6 متری میخوام یه کولر گازی بخرم که خیلی جمع و جور و کوچیک باشه و مصرفش هم پایین باشه و از همه مهمتر برام اینه که این کولر نیازی به داشتن تهویه هوای گرم نداشته باشه و منظورم اینه مثلا نخواد مثله کولرگازیهای اسپیلیت یه چیزی پشت پنجره برای تهویه هوای گرم بزنی و یا یه لوله برای تهویه هوای گرم به بیرون براش نصب کنی و هر چی تو اینترنت گشتم چنین کولر گازی ندیدم به جز یه مدل که به اسم پرتابل بود که تنها عیبش همین داشتن این لوله تهویه هوا بود و اگه دوستان چیزی در این مورد میدونن بگن و اگه چنین کولر گازی نباشه اجبارا یه مدل خوب از همین پرتابل که برای فضای 6 متری اتاق من مناسب باشه رو معرفی کنید و من شیراز هستم و اگه مغازه ای رو هم میشناسید که این نوع کولرها رو میفرشه معرفی کنید.با تشکر از همه دوستان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

کسی اطلاعی نداشت؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mad86's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

همچین چیزی محاله
    چون شما دارید از محیط انرژی میگیرید خوب قاعدتا این انرژی باید به جایی منتقل بشه

کلا دومدل سرماساز داریم...تولید کننده های سرما و منتقل کننده های دما که اسپلیت هایی که فرمودید چون باید دمای اتاق رو منتقل به بیرون کنند پس نیاز دارند به این لوله که لزومی هم نداره حتما بیرون باشه میتونید مثلا متصلش کنید به شیشه پنجره و یا جایی که با بیرون در ارتباطه (معمولا همه جا فن یا کانال کولر یا...هست )
    اسپلیت های جنرال و..مارک های معتبر همه اگر یکم سلیقه بخرج بدید برای قسمت لوله انتخاب های خوبی اند

اما یک مدل هم هست که معمولا با یخ یا گاز آمونیاک یا یک مایع خاص...که میزارن تو فریزر و یخ میبنده و بعد اونو منتقل میکنید به دستگاهتون و اون اروم اروم ذوب میشه و دمای اتاق رو خنک میکند
    یک مدل خنک ساز که بنظرم ساخت امارات بود و حتی بعضی مدل های ایرانی تو این زمینه میتونند انتخاب خوبی باشند اما بشرطی که حوصله کنید هی یخ بسازید یا بیارید!!!!

به هیچ وجه در محیط بسته از اسپلیت های ارزون آبی استفاده نکنید

4. 2 کاربر از mad86 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به هیچ وجه در محیط بسته از اسپلیت های ارزون آبی استفاده نکنید
    علتش چیه؟
    یه مدل کم مصرف خوب معرفی کنید دوستان ممنون میشم

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

فکر شرکت GALANZ کولر پازی پرتابل داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •