تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: اینترنت وایرلس/شیراز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض اینترنت وایرلس/شیراز

بررسی اینترنت وایرلس در شیراز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کسی میدونه کدوم شرکتا توی شیراز اینترنت وایرلس ارائه میدن ؟
    مناطق تحت پوششون کجاهاست ؟

در آغاز فعالیت MAJOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    من برای گیم از فراهوش اینترنت گرفتم فوق العاده است راضی هستم نسبت به مابقیشون خیلی بهتره تجربه کردم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فراهوش وایمکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام
    من چهار ساله از شاتل اشتراک دارم با پیش شماره 722 مخابرات مدرس
    الان منزل رو در حال تغییر هستیم و چون کارم با اینترنت هست می خواستم در منزل جدید زودتر اینترنت رو راه بندازم بعد که تماس گرفتم شماره جدید مرکز حافظ هست با پیش شماره 225
    که می گن روی فیبر نوری هست شرکت های خصوصی مثل شاتل که نمی تونند اشتراک بدهند و الان شرکت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که طرف قرارداد مخابرات هست ثبت نام رو انجام داده ولی می گه باید یکی دو هفته صبر کنید تا تجهیزات کامل نصب بشه
    نمی دونم منظورشون چیه
    الان کارم لنگه چیکار بکنم دوستان لطفا راهنمایی کنند
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام افتضاح ترین سرویس اینترنت طبق تجربه من که 3 سال هست مشترکشون بودم فراهوش هست . بنده 3 ساله که دارم هم برای خونمون و هم شرکتم دارم از فراهوش سرویس میگییرم و سرویساش اوایل خوب بود اما رفته رفته که طعم پول زیر دندندوناشون رفت به گند کشیدن خودشونو...

توجه شما رو به برخی از مشکلاتی که من با این آی اس پی داشتم جلب میکنم .

1 - یکی از مهمترین مشکلاتش پشتیبانیشه که تا پول نگیرن ازت کارتو انجام نمیدن و بیتجربه بودنشون و بی مسئولیتشون ... هربار که به پشتیبانی زنگ میزدم کارمو پیگریری نمیکردن نهایتا یه نیرو میفرستادن که مثلا مشکل رو حل کنه موقعی هم که درست میشد یه هفته بعدش دوباره خراب میشد ( هزینه پشتیبانی = هزینه ایاب ذهاب 5 تومن و 10 تومن پشتیبانی هربار )
    2- هرموقع مشکل از سمت خودشونه زنگ میزنی گمراهت میکنن و میگن "نه ما مشکل نداریم مشکل از سمت شماست اگه میخواین نیرومون رو بفرستیم " ... ! که هزینه پشتیبانی هربار 15 تومن میگرفتن (یعنی زمانی که اینترنتشون مشکل داره بجای اینکه حلش کنن دنبال کلک زدن و پول در آوردن بودن ).
    3- دستگاهاشون خیلی مشکل به هم میزد تقریبا من از 16 ساعتی که آنلاین بودم 4-5 ساعتش قطعی داشتم مشکل رو با پینگ زدن به فراهوش خودم میفهمیدم .
    4- سرویساشون خیلی گرون هست هر 1 گیگا بایت ترافیک رو همه جا 3600 میدن فراهوش نزدیک به 8000 تومن میدن .

تمام دلایل بالا فقط بخشی از مشکلات من بود که باعث شد از فراهوش کوچ کنم
    Last edited by iraitc; 28-08-2014 at 07:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MW_ARDEN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ShIrAz CiTY

پيش فرض

من ماتریکس رو دیدم ، وایرلسش خیلی خوبه .....

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام افتضاح ترین سرویس اینترنت طبق تجربه من که 3 سال هست مشترکشون بودم فراهوش هست . بنده 3 ساله که دارم هم برای خونمون و هم شرکتم دارم از فراهوش سرویس میگییرم و سرویساش اوایل خوب بود اما رفته رفته که طعم پول زیر دندندوناشون رفت به گند کشیدن خودشونو...

توجه شما رو به برخی از مشکلاتی که من با این آی اس پی داشتم جلب میکنم .

1 - یکی از مهمترین مشکلاتش پشتیبانیشه که تا پول نگیرن ازت کارتو انجام نمیدن و بیتجربه بودنشون و بی مسئولیتشون ... هربار که به پشتیبانی زنگ میزدم کارمو پیگریری نمیکردن نهایتا یه نیرو میفرستادن که مثلا مشکل رو حل کنه موقعی هم که درست میشد یه هفته بعدش دوباره خراب میشد ( هزینه پشتیبانی = هزینه ایاب ذهاب 5 تومن و 10 تومن پشتیبانی هربار )
    2- هرموقع مشکل از سمت خودشونه زنگ میزنی گمراهت میکنن و میگن "نه ما مشکل نداریم مشکل از سمت شماست اگه میخواین نیرومون رو بفرستیم " ... ! که هزینه پشتیبانی هربار 15 تومن میگرفتن (یعنی زمانی که اینترنتشون مشکل داره بجای اینکه حلش کنن دنبال کلک زدن و پول در آوردن بودن ).
    3- دستگاهاشون خیلی مشکل به هم میزد تقریبا من از 16 ساعتی که آنلاین بودم 4-5 ساعتش قطعی داشتم مشکل رو با پینگ زدن به فراهوش خودم میفهمیدم .
    4- سرویساشون خیلی گرون هست هر 1 گیگا بایت ترافیک رو همه جا 3600 میدن فراهوش نزدیک به 8000 تومن میدن .

تمام دلایل بالا فقط بخشی از مشکلات من بود که باعص شد از فراهوش کوچ کنم
    قیمتهاش هم گروونه 128 نامحدود را زده 62000 تومن در سرویسهای محدود هم بالاترین سرویسش 2 مگ هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

بله دقیقا هرکی از جونش سیر شده بره از فراهوش سرویس بگیره ...

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من چند ساله وایمکس ایرانسل دارم هیچ مشکلی هم ندارم
    آب که هست تیمم باطله
    ایرانسل اینترنت کشوری ارائه میده کلی مسئول پاسخو داره قیمت وایمکسش هم نسبت به باقی شرکت ها بهتره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •