تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: LG UB83000

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    yek jaye khoob

پيش فرض LG UB83000

سلام مدتیه این تلویزیون رو تهیه کردم مدل 55 اینچ رو.دو اشکال اساسی باهاش دارم یکی اینکه بدنه پلاستیکیه و مدام در حال انقباض هستش
    برای این ک کاری نیمشه کرد اما مشکل دومم زمانیه ک TRUMOTION رو در حال SMOOTH یا CLEAR میزارم فیلم ها تیک میزنن
    کسی همچین چیزی دیده یا مشکل از من هستش؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    yek jaye khoob

پيش فرض

کسی راهنمایی یا نظری نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اگر منبع فیلم شما شبکه hd ایران هست باید عرض کنم که برخی از فیلم های پخش این شبکه این مشکل را دارند و به طور مرتب تیک یا سکته میزنند و در همه ی tv ها این مشکل که از منبع هست رایجه.
    اما مشکل اساسی در نمایشگرهای LG همین بخش حرکتی هست که طبیعی نیست و در زمان پخش 3 مشکل اساسی دارند، بدین شکل که صحنه ها گاهی تیک میزنند یا در برخی مواقع حالتی مصنوعی و اسلوموشن پیدا میکنند به خصوص در صحنه هایی که حرکت کوتاه هست مثل چرخاندن سر بازیگر یا حرکت اندام مثل دست و پا و همینطور مشکل دوتایی شدن یا باقی ماندن سایه حرکت سوژه ها که اگر زیادی حساس باشید و دقت کنید این مشکلات تقریبا همراه خواهد بود و کاریش نمیشه کرد و بر میگرده به پردازشگر تلویزیونهای این برند.
    نکته جالب توجه این مشکل این هست که حتی در دموهای فروشگاههی هم این مشکل به طور واضح قابل دیدن هست به خصوص تیک زدن تصویر.

4. این کاربر از behzad habib بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان بنده بین دو مدل ال جی ub 830 و ub 850 موندم 830 سیستم عامل قدیمی رو داره و 900 هرتز ولی 950 سیستم عامل وب او اس و 1000 هرتز و هر دو 4 کی هستن 830 رو میدونم اشتراک گذاری میرا کاست داره ولی 950 رو نمیدونم این گزینه رو داره یا نه کسی میدونه وب او اس هم اشتراک گذاری میرا کاست رو داره یا نه؟ برام این گزینه خیلی مهمه بقیه اشتراک گذاری رو میدونم داره فقط از این گزینه مطمئن نیستم کسی میتونه کمکم کنه؟ با تشکر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •