تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 76 از 176 اولاول ... 266672737475767778798086126 ... آخرآخر
نمايش نتايج 751 به 760 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من رو سیستم زیر
    pentum d 935
    giga 945p-s3
    9600 gso
    دو تا هارد اینترنال دارم به مرور زمان خریدم سامسونگ 512گیگ و هیتاچی 160گیگ
    الان دوباره فضای خالی ندارم
    میخوام یه هارد دیگه با ظرفیت 1ترابایت بخرم حداکثر تا 200 تومن
    به نظرتون نصب 3 تا هارد باعث کاهش سرعت میشه؟
    در صورت خرید هارد اینترنال دوباره ویندوز رو هارد 1ترا نصب میکنم و از هاردهای دیگه واسه ذخیره فیلم و آهنگ و ... استفاده میکنم
    ولی خوب زیاد فیلم و سریال میبینم نمیخوام مشکلی برای پخششون پیش بیاد یا سیستم سنگین بشه
    بهترین هارد تا 200 تومن چه مدلیه؟سرعت واسم مهمه و ظرفیتش کمتر از 1 نباشه
    ***یا میتونم یه هارد اکسترنال پرتابل بگیرم تا نهایت 250 و فضای هارد سیستم خالی کنم
    به نظرتون اکسترنال بگیرم یا اینترنال؟ هر دو گزینه بهترین معرفی کنید ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

ای بابا چ بد...شانس منو...از یه مجتمع تجاری تو کرمانشاه، امروز میبرم پس بدم...ممنون از راهنماییتون.
    پس مشکل اصلی که الان میتونم برم و ادعا کنم اینه که،برچسب فیک هست و سریال نامبر دستگاه با سریال نامبر برچسب یکی نیست، درسته؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا چ بد...شانس منو...از یه مجتمع تجاری تو کرمانشاه، امروز میبرم پس بدم...ممنون از راهنماییتون.
    پس مشکل اصلی که الان میتونم برم و ادعا کنم اینه که،برچسب فیک هست و سریال نامبر دستگاه با سریال نامبر برچسب یکی نیست، درسته؟
    برای اینکه مطمئن بشید میتونید از لینک زیر ، هارد دیسک را رجیستر کنید (پس از ساختن یوزر و پسورد) . تاکید میکنم که برای رجیستر کردن ، سریالی که توسط نرم افزار اعلام شده را در سایت وارد کنید نه سریال نوشته شده بر روی برچسب .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همانطوریکه در عکس زیر میبینید دو عدد از هارد دیسکهای اکسترنال خودم را رجیستر کردم و حتی مدت گارانتی باقی مانده را هم نوشته .

اگر رجیستر نشد به دلایل زیر پس بدید.

1. مدل نامبری که روی برچسب هست یعنی WD10EARS مربوط به هارد دیسکهای WD Green هست نه WD Blue (دیتاشیت هارد دیسکهای WD Green را هم گذاشتم) .
    2. عدم تطابق سریال نامبر (S/N) نوشته شده بر روی برچسب با Serial Number ارائه شده توسط نرم افزار (که عکس آنرا گذاشتید) .

ادعا کنم اینه که،برچسب فیک هست
    بهتره که این جمله را بکار نبرید . ممکن هست اطلاعات نوشته شده روی برچسب از جمله مدل نامبر (یعنی WD10EARS) و سریال نامبر (یعنی WMAZA1973944) واقعاً درست باشد و قابلیت رجیستر شدن در سایت وسترن دیجیتال را هم داشته باشد و به دلیل رجیستر شدن هم حرف شما را رد کنند . وسترن دیجیتال علم غیب که ندارد متوجه تناقص بین سریال نامبر روی برچسب و سریال نامبری که توسط نرم افزار Detect شده را بفهمد ! همچنین وسترن دیجیتال علم غیب ندارد که بفهمد مدل نامبر WD10EARS (که مربوط به هارد WD Green هست) روی برچسب آبی رنگ چاپ شده !

4. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من رو سیستم زیر
    pentum d 935
    giga 945p-s3
    9600 gso
    دو تا هارد اینترنال دارم به مرور زمان خریدم سامسونگ 512گیگ و هیتاچی 160گیگ
    الان دوباره فضای خالی ندارم
    میخوام یه هارد دیگه با ظرفیت 1ترابایت بخرم حداکثر تا 200 تومن
    در صورت خرید هارد اینترنال دوباره ویندوز رو هارد 1ترا نصب میکنم و از هاردهای دیگه واسه ذخیره فیلم و آهنگ و ... استفاده میکنم
    ولی خوب زیاد فیلم و سریال میبینم نمیخوام مشکلی برای پخششون پیش بیاد یا سیستم سنگین بشه
    ***یا میتونم یه هارد اکسترنال پرتابل بگیرم تا نهایت 250 و فضای هارد سیستم خالی کنم
    سلام .

در حالت کلی خیر . مگر اینکه یکی از هارد دیسکها مشکلی داشته باشند که و یا اینکه OS و برنامه ها را روی کندترین هارد دیسک نصب کرده باشید. توصیه میکنم OS و برنامه ها را روی هارد دیسکی نصب کنید که سریعترین هست .

قبل از نصب Win روی هارد دیسک جدید ، پیشنهاد میکنم هارد دیسکهای قدیمی را از سیستم جدا کنید تا دچار مشکلاتی ناشی وجود پارتیشنهای Active و System و Boot در هارد دیسکها بطور جداگانه نشوید (حالت درست این هست که این سه پارتیشن بر روی یک هارد دیسک باشد) .

اگر به مدت طولانی استفاده میکنید و جابجائی ندارید و فقط میخواهید روی یک سیستم استفاده کنید ، من توصیه میکنم هارد دیسک اینترنال بخرید که امنیت و کارائی بیشتری دارد.

میتونید Seagate با مدل نامبر ST1000DM003 بخرید . البته WD Blue با مدل نامبر WD10EZEX هم قابل انتخاب هست (مدل اولی سرعت بیشتری دارد) .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

ممنون دادا فقط یه کلمه ایول داری چنتا از پستای انجمن هارد خوندم واقعا لذت بردم
    امروز از کرج همون مدل سیگیت گرفتم 176 تومن قیمتش چطوره؟
    اگه امکانش هست به سوالاتم تو این تاپیک جواب بدید ممنون
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Phoenix84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

کیفیت هارد اکسترنال بوفالو چطور هست؟بوفالو ضد ضربه بهتره یا وسترن و سیگیت معمولی؟گارانتی و قیمت 2T بوفالو ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه nima1221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنال 1 ترا تا 270 هزار تومن چی پیشنهاد میدید؟(از همه نظر عالی باشه)

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    هارد اکسترنال 1 ترا تا 270 هزار تومن چی پیشنهاد میدید؟(از همه نظر عالی باشه)
    سلام .

میتونید یکی از دو مدلهای Seagate Backup plus Slim و یا WD my passport ultra را بخرید . البته نمیتوان گفت که از همه نظر عالی هست ولی مدلهای مناسبی هستند .

کیفیت هارد اکسترنال بوفالو چطور هست؟بوفالو ضد ضربه بهتره یا وسترن و سیگیت معمولی؟گارانتی و قیمت 2T بوفالو ؟
    1. از لحاظ کیفیت هارد دیسک داخلی بکار رفته ؛ معمولاً تفاوتی بین برندهای اصلی و غیر اصلی وجود ندارد . چون برندهایی مثل ADATA و Silicon Power و Transcend و buffalo و ... تولید کننده هارد دیسک نیستند و از برندهای دیگری (مثل Samsung و WD و Toshiba و Seagate) تامین میکنند . نکته مهم در کیفیت سایر اجزاء از جمله باکس ، کابل ، کانکتورها و ماژول SATA to USB (که فکر نمیکنم مشکلی از نظر کیفیت داشته باشند) و امکانات موجود (مثلاً ضد آب و ضربه بودن) و ... هست.

2. buffalo mini station extreme به خاطر Shockproof (آنتی شوک) بودن نسبت به دو مدل دیگر مزیت بیشتری دارد . البته پیشنهاد میکنم این پست را ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) که در مورد هارد دیسکهای اکسترنال ضد ضربه توضیحاتی دادم مطالعه کنید .

.

11. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان هاردهای NAS که ظرفیت های بالا دارن استفادشون برای چه کاریه؟ برای ارشیو کردن فیلم پیشنهاد میشه؟ من نیاز به هارد ظرفیت بالا دارم اکثر مواقع هم هم هارد باید به سیستم وصل باشه. ایا این هاردهای NAS رو پیشنهاد میکنید؟

در آغاز فعالیت shirin59's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

سلام خدمت تمامی دوستان از راهنمایی های بسیار ارزنده تون سپاس اما در نهایت فقط یک اسم و یک راهنمایی مختصر من دنبال یک هارد خوب با قیمت مناسبم همین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •