تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 174 از 176 اولاول ... 74124164170171172173174175176 آخرآخر
نمايش نتايج 1,731 به 1,740 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

پروفشنال Amir rza's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    اگه گفتی!!!؟ D:

پيش فرض

سلام دوستان

بهترین ssd تا 500 تومن بدون در نظر گیری برند و فقط سرعت و کارایی بالا چیه؟ 128 گیگ برام کم هست.

ممنون

راستی سیستم قدیمی هست و جای m.2 نداره و باید ساتا بخرم.
    این سایت رو یه نگاه بندازید مقایسه بین ssd های مختلف هست فیلتر هم داره:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مدل های زیادی هست در این رنج. یکی از نمونه های خوب که تو بازار کشور هست Crucial BX500 240gb با قیمت 420 تومن.

2. این کاربر از Amir rza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza4024's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام دوستان لطفا کمکم کنین
    چیزی که امروز فهمیدم این بود که شماره سریال روی کارت گارانتی(s1e26mis) رو تو سایت رسمی سیگیت وارد کردم میگه ناشناس وهمچین شماره سریالی وجود نداره تو برنامه hard disk sentinel و hd tune و ..همشون شماره سریال هارد رو ۸تا صفر نشون میدن که اونو هم تو سایت سیگیت وارد کردم اصلا همچین سریالی ثبت شده نبود در حالیکه شماره سریال هارد ۱۶۰ مکستور قدیمی خودمو وارد سایت کردم مشخصاتش اومد والان دیگه مطمئن هستم که این هارد اصلی نیست ..امروز با گارانتیش msc تماس گرفتم گفتن حتما جایی ضربه خورده گفتم از جانب من همچین اتفاقی نیفتاد حتی یه خش کوچیک رو هارد نداره گفتن نه منظورمون قسمت بسته بندی تو دیجی کالا بود در مورد ناشناس موندن اطلاعات هارد مثل دما سلامت و غیره هم گفتش احتمالا رام هارد پریده واسمون ارسال کن..حالا به نظرتون واسشون بفرستم یا به دیجی کالا که درخواست مرجوع کالا رو دادم بفرستم فعلا که منتظر جواب تایید کارشناسان دیجی هستم..بخدا دارم دیونه میشم کم پولی نیست که بیخیالش بشم

مرجوع کن به دیجی کالا و پولتو پس بگیر

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام دوستاان هارد 8ترابایت exos سیگیت اینترنال ارزش خرید داره با قیمت 2850 و یکسال گارانتی؟ کسی تجربه ای داره؟ برای آرشیو میخام

و اگر خوب نیست با قیمت معقول چی پیشنهاد میکنید؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستاان هارد 8ترابایت exos سیگیت اینترنال ارزش خرید داره با قیمت 2850 و یکسال گارانتی؟ کسی تجربه ای داره؟ برای آرشیو میخام

و اگر خوب نیست با قیمت معقول چی پیشنهاد میکنید؟
    به نظر من برو ۴ تا هارد ۲ترابایت بلو بگیر هم قیمتش همون مبلغ میشه هم مطمئنی تره ..

6. این کاربر از superstar 1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Babak_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

به نظر من برو ۴ تا هارد ۲ترابایت بلو بگیر هم قیمتش همون مبلغ میشه هم مطمئنی تره ..
    دوتا بلو 4ترا چطوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بهتر از یک ۸ ترابایتیه..ولی اینم بدون هرچه ظرفیت هارد پایین تر باشه عملکرد و عمر بهتری داره..تازه شما که واسه آرشیو میخواین هر کدومشون که پر شد رو میتونید بذارید یه گوشه از دیگری استفاده کنید حالا این نظر شخصی من بود بازم ببینیم دوستان در این مورد چه نظری دارن..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

سلام
    دوستانی که تجربه کار با هارد های Dell دارن اگر لطف کنن و نظرشونو درباره این هارد بگن ممنون میشم.
    البته میدونم که وسترن جواب پس داده و خودم هم طرفدارش هستم اما چون در حاضر بازار با کمبود کالاهای دیجیتال رو به رو هست فعلا قیمت این برند از سایرین پایین تره.
    در هیچ سایتی نقد و بررسی هاردهای Dell رو پیدا نکردم.
    با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

چرا یه پیام 24 ساعت طول میکشه تا تایید بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستانی که تجربه کار با هاردهای Dell رو دارن میشه لطفاً نظرشون رو درباره این برند بگن؟
    خودم میدونم هاردهای وسترن بهترین هستن ولی در این شرایط کمبود قطعات فعلا قیمت ها خیلی نامتعارف هست
    نقد و بررسی هاردهای Dell رو هم پیدا نکردم.
    Last edited by Moh3en7a; 12-04-2020 at 19:38.

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان به هیچ وجه ممکن از این سایت ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و این شرکت هارد نخرید و تا جایی هم که ممکنه گزارش بدید تا جلوی کلاهبرداری اینها رو بگیرن خود من از اینها هارد تهیه کردم و متوجه شدم کار اینها وارد کردن هارد های ریفر و تقلبی و گارانتی کردن شرکتی و چپوندن به پاچه ملت هست و هیچگونه هم زیر بار نمیرن و قبول هم نمیکنن کارشون غیر اخلافی و دزدی و کلاهبرداری هست واقعا برا صنف رایانه تهران هم متاسف هستم که پیگیری نمیکنن هر کس مدارک هم خواست ارائه میکنم تا باورش بشه .

13. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •