تبلیغات :
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
تبلت
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
صفحه 172 از 172 اولاول ... 72122162168169170171172
نمايش نتايج 1,711 به 1,714 از 1714

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    بدون در نظر گرفتن قیمت بین بلک و گلد کدوم را پیشنهاد میکنید ؟
    فقط کش 128 یا 256 تاثیری در کارکرد کلی داره ؟
    بدون در نظر گرفتن قیمت قطعاً گلد رو پیشنهاد میکنم . تاثیر Cache در عملکرد کلی هارد دیسک هم ناچیز هست .
    فقط یک نکته : بعضی ها میگن هارد دیسک Gold‌ صدای بیشتری داره ولی با وجودیکه روی سیستم من دو عدد از همین مدل نصب هست من چیزی احساس نمیکنم احتمالاً به نوع و کیفیت کیس بستگی زیادی داره .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من خودم WD Gold ده ترابایتی دارم و تست های این هارد رو در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاپیک گذاشتم . مدل خیلی خوب و البته گرانقیمتی هست . هیچ مشکلی هم برای نصب ویندوز یا آرشیو دیتا نداره .
    سلام .

البته اگر بودجه هست میتونید مدلهای red‌ رو هم انتخاب کنید .
    .
    سلام
    استاد جان یه سوال فنی ! تو تاپیک قلمرو شما به سوال بقیه جواب میدیم یه ذره هم از اطلاعاتتون استفاده کنیم

این مدل های Red و Gold مگه به ترتیب واسه استفاده در شبکه و دومی واسه دیتا سنتر طراحی نشدن ؟
    و مثل مدل Purple که واسه دوربین داربسته طراحی شده و مدل Blue واسه مصارف خانگی و عمومی

استفاده از مدل های red و .... تو مصارف خانگی به صرفه هست ؟؟ ( با توجه به اینکه نسبت به مدل Blue که برای مصارف عمومی هست از قیمت بالاتری برخودار هستن )
    دلیل فنیش چیه ؟

4. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    استاد جان یه سوال فنی ! تو تاپیک قلمرو شما به سوال بقیه جواب میدیم یه ذره هم از اطلاعاتتون استفاده کنیم

این مدل های Red و Gold مگه به ترتیب واسه استفاده در شبکه و دومی واسه دیتا سنتر طراحی نشدن ؟
    و مثل مدل Purple که واسه دوربین داربسته طراحی شده و مدل Blue واسه مصارف خانگی و عمومی

استفاده از مدل های red و .... تو مصارف خانگی به صرفه هست ؟؟ ( با توجه به اینکه نسبت به مدل Blue که برای مصارف عمومی هست از قیمت بالاتری برخودار هستن )
    دلیل فنیش چیه ؟

مدلهای WD Blue نهایت شش ترابایت هست و برای کاربری که مثلاً به خاطر محدودیت تعداد پورتهای SATA نیاز به حجم بیشتری داره مجبور هست بدون در نظر گرفتن میزان بودجه از هارد دیسکهایی مثل Red یا Gold استفاده کنه یا از برندهای دیگه ای مثلاً Seagate BarraCuda انتخاب کنه .

هیچ ایراد خاصی هم نداره و بدون هیچ مشکلی میتوان از هارد دیسکهای Red یا Gold دقیقاً مثل هارد دیسکهای معمولی استفاده کرد فقط قیمت بیشتری داره و اینکه کیفیت بهتری هم داره . ولی استفاده از هارد دیسک Purple برای استفاده های عمومی چندان توصیه نمیشه . چون این هارد دیسکها عملکرد متفاوتی نسبت به هارددیسکهای معمولی مخصوصاً در خطایابی اطلاعات و رفع اشکال دارند .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام .

مدلهای WD Blue نهایت شش ترابایت هست و برای کاربری که مثلاً به خاطر محدودیت تعداد پورتهای SATA نیاز به حجم بیشتری داره مجبور هست بدون در نظر گرفتن میزان بودجه از هارد دیسکهایی مثل Red یا Gold استفاده کنه یا از برندهای دیگه ای مثلاً Seagate BarraCuda انتخاب کنه .

هیچ ایراد خاصی هم نداره و بدون هیچ مشکلی میتوان از هارد دیسکهای Red یا Gold دقیقاً مثل هارد دیسکهای معمولی استفاده کرد فقط قیمت بیشتری داره و اینکه کیفیت بهتری هم داره . ولی استفاده از هارد دیسک Purple برای استفاده های عمومی چندان توصیه نمیشه . چون این هارد دیسکها عملکرد متفاوتی نسبت به هارددیسکهای معمولی مخصوصاً در خطایابی اطلاعات و رفع اشکال دارند .
    ممنون
    یه سوال
    مدل Black دقیقا واسه چه نوع سیستم و بازاری هدف گذاری شده ؟؟ و آیا از نظر فنی با Blue و Gold تفاوت کارایی داره ؟

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •