تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 167 از 176 اولاول ... 67117157163164165166167168169170171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,661 به 1,670 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    الان هارد اینترنال خوب تو بازار چه مارکی هست؟
    به عنوان هارد دوم (آرشیو) میخام ازش استفاده کنم، ولی خب همیشه میخام به سیستم وصل باشه
    خودم نظرم وسترن دیجیتال آبی یا سبز هست
    به نظرتون چی خوبه؟
    سلام .
    پیشنهاد من WD Blue هست . WD Green خیلی وقت هست که کنار گذاشته شده و تولید نمیشه .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SajjadKAZ2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    ایران-اهواز

پيش فرض

سلام .
    پیشنهاد من WD Blue هست . WD Green خیلی وقت هست که کنار گذاشته شده و تولید نمیشه .
    میگن WD Blue صدا داره :(

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میگن WD Blue صدا داره :(
    مدلهای 7200rpm هستند که صدای بیشتری دارند . WD Blue های 7200rpm فقط تا یکترابایت هست شما که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5400rpm هست و صدای خیلی کمی دارند .
    پیشنهاد میکنم حداقل حجم 4 ترابایت باشه .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اقا عطا پیرو صحبتت یه سوال دیگه برای فایل های ارشیو فیلم سریال مثلا ۲ پارتیشن کنیم یکی فیلم یکی سریال حجم فیلم ها از میانگین ۷۰۰ میگ بگیر تا ۲۲۰۰میگ چه نوع فرمتی کنیم که سرعت کم نشه؟allocationمنظورمه برای سریال هم فایل ها ۲۰۰میگ تا ۷۰۰میگ هستن
    اگه تونستی یه توضیح کوچیک راجب نسبت allocation با فایل ها بده

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk
    اقا عطا؟

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام دوستان من کیسم تقریبا قدیمی هست و جای بخصوصی برای درایوهای ۲.۵ اینچی نداره، می‌خواستم بپرسم امکان نصب یه هارد ۲.۵ اینچی داخل محفظه مربوط به فلاپی درایو ممکنه یا نه؟ خودم که نگاه کردم به نظر امکانپذیر بود ولی متاسفانه در حال حاضر هارد دم دستم نیست که دقیق تست کنم.
    (البته می‌دونم که براکت های تبدیل ۲.۵ به ۳.۵ وجود داره ولی می‌خواستم حتی‌المقدور بدون استفاده از این براکت ها هارد رو جا بدم)
    Last edited by STTIGER; 23-06-2017 at 00:53.

داره خودمونی میشه Saleh98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشین، میخواستم بدونم این هارد از خانواده caviar black هستش؟ و اینکه این بهتره یا barracuda 7200.12 ؟
    Last edited by Saleh98; 01-07-2017 at 15:52.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان خسته نباشین، میخواستم بدونم این هارد از خانواده caviar black هستش؟ و اینکه این بهتره یا barracuda 7200.12 ؟
    سلام .
    با توجه به مدل نامبری که روی لیبل نوشته شده این هارد دیسک WD Black هست ولی دقت کنید که اولاً recertified هست و دوم اینکه تولید قدیم هست (روی لیبل نوشته 2014 اگر اشتباه نکنم) .

اگر بودجه دارید توصیه میکنم هارد دیسک آکبند و با گارانتی معتبر بخرید . این معلوم نیست چه مشکلاتی داشته باشه و ممکن هست باعث پشیمانی شما بشه .

و اینکه این بهتره یا barracuda 7200.12 ؟
    WD Black بهتر هست .

10. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام .
    با توجه به مدل نامبری که روی لیبل نوشته شده این هارد دیسک WD Black هست ولی دقت کنید که اولاً recertified هست و دوم اینکه تولید قدیم هست (روی لیبل نوشته 2014 اگر اشتباه نکنم) .

اگر بودجه دارید توصیه میکنم هارد دیسک آکبند و با گارانتی معتبر بخرید . این معلوم نیست چه مشکلاتی داشته باشه و ممکن هست باعث پشیمانی شما بشه .

WD Black بهتر هست .
    ممنون از پاسخ کاملتون، یعنی ریفر هستش؟ تو تمام عکسایی که من از این مدل دیدم عبارت recertified هست ممکنه به علت توقف تولید باشه؟ سریالش هم چک کردم تا 2018 وارانتی داره البته اینجا نه :/ فروشنده میده 120، بنظرتون اعتماد کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسخ کاملتون، یعنی ریفر هستش؟ تو تمام عکسایی که من از این مدل دیدم عبارت recertified هست ممکنه به علت توقف تولید باشه؟ سریالش هم چک کردم تا 2018 وارانتی داره البته اینجا نه :/ فروشنده میده 120، بنظرتون اعتماد کنم؟
    عبارت Recertified به معنی توقف تولید نیست . این عبارت مشابه مشابه حالت Refurbished هست . در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالتهای مختلف Refurbished را توضیح دادم . اين هارد ديسك به دلايلي كه گفتم به كارخانه مرجوع و پس از انجام تعميرات احتمالي و تستهاي مختلف و تاييد كيفيت ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مجدداً وارد بازار فروش شده .

با فروشنده شرط کنید که مشکلی نداشته باشه در غیر اینصورت تعویض میکنید . برای اینکه ببینید هارد دیسک کارکرده هست یا خیر و همچنین سالم هست یا مشکلدار باید از قسمت Health برنامه HD Tune عکس بگیرید و اینجا بذارید تا بررسی بشه .

13. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

عبارت Recertified به معنی توقف تولید نیست . این عبارت مشابه مشابه حالت Refurbished هست . در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالتهای مختلف Refurbished را توضیح دادم . اين هارد ديسك به دلايلي كه گفتم به كارخانه مرجوع و پس از انجام تعميرات احتمالي و تستهاي مختلف و تاييد كيفيت ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مجدداً وارد بازار فروش شده .

با فروشنده شرط کنید که مشکلی نداشته باشه در غیر اینصورت تعویض میکنید . برای اینکه ببینید هارد دیسک کارکرده هست یا خیر و همچنین سالم هست یا مشکلدار باید از قسمت Health برنامه HD Tune عکس بگیرید و اینجا بذارید تا بررسی بشه .
    داداش دوتا هارد گرفتم مهلت تست هم دارم یه وسترن که گفتم و یه سیگیت 7200.12 ، میشه لطفا عکسای تست رو ببینین و نظرتون رو بگین؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •