تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 176 اولاول ... 65115155161162163164165166167168169175 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,641 به 1,650 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام کسی ازین هارد های سری جدید سیگیت خرید کرده؟
    به نظرتون برای ارشیو و عمر بالای هار
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کدوم؟

2. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

سلام
    دوستان به نظرتون بین Seagate BarraCuda ST1000DM010 و Western Digital WD10EZEX کدوم بهتره ؟

پیشنهاد مناسب دیگه برای هارد 1 TB چیه ؟

بین گارانتی ها به نظرتون کدومشون روی بهتری دارن ؟
    ( سازگار/ ویستا / آواژنگ )
    Last edited by Yema; 09-01-2017 at 22:02.

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام من قصد خرید هارد 4 ترابایت سیگیت به منظور آرشیو دارم و البته ممکنه زیاد روی هارد رایت انجام بشه...

دو فاکتور Load/Unload Cycles و Power-On Hours در دو سری آیرون ولف و اسکای هاک دو یا سه برابر مدل باراکودا معمولی بود، حالا به نظر شما ایرادی نداره از یکی از این دو سری به منظور آرشیو استفاده کنم؟
    به خاطر عمر 3 برابری بیشتر نسبت به مدل باراکودا؟

سپاس

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من قصد خرید هارد 4 ترابایت سیگیت به منظور آرشیو دارم و البته ممکنه زیاد روی هارد رایت انجام بشه...

دو فاکتور Load/Unload Cycles و Power-On Hours در دو سری آیرون ولف و اسکای هاک دو یا سه برابر مدل باراکودا معمولی بود، حالا به نظر شما ایرادی نداره از یکی از این دو سری به منظور آرشیو استفاده کنم؟

سپاس
    سلام .
    دو فاکتور Load/Unload Cycles و Power-On Hours در دو سری آیرون ولف و اسکای هاک دو یا سه برابر مدل باراکودا معمولی بود،
    قصد خرید هارد دیسک بصورت دست دوم رو دارید ؟ چون همانطوریکه میدونید Power On Hours Count نشاندهنده مدت زمانی که هارد دیسک به یک منبع تغذیه روشن متصل هست نه اینکه عمر مفید بیشتری نسبت به مدل عادی داشته باشه .

اگر نو آکبند میخواهید بخرید و اگر تفاوت قیمت بین IronWolf و Barracuda برای شما زیاد نیست میتونید IronWolf رو انتخاب کنید در غیر اینصورت همان Barracuda با مدل نامبر ST4000DM005 رو انتخاب کنید .
    سری SkyHawk هم برای نصب در سیستمهای دوربین مدار بسته و ضبط تصاویر ویدئویی مناسب هست و برای نصب و استفاده روی سیستمهای عادی مناسب نیست .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام .

قصد خرید هارد دیسک بصورت دست دوم رو دارید ؟ چون همانطوریکه میدونید Power On Hours Count نشاندهنده مدت زمانی که هارد دیسک به یک منبع تغذیه روشن متصل هست نه اینکه عمر مفید بیشتری نسبت به مدل عادی داشته باشه .

اگر نو آکبند میخواهید بخرید و اگر تفاوت قیمت بین IronWolf و Barracuda برای شما زیاد نیست میتونید IronWolf رو انتخاب کنید در غیر اینصورت همان Barracuda با مدل نامبر ST4000DM005 رو انتخاب کنید .
    سری SkyHawk هم برای نصب در سیستمهای دوربین مدار بسته و ضبط تصاویر ویدئویی مناسب هست و برای نصب و استفاده روی سیستمهای عادی مناسب نیست .
    سلام دوباره
    یک عدد هارد 4 ترابایت ایرون ولف خریدم، تفاوت قیمتش با مدل باراکودا حدود 50 تومان بود که به نظرم ارزش داشت.

اقا عطا لطفا نزدیک سال نو یک لطفی کنید، این سوال من رو جواب بدید

هارد احتمالا فردا یا پس فردا میرسه، بعد از قراردان داخل کیس بهترین روش برای ساخت پارتیشن چیه که عمری باشه و مشکلی پیش نیاد؟ یکی میگه با دستور diskpart یکی میگه با خود ویندوز...
    من واقعا در این زمینه گیج شدم، من میخوام فقط یک عدد پارتیشن از هارد ساخته بشه و بعد شروع کنم فایل ها رو کپی کنم، چون بعدا دیگه فرصت نمیشه دوباره فرمت کنم بهترین روش رو لطفا بگید

و اینکه gpt بهتره دیگه؟ چون من الان هارد دو ترابایتم gpt هست خیلی خوبه...

سپاس و سال نو پیشاپیش مبارک.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوباره
    یک عدد هارد 4 ترابایت ایرون ولف خریدم، تفاوت قیمتش با مدل باراکودا حدود 50 تومان بود که به نظرم ارزش داشت.

اقا عطا لطفا نزدیک سال نو یک لطفی کنید، این سوال من رو جواب بدید

هارد احتمالا فردا یا پس فردا میرسه، بعد از قراردان داخل کیس بهترین روش برای ساخت پارتیشن چیه که عمری باشه و مشکلی پیش نیاد؟ یکی میگه با دستور diskpart یکی میگه با خود ویندوز...
    من واقعا در این زمینه گیج شدم، من میخوام فقط یک عدد پارتیشن از هارد ساخته بشه و بعد شروع کنم فایل ها رو کپی کنم، چون بعدا دیگه فرصت نمیشه دوباره فرمت کنم بهترین روش رو لطفا بگید

سپاس و سال نو پیشاپیش مبارک.
    سلام.

یکی میگه با دستور diskpart یکی میگه با خود ویندوز...
    همه اینها در ظاهر متفاوت هستند ولی در عمل کار یکسانی انجام میدهند و فرق خاصی هم ندارند ، مگر اینکه بخواهید کار پیچیده تری انجام بدید مثلاً تغییر سایز هر پارتیشن بدون از دست دادن اطلاعات که باید از نرم افزارهای مناسبتری استفاده بشه .

من میخوام فقط یک عدد پارتیشن از هارد ساخته بشه و بعد شروع کنم فایل ها رو کپی کنم، چون بعدا دیگه فرصت نمیشه دوباره فرمت کنم بهترین روش رو لطفا بگید
    اگر فقط برای آرشیو دیتا هست ساده ترین راه این هست که از طریق Disk management ویندوز اقدام کنید .

با توجه به اینکه هارد دیسک 4 ترابایت هست اجباراً باید بصورت GPT باشه تا بتونید به تمام فضای هارد دیسک دسترسی داشته باشید .

9. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام.

همه اینها در ظاهر متفاوت هستند ولی در عمل کار یکسانی انجام میدهند و فرق خاصی هم ندارند ، مگر اینکه بخواهید کار پیچیده تری انجام بدید مثلاً تغییر سایز هر پارتیشن بدون از دست دادن اطلاعات که باید از نرم افزارهای مناسبتری استفاده بشه .

اگر فقط برای آرشیو دیتا هست ساده ترین راه این هست که از طریق Disk management ویندوز اقدام کنید .

با توجه به اینکه هارد دیسک 4 ترابایت هست اجباراً باید بصورت GPT باشه تا بتونید به تمام فضای هارد دیسک دسترسی داشته باشید .
    اقا عطا پیرو صحبتت یه سوال دیگه برای فایل های ارشیو فیلم سریال مثلا ۲ پارتیشن کنیم یکی فیلم یکی سریال حجم فیلم ها از میانگین ۷۰۰ میگ بگیر تا ۲۲۰۰میگ چه نوع فرمتی کنیم که سرعت کم نشه؟allocationمنظورمه برای سریال هم فایل ها ۲۰۰میگ تا ۷۰۰میگ هستن
    اگه تونستی یه توضیح کوچیک راجب نسبت allocation با فایل ها بده

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آیا واقعا هاردهای سیگیت مدل باراکودا و آیرون ولف از نظر طول عمر تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارند.دلیلش چیه؟و اگه تنها فاکتور ما فقط طول عمر بالای هارد و عدم از دست رفتن فایلها در سالیان طولانی باشه چه مدلی رو پیشنهاد میدین؟
    Last edited by KENWOOD_10; 14-03-2017 at 14:48.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آیا واقعا هاردهای سیگیت مدل باراکودا و آیرون ولف از نظر طول عمر تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارند؟دلیلش چیه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آیا واقعا هاردهای سیگیت مدل باراکودا و آیرون ولف از نظر طول عمر تفاوت چشمگیری با یکدیگر دارند؟دلیلش چیه؟
    من ظهر ایرون ولف بدستم رسید الان دارم اولین فایل ها رو کپی میکنم عالیه...بقیه اش رو نمیدونم

14. 2 کاربر از basketball بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •