تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 157 از 176 اولاول ... 57107147153154155156157158159160161167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,561 به 1,570 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

دوست عزیز من رو مدلی که انتخاب کردی و ویژگیهای مد نظرت اظهار نظر نمیکنم، اما در مورد برندی که انتخاب کردی که سی گیت است، کاملا موافقم
    سلام دوستان

چند وقتیه که داخل کامپیوترم با کمبود حجم شدید مواجه شدم ! و تصمیم گرفتم که یک هارد اینترنال 2 ترابایت یا 3 ترابایت بگیرم، هم برای آرشیو هم نصب بازی و نصب سیستم عامل و....
    قبلا علاقه ربادی به سری Black وسترن دیجیتال داشتم ولی هیچ جا گیر نمیاوردم ولی الآن احساس میکنم برای کار من بهتره با هزینه هارد های بلک یک هارد دیگه با ظرفیت بالاتر بگیرم چون به ظرفیت بالاتر بیشتر از سرعت بالا احتیاج دارم

با مقداری جستجو به هاردهای Barracuda سیگیت 7200 با هد 3.5 اینچی و بافر 64 رسیدم
    دیجی داره و پیشنهاد ویژش هم هست(11 تومن البته فقط تخفیف داره !!!)

نظر شما چیه ؟ از همینا بگیرم ؟

این طور که خریدارهاش نظر داده بودن داخل بستش نه پیچ هست نه کابل ساتا و... برای این که خودم بتونم نصبش کنم چه چیزایی اضافه باید خریداری کنم ؟

یک مقدار عجله هم دارم این هارد پونصد خودم واقعا کلافم کرده !

با تشکر

2. این کاربر از rezahk315 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام .

مدلهای دسکتاپی سه ترابایت و کمتر 7200rpm هستند ولی مدلهای چهارترابایت به بالا 5900rpm هستند .

خب من هم همون مد نظرم هستش هر جا رفتم میگن سه ترا بایت 5900 هستش همون دستکتاپی سیگیت بکاپ پلاس نمیدونم باید چیکار کنم که بفهمم هاردش 7200 هستش.....
    از روی لیبل و بارکد و اینا نمیشه فهمید؟

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب من هم همون مد نظرم هستش هر جا رفتم میگن سه ترا بایت 5900 هستش همون دستکتاپی سیگیت بکاپ پلاس نمیدونم باید چیکار کنم که بفهمم هاردش 7200 هستش.....
    نبود کسی راهنمایی کنه لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نبود کسی راهنمایی کنه لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که گفتم مدلهای سه ترابایت 7200RPM هستند و مدلهای بالاتر 5900RPM .
    شما این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ببینید ؛ یه عکس از قسمت info برنامه HD Tune در قسمت اسپویلر هست و اگر RPM رو ببینید نوشته 7200 .

به جزء وصل کردن به سیستم و مشاهده مشخصات یا بازکردن باکس هارد و مشاهده مدل نامبر هارد دیسک بکار رفته ، راه دیگه ای برای مطمئن شدن از اینکه 7200RPM هست یا 5900RPM وجود نداره . چون در بیشتر مدلهای اکسترنال (در هر برندی) در مورد RPM چیزی گفته نمیشه .

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

من بالاخره هارد توشیبا 4 ترابایت 128 مگ بافر و 7200 رو خریدم ولی واقعا فرقی با یه 8 مگ بافر نداره . ولی از لحاظ لود ویندوز فرقی با یه هارد 8 مگ بافر نداره

اینم تستش

ا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mahyarSAMSUNG; 11-07-2016 at 17:48.

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

یه هارد دیسک خریده بودم خراب وبد دادم گارانتی تعویض شد به جاش این مدل به من دادن
    Western Digital WD10EURX-63FH1Y0
    این مدل از نظر سرعت و کارایی چطوره

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه هارد دیسک خریده بودم خراب وبد دادم گارانتی تعویض شد به جاش این مدل به من دادن
    Western Digital WD10EURX-63FH1Y0
    این مدل از نظر سرعت و کارایی چطوره
    مدلی که قبلاً داشتید چی بود و گارانتی ؟
    این مدل که البته قدیمی هست مخصوص PVR ، DVR ، سیستمهای دوربین مدار بسته ، دستگاههای پخش ویدئویی و ... هست .

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

مدلی که قبلاً داشتید چی بود و گارانتی ؟
    این مدل که البته قدیمی هست مخصوص PVR ، DVR ، سیستمهای دوربین مدار بسته ، دستگاههای پخش ویدئویی و ... هست .
    قبلش یه سیگیت بود که Refubished بود و البته مدل نامبر روی قطعه با اونی که توی کامپیوتر نمایش داده میشد فرق داشت، گارانتی پرواز سیستم بود. اونو دادم بهشون 4 شنبه و امروز اینو تحولیم دادم، نو نو هست یعنی جعبه رو خودم بازم کردم و گارانتیش فرق داره.
    حالا یعنی سرعتش کمتره؟ به درد استفاده روزانه نمیخوره؟ ردش کنم بره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلش یه سیگیت بود که Refubished بود و البته مدل نامبر روی قطعه با اونی که توی کامپیوتر نمایش داده میشد فرق داشت، گارانتی پرواز سیستم بود. اونو دادم بهشون 4 شنبه و امروز اینو تحولیم دادم، نو نو هست یعنی جعبه رو خودم بازم کردم و گارانتیش فرق داره.
    حالا یعنی سرعتش کمتره؟ به درد استفاده روزانه نمیخوره؟ ردش کنم بره؟
    سرعتش کمتر هست (در مقایسه با مدلهای 7200rpm) ولی مسئله خاصی برای استفاده روزانه نخواهید داشت .
    ولی بهتر هست از این به بعد یه مدل مناسب و جدید از فروشگاههای معتبر خریداری کنید .

تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سرعتش کمتر هست (در مقایسه با مدلهای 7200rpm) ولی مسئله خاصی برای استفاده روزانه نخواهید داشت .
    ولی بهتر هست از این به بعد یه مدل مناسب و جدید از فروشگاههای معتبر خریداری کنید .
    دقیقا وقتی مشکلم رو برای بار اول اینجا گفتم همین رو گفتید.واقعا تقصیر خودمه که قبل خرید تحقیق نکردم از انی به بعد حتما تحقیق میکنم.
    ممنون از شما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •