تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 156 از 176 اولاول ... 56106146152153154155156157158159160166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,551 به 1,560 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام.

دوستان میخواستم یه هارد اینترنال 1 ترا بخرم.

موندم وسترن بلو 7200 بخرم یا سیگیت باراکودا؟

در مورد وسترن خیلی بد شنیدم و میگن خرابی بالاتری نسبت به سیگیت داره.

این مدل نامبرهای سیگیت چه معنایی داره؟ مثلا ST1000DM003

این مدلو من دیدم تو سایتا بازار رو نمیدونم. لطفا راهنمایی کنید که دوباره کاری نشه. این دوستمون هم گفت که بافر 32 مگ بود از مجا مطمئن بشیم قبل خرید که کلاه سرمون نره؟

گارانتی ویستا (الماس) معتبره؟
    دوست عزیز من یه ماهه دارم تحقیق میکنم با یه سرچ ساده تو نت میتونی متوجه بشی هارد های سیگیت باراکودا بخاطر مشکلات بسیار زیادی که داشته از بازار جمع شده و تولیدش متوقف شده. هارد بعد از مدتی به خرخر کردن زیاد میوفته و در مواردی هم هارد شناسایی نمیشه و خراب میشه. خرابیشون زیاده بهت پیشنهاد میکنم اصلا نخری. خودم میخوام هارد بخرم وسترن و سیگیتو دیدم انقد مشکل دارن حالا میخوام توشیبا بخرم. دیگه هر چی شد شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه milad azad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوست عزیز من یه ماهه دارم تحقیق میکنم با یه سرچ ساده تو نت میتونی متوجه بشی هارد های سیگیت باراکودا بخاطر مشکلات بسیار زیادی که داشته از بازار جمع شده و تولیدش متوقف شده. هارد بعد از مدتی به خرخر کردن زیاد میوفته و در مواردی هم هارد شناسایی نمیشه و خراب میشه. خرابیشون زیاده بهت پیشنهاد میکنم اصلا نخری. خودم میخوام هارد بخرم وسترن و سیگیتو دیدم انقد مشکل دارن حالا میخوام توشیبا بخرم. دیگه هر چی شد شد

درسته هارد های ژاپنی مثل توشیبا و هیتاچی خیلی کم خراب میشن

ولی از مارک سیگیت هم بیشتر مدل 1.5 ترا خرابی داشته بقیه مدل هاش از نظر خرابی با وسترن در یک سطحه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

درسته هارد های ژاپنی مثل توشیبا و هیتاچی خیلی کم خراب میشن

ولی از مارک سیگیت هم بیشتر مدل 1.5 ترا خرابی داشته بقیه مدل هاش از نظر خرابی با وسترن در یک سطحه
    یه آمار نشون میدم مال 36 ماه استفاده از هاردها مال 3تا برنده

خرابیشون خیلی خیلی بالاست

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه آمار نشون میدم مال 36 ماه استفاده از هاردها مال 3تا برنده

خرابیشون خیلی خیلی بالاست
    این آمار قدیمی مربوط به 2014 هست . اگر قصد دارید برندها رو فقط بر اساس خرابی یکسری از هارد دیسکها مقایسه کنید جدول زیر رو ببینید . همانطوریکه میبینید در سال 2016 میزان خرابی نسبت به 2015 و 2014 خیلی کمتر شده .
    جالب اینجاست که تعداد هارد دیسکهای سیگیت خیلی بیشتر شده ولی بازهم میزان خرابی کمتر شده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

باید اینم در نظر داشت که خرابی سیگیت در سال جدید کمتر شده ولی به خاطر اینه که تولید هاردای باراکودا متوقف شده و خود مردم نمیخرن برا همین کمتر شده خرابی ولی تو ایران هنوز این سری هاردا هستن.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

تو ایران یه چیزی که قیمتش کمتر باشه میگن خوب نیست به حرف بقیه نرو . الان خیلی تو ایران تلوزیون های سونی رو به دلیل قیمت بیشتر بهتر از سامسونگ میدونن درصورتی که سامسونگ 10 ساله فروش اول دنیا رو داره . توشیبا هم برند ژاپنی و قدرتمندیه به نظرم این مدل 4 ترابایتیش با 128 مگ بافر و قیمت 415 تومن چیز خوبیه . البته من هنوز تصمیم قطعی برای خرید نگرفتم ولی بخوام بخرم حتما همینو میگیرم
    نه دوست عزیز من ا این چیزا کار ندارم طبق اون دلایل بهت گفتم نمیخوام این مول رو
    سرعتش
    گارانتیش و عمر هارد
    من هاردی میخوام برای ارشیو سرعتش اصلا برام مهم نیست و عمرش مهمه و گارانتی خوب

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

سلام
    یک هارد برای آرشیو فیلم و سریال می خوام بخرم ، خواهش میکنم با اطلاعات ارزشمندتون برای یک انتخاب خوب راهنمایی کنید
    هزینه در نظر گرفته شده 500 هزار تومان
    حجم مورد نیاز = 2 _ 3 _4 _نهایتا 5 با توجه هزینه ای ذکر کردم شما تعیین کنیید
    ولی اگر یک هارد باید یک سری از ویژگی هایی که خیلی مهم هستند را داشته باشد (مثل ضد شوک ، ضد ضربه و...) حتما اگر به افزایش هزینه نیاز است لطفا ذکر بفرمایید
    دکستاپ و پاسپورتی بودنش هم برام مهم نیست شما ببیند کدومش بهتره از نظر کیفیت ، دوام و سخت کار کردن و ...

طبق تحقیقاتی که من انجام دادم اینها بهترین هاردهای موجود بودن و اونهایی که ستاره دارن من پسندیم میشه لطفا
    نظرتون و قیمت این هارد هایی که ستاره داره یا هر کدم که بهتره رو بفرمایید

خیلی خیلی ممنون با سپاس و تشکر فراوان

Western Digital My Passport Wireless
    ******Western Digital My Passport Ultra
    WD My Passport Slim
    Western Digital My Passport Pro

Seagate Seven
    Seagate Expansion
    Seagate Expansion Portable
    Seagate Wireless Plus
    *******Seagate Backup Plus Fast
    *******Seagate Backup Plus Desktop
    Seagate Backup Plus Slim

LaCie Fuel
    +
    این که فکر کنم تو بازار نیست Elgato Thunderbolt Drive
    LaCie Rugged Thunderbolt
    Silicon Power Armor A80

Last edited by sah_6969; 01-07-2016 at 11:41.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    یک هارد برای آرشیو فیلم و سریال می خوام بخرم ، خواهش میکنم با اطلاعات ارزشمندتون برای یک انتخاب خوب راهنمایی کنید
    هزینه در نظر گرفته شده 500 هزار تومان
    حجم مورد نیاز = 2 _ 3 _4 _نهایتا 5 با توجه هزینه ای ذکر کردم شما تعیین کنیید
    ولی اگر یک هارد باید یک سری از ویژگی هایی که خیلی مهم هستند را داشته باشد (مثل ضد شوک ، ضد ضربه و...) حتما اگر به افزایش هزینه نیاز است لطفا ذکر بفرمایید
    دکستاپ و پاسپورتی بودنش هم برام مهم نیست شما ببیند کدومش بهتره از نظر کیفیت ، دوام و سخت کار کردن و ...

طبق تحقیقاتی که من انجام دادم اینها بهترین هاردهای موجود بودن و اونهایی که ستاره دارن من پسندیم میشه لطفا
    نظرتون و قیمت این هارد هایی که ستاره داره یا هر کدم که بهتره رو بفرمایید

خیلی خیلی ممنون با سپاس و تشکر فراوان

Western Digital My Passport Wireless
    ******Western Digital My Passport Ultra
    WD My Passport Slim
    Western Digital My Passport Pro

Seagate Seven
    Seagate Expansion
    Seagate Expansion Portable
    Seagate Wireless Plus
    *******Seagate Backup Plus Fast
    *******Seagate Backup Plus Desktop
    Seagate Backup Plus Slim

LaCie Fuel
    +
    این که فکر کنم تو بازار نیست Elgato Thunderbolt Drive
    LaCie Rugged Thunderbolt
    Silicon Power Armor A80

با سلام .

برای آرشیو فیلم و سریال که معمولاً به مرور زمان حجم دیتا زیاد میشه بهتر هست مدلهایی رو انتخاب کنید که با حداقل قیمت بیشترین حجم رو داشته باشند پس مدلهای پرتابل و مدلهای WiFi دار از لیست خارج میشوند . محصولات LaCie بیشتر به خاطر ظاهر لوکس در مقایسه با سایر برندها بیش از حد گران هست و صرفه اقتصادی نداره .
    نکته عجیب دیگه در لیستی نوشتید این هست که فقط مدلهای پرتابل و WiFiدار وسترن دیجیتال رو نوشتید ولی خبری از مدلهای دسکتاپی یعنی my book نیست .

پیشنهاد من انتخاب یکی از سه مدل Seagate Backup Plus Desk و یا Seagate Expansion Desk و یا WD my book با توجه به قیمت ، گارانتی و موجود بودن در بازار هست . یعنی برید بازار و هر کدام قیمت مناسبتری دارند و موجود هست همان رو انتخاب کنید .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    آقا من میخوام یه هارد س ترا سیگیت بکاپ پلاس بخرم که هارد داخلش سیگیت باراکادا 7200 دور ساتا س باشه ولی هر جا میرم میگن 5900 دوره و باراکادا هم نیست.
    ولی من سرعت هارد برام مهمه چیکار کنم یکی راهنماییم کنه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    آقا من میخوام یه هارد س ترا سیگیت بکاپ پلاس بخرم که هارد داخلش سیگیت باراکادا 7200 دور ساتا س باشه ولی هر جا میرم میگن 5900 دوره و باراکادا هم نیست.
    ولی من سرعت هارد برام مهمه چیکار کنم یکی راهنماییم کنه؟
    با سلام .

مدلهای دسکتاپی سه ترابایت و کمتر 7200rpm هستند ولی مدلهای چهارترابایت به بالا 5900rpm هستند .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •