تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 126 از 176 اولاول ... 2676116122123124125126127128129130136 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,251 به 1,260 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

هارد 4 یا 3 ترای هیتاچی تو بازار پیدا میشه؟قیمت با باقی مارک ها چقدر فرق میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    شرکتای پرفروشم هارد ندارن به گفته خودش زنگ زد تهران
    یا ترا وسترن 249 تومن با گارانتی اواژنگ و پانصد گیگ 169 تومن اینم فکر کنم وسترن بود . قیمتاش خوبه؟
    هارد adata پانصد گیگ 197 تومن قیمت دادن این موجود بود.
    گفته بودن هارد ارزون شده ولی فکر نکنم با این قیمت.
    وسترن گرونتره؟
    اگه قیمت دارید بفرمایید؟
    کلا همه هارد ها سامسونگ هست داخلش؟
    اگه شماره سریال هایی مشکل دارن اعلام کنید نخریم
    دوستان مدلی هم معرفی نکردن
    چرا جوابی نمیدن اساتید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من یه سیستم دارم که هاردش نمیکشه و خیلی کند شده (به علت نوسانات برق) . حالا میخام یه هارد اکسترنال بخرم
    و پار تیشن بندیش کنم و روش ویندوز بریزم تا هم این سیستم درست بشه و هم بتونم اطلاعاتمو از توش نجات بدم.
    چون بعدا میخام لپ تاب بخرم و کلا این سیستم رو کنار بزارم.

با این نیت دنبال خرید یه هارد اکسترنال بودم که توی یکی از انجمن ها این نظر رو دیدم:
    اساساً نصب ویندوز برا هارد های اینترنال HDD که سرعت 7200 به بالا دارند(و یا از اون بهتر SSD{که کلا مقوله سرعت
    انقال داده در این نوع هارد ها یه چیز دیگه است}) با ورودی برق مشخص 5V 25A+و12V 20A+ تعریف میشه... ولی پورت
    های USB کامپیوتر خروجی برق 5V+ با حداکثر شدت جریان پایدار100 میلی آمپر ... (UP to 500 mA) دارند ! درسته که
    هارد های اکسترنال غیر آداپتوری و انواع فلش ها، برق و شدت جریان مورد نیازشون رو از همین پورت های USB تامین
    میکنند ولی برای کارهای روزمره و کارهای عادی(مثل آرشیو و ...) تعریف شدن نه برای فرایند فوق سنگین بارگذاری
    (Boot) سیستم عامل، که چه در حین بوت و چه در هنگام استفاده از سیستم عامل به یک ولتاژ و شدت جریان خاصی
    احتیاج داره که پورت USB نمیتونه کامل اونارو براورده کنه. و این حرف بسیاری از متخصصان است که از نزدیک خودم ازشون
    سوال کردم.

حالا موندم چیکار کنم خواهش میکنم در این رابطه منو راهنمایی بفرمایید و اگه یه هارد اکسترنال در حد حداکثر 300 تومن
    برای این منظور معرفی کنید خیلی ممنون میشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیزمن یه سیستم دارم که هاردش نمیکشه و خیلی کند شده (به علت نوسانات برق) . حالا میخام یه هارد اکسترنال بخرم و پار تیشن بندیش کنم و روش ویندوز بریزم تا هم این سیستم درست بشه و هم بتونم اطلاعاتمو از توش نجات بدم. چون بعدا میخام لپ تاب بخرم و کلا این سیستم رو کنار بزارم.با این نیت دنبال خرید یه هارد اکسترنال بودم که توی یکی از انجمن ها این نظر رو دیدم:اساساً نصب ویندوز برا هارد های اینترنال HDD که سرعت 7200 به بالا دارند(و یا از اون بهتر SSD{که کلا مقوله سرعت انقال داده در این نوع هارد ها یه چیز دیگه است}) با ورودی برق مشخص 5V 25A+و12V 20A+ تعریف میشه... ولی پورت های USB کامپیوتر خروجی برق 5V+ با حداکثر شدت جریان پایدار100 میلی آمپر ... (UP to 500 mA) دارند ! درسته که هارد های اکسترنال غیر آداپتوری و انواع فلش ها، برق و شدت جریان مورد نیازشون رو از همین پورت های USB تامین میکنند ولی برای کارهای روزمره و کارهای عادی(مثل آرشیو و ...) تعریف شدن نه برای فرایند فوق سنگین بارگذاری(Boot) سیستم عامل، که چه در حین بوت و چه در هنگام استفاده از سیستم عامل به یک ولتاژ و شدت جریان خاصی احتیاج داره که پورت USB نمیتونه کامل اونارو براورده کنه. و این حرف بسیاری از متخصصان است که از نزدیک خودم ازشون سوال کردم.حالا موندم چیکار کنم خواهش میکنم در این رابطه منو راهنمایی بفرمایید و اگه یه هارد اکسترنال در حد حداکثر 300 تومن برای این منظور معرفی کنید خیلی ممنون میشم.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من یه سیستم دارم که هاردش نمیکشه و خیلی کند شده (به علت نوسانات برق) . حالا میخام یه هارد اکسترنال بخرم
    و پار تیشن بندیش کنم و روش ویندوز بریزم تا هم این سیستم درست بشه و هم بتونم اطلاعاتمو از توش نجات بدم.
    چون بعدا میخام لپ تاب بخرم و کلا این سیستم رو کنار بزارم.

با این نیت دنبال خرید یه هارد اکسترنال بودم که توی یکی از انجمن ها این نظر رو دیدم:
    اساساً نصب ویندوز برا هارد های اینترنال HDD که سرعت 7200 به بالا دارند(و یا از اون بهتر SSD{که کلا مقوله سرعت
    انقال داده در این نوع هارد ها یه چیز دیگه است}) با ورودی برق مشخص 5V 25A+و12V 20A+ تعریف میشه... ولی پورت
    های USB کامپیوتر خروجی برق 5V+ با حداکثر شدت جریان پایدار100 میلی آمپر ... (UP to 500 mA) دارند ! درسته که
    هارد های اکسترنال غیر آداپتوری و انواع فلش ها، برق و شدت جریان مورد نیازشون رو از همین پورت های USB تامین
    میکنند ولی برای کارهای روزمره و کارهای عادی(مثل آرشیو و ...) تعریف شدن نه برای فرایند فوق سنگین بارگذاری
    (Boot) سیستم عامل، که چه در حین بوت و چه در هنگام استفاده از سیستم عامل به یک ولتاژ و شدت جریان خاصی
    احتیاج داره که پورت USB نمیتونه کامل اونارو براورده کنه. و این حرف بسیاری از متخصصان است که از نزدیک خودم ازشون
    سوال کردم.

حالا موندم چیکار کنم خواهش میکنم در این رابطه منو راهنمایی بفرمایید و اگه یه هارد اکسترنال در حد حداکثر 300 تومن
    برای این منظور معرفی کنید خیلی ممنون میشم.
    سلام دوست عزیزمن یه سیستم دارم که هاردش نمیکشه و خیلی کند شده (به علت نوسانات برق) . حالا میخام یه هارد اکسترنال بخرم و پار تیشن بندیش کنم و روش ویندوز بریزم تا هم این سیستم درست بشه و هم بتونم اطلاعاتمو از توش نجات بدم. چون بعدا میخام لپ تاب بخرم و کلا این سیستم رو کنار بزارم.با این نیت دنبال خرید یه هارد اکسترنال بودم که توی یکی از انجمن ها این نظر رو دیدم:اساساً نصب ویندوز برا هارد های اینترنال HDD که سرعت 7200 به بالا دارند(و یا از اون بهتر SSD{که کلا مقوله سرعت انقال داده در این نوع هارد ها یه چیز دیگه است}) با ورودی برق مشخص 5V 25A+و12V 20A+ تعریف میشه... ولی پورت های USB کامپیوتر خروجی برق 5V+ با حداکثر شدت جریان پایدار100 میلی آمپر ... (UP to 500 mA) دارند ! درسته که هارد های اکسترنال غیر آداپتوری و انواع فلش ها، برق و شدت جریان مورد نیازشون رو از همین پورت های USB تامین میکنند ولی برای کارهای روزمره و کارهای عادی(مثل آرشیو و ...) تعریف شدن نه برای فرایند فوق سنگین بارگذاری(Boot) سیستم عامل، که چه در حین بوت و چه در هنگام استفاده از سیستم عامل به یک ولتاژ و شدت جریان خاصی احتیاج داره که پورت USB نمیتونه کامل اونارو براورده کنه. و این حرف بسیاری از متخصصان است که از نزدیک خودم ازشون سوال کردم.حالا موندم چیکار کنم خواهش میکنم در این رابطه منو راهنمایی بفرمایید و اگه یه هارد اکسترنال در حد حداکثر 300 تومن برای این منظور معرفی کنید خیلی ممنون میشم.
    سلام .

ميتونيد هارد اكسترنال Seagate Expansion دوترابايت آداپتوردار (دسكتاپي) بخريد . از اونجايي كه اين مدل آداپتور دار هست لازم نيست نگران ولتاژ يا جريان پورت USB سيستم هم باشيد.
    قيمتش هم حدود 305 هزار تومن هست .

با ورودی برق مشخص 5V 25A+و12V 20A+ تعریف میشه
    درست نيست . مثلاً در هارد ديسك سه ترابايتي WD Green در لحظه استارت از شاخه 12 ولتي نهايت 1.78 آمپر جريان ميكشه نه 20 آمپر ! از شاخه 5 ولتي در ديتاشيت اين مدل چيزي گفته نشده .

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

درود
    به اندازه اساتید اینجا نیستم ولی اقای عطا درست میفرمایند.
    معمولا پی سی و ... با میلی امپر و جریان ضعیف سرکار دارند نه امپر های بالا. خوب میشد اموزش های بیشتری در فروم قرار میگرفت برای اطلاعات کاربرانی مثل من که اطلاعات کمی داریم.

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام به نظرتون با توجه به اینکه از سرعت اطلاعات روی سیستم خودم تقریبا راضی هستم گرفتن دو تا هارد 1 ترا دیگه و راید کردنشون بهتره یا یدونه 2 ترا ؟ تقریبا 100 هزار تومن اختلاف داره
    اگر دوتا 1 دیگه بگیرم میشه 3 تا 1 ترا راید!

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به نظرتون با توجه به اینکه از سرعت اطلاعات روی سیستم خودم تقریبا راضی هستم گرفتن دو تا هارد 1 ترا دیگه و راید کردنشون بهتره یا یدونه 2 ترا ؟ تقریبا 100 هزار تومن اختلاف داره
    اگر دوتا 1 دیگه بگیرم میشه 3 تا 1 ترا راید!
    سلام .

RAID0 ميخوهيد ببنديد ؟ اين نوع RAID بر روي سرعت بوت ويندوز و ... تاثيري نداره و فقط سرعت Copy / Paste و ترانسفر ديتا رو بهبود ميده .

بنظرم يدونه دوترا بخريد كه بعداً مشكلي با ارتقاء و افزايش تعداد هارد ديسكها نداشته باشيد .

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

سلام .

RAID0 ميخوهيد ببنديد ؟ اين نوع RAID بر روي سرعت بوت ويندوز و ... تاثيري نداره و فقط سرعت Copy / Paste و ترانسفر ديتا رو بهبود ميده .

بنظرم يدونه دوترا بخريد كه بعداً مشكلي با ارتقاء و افزايش تعداد هارد ديسكها نداشته باشيد .
    بله چون بیشتر انتقال فایل میکنم
    اگر دو ترا بگیرم دیگه با 1 ترا نمیتونم راید کنم چون فقط دو ترا نشون میده نه 3 ترا! (دو ترا فعلیم بدسکتور داره میخوام هارد جایگزین بگیرم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه zelda64's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام استاد عطا، من چند ماه پیش با مطالعه این تاپیک، یه هارد Western Digital- My Passport Ultra به حجم 1 ترابایت خریدم. شبیه عکس زیر.

متأسفانه ، الان چند ساعتیه که وقتی هارد رو از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل می کنم، ویندوز، هارد رو شناسایی نمی‌کنه، و فقط چراغ LED هارد هی‌ چشمک می‌زنه و روشن خاموش میشه، دست به بدنه پلاستیکی هارد هم که می‌زنم لرزشی احساس می‌کنم که احتمالاً نشون دهنده روشن بودن موتور هارد است. مثل این می‌مونه که انگار هارد در حالات Sleep(خواب) گیر کرده .
    من دو تا ویندوز 7 روی کامپیوتر دارم ولی در هیچکدام هارد بالا نمی‌آید و شناسایی نمی‌شود.

نرم‌افزار‌های همراه هارد شرکت Western Digital مثل (WDDriveUtilities) رو هم نصب کردم جهت Diagnostic و عیب‌یابی هارد ولی این نرم‌افزار‌ها موقع بالا اومدن پیغام میدن که هیچ هارد درایور اکسترنالی به کامپیوتر وصل نیست که بخوان عملیاتی روش انجام بدن. اینم بگم که از HD Tune Pro هم استفاده کردم ولی اون هم هیچ درایو هارد اکسترنالی رو شناسایی نمی‌کنه و فقط لیست هاردهای اینترنال رو نمایش میده.

می‌خواستم ببینم نرا‌فزار عیب‌یابی خاصی برای حل این مشکل وجود داره که مثلاً اگه هارد در حالت خاصی از Sleep(خواب) فرو رفته بشه از اون حالت در آوردش و یا هر نوع راهنمایی دیگه. ممنون میشم کمک کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •