تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 176 اولاول ... 1666106112113114115116117118119120126166 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از پاسختون سپاسگذارم...
    شما نگفتین که سیگیت طول عمر کمتری داره ولی در حالی که میگین سرعت سیگیت باراکودا از وسترن بلو بیشتره ولی بازم وسترن بلو رو پیشنهاد دادین!!!( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    حودم واقعا گیج شدم!!! از طرفی میگن سرعت سیگیت بیشتره ولی طول عمرش پایین و از اون طرف میگن بلو از سیگیت کم سرعت تره ولی طول عمرش بالا نمیدونم به کدوم حرف اطمینان کنم و ملاکشون چی بوده...مخصوصا برای طول عمر!!!
    به نظر شما واقعا طول عمر سیگیت کمتره و نسبت به بلو بیشتر دچار خرابی میشه؟؟جواب دقیق این سوال رو از کجا پیدا کنم؟
    به نظر شما سیگیت بخرم یا وسترن بلو...در حالی که تفاوت اندک قیمتی دارن!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

از پاسختون سپاسگذارم...
    شما نگفتین که سیگیت طول عمر کمتری داره ولی در حالی که میگین سرعت سیگیت باراکودا از وسترن بلو بیشتره ولی بازم وسترن بلو رو پیشنهاد دادین!!!( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    حودم واقعا گیج شدم!!! از طرفی میگن سرعت سیگیت بیشتره ولی طول عمرش پایین و از اون طرف میگن بلو از سیگیت کم سرعت تره ولی طول عمرش بالا نمیدونم به کدوم حرف اطمینان کنم و ملاکشون چی بوده...مخصوصا برای طول عمر!!!
    به نظر شما واقعا طول عمر سیگیت کمتره و نسبت به بلو بیشتر دچار خرابی میشه؟؟جواب دقیق این سوال رو از کجا پیدا کنم؟
    به نظر شما سیگیت بخرم یا وسترن بلو...در حالی که تفاوت اندک قیمتی دارن!!!
    سلام.من هاردم خریدم...اما بازم لطفا به سوالم جواب بدین...
    دلیل بالا بودن قیمت دلاری وسترن بلو نسبت به سیگیت باراکودا در چیه؟؟آیا جنس گرونتر بهتره؟

پروفشنال M.Sadegh.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نصفِ جهان

پيش فرض

با سلام
    مشخصات سیستم فعلی من این هست.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در زمان بستن این کیس به دلیلِ نبود بودجه یک WD Green تهیه کردم الان میخوام هاردِ فعلی را برایِ آرشیو استفاده کنم و یک هاردِ جدید بخرم و یک رم دیگه بهش اضافه کنم به نظرتون ارزش داره برا این سیستم خرج کردن؟
    اصلاً با پاورِ فعلی میتونم میتونم این قطعاتی که گفتم را اضافه کنم؟

الان برای افزایش کارایی سیستم من دو حالت در نظر دارم چون یک مقدار قدیمی شده:
    1- پیشنهاد میکنید که یک SSD 64 برای ویندوز و نرم افزارهایی که استفاده میکنم اضافه کنم و یک هارد معمولی هم کنارش اضافه کنم شنیده بودم یک سری هارد هست که دو منظوره هست و داخلش SSD هم داره اونا پیشنهاد میشه؟
    2- پیشنهاد میکنید کلا یک هاردِ با کیفیت بخرم و SSD را بیخیال بشم و این پول را برا رم هزینه کنم؟
    کلا استفاده از SSD را برا سیستمم پیشنهاد میکنید با توجه به مشخصات سیستم(مادربورد) اصلا کارایی و افزایش سرعتِ محسوسی داره؟
    ممنون میشم در موردِ هر دوحالت راهنمایی کنید که چه محصولی هم تهیه کنم.

سپاس فراوان
    Last edited by M.Sadegh.M; 22-04-2015 at 13:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلامدوستان ارزش داره صد تومن بیشتر بدم به جای wd green 4tb 64mb buffer هارد seagate hybrid 4tb+8gb sshd بخرم؟از لحاظ دوام کدوم بهتره؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلامدوستان ارزش داره صد تومن بیشتر بدم به جای wd green 4tb 64mb buffer هارد seagate hybrid 4tb+8gb sshd بخرم؟از لحاظ دوام کدوم بهتره؟
    سلام .

کاربردتان چی هست ؟ اگر فقط برای آرشیو دیتا هست که WD Green برای اینکار کفایت میکند و لزومی نداره که خرج اضافی کنید ، برای آرشیو دیتا حتی اگر هم میخواهید سرعت بیشتری داشته باشید بازهم میتوانید مدلهای عادی Seagate را انتخاب کنید .
    Seagate Hybrid را زمانی انتخاب کنید که میخواهید روی آن سیستم عامل ، نرم افزار نصب و اجرا کنید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام .

کاربردتان چی هست ؟ اگر فقط برای آرشیو دیتا هست که WD Green برای اینکار کفایت میکند و لزومی نداره که خرج اضافی کنید ، برای آرشیو دیتا حتی اگر هم میخواهید سرعت بیشتری داشته باشید بازهم میتوانید مدلهای عادی Seagate را انتخاب کنید .
    Seagate Hybrid را زمانی انتخاب کنید که میخواهید روی آن سیستم عامل ، نرم افزار نصب و اجرا کنید .
    سلام چون سرعتش زیاده می خواهم برای نصب ویندوز و گیم
    راستی سرعتش نسبت به وسترن بلو و اس اس دی چطوره؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام چون سرعتش زیاده می خواهم برای نصب ویندوز و گیم
    راستی سرعتش نسبت به وسترن بلو و اس اس دی چطوره؟
    سلام .

از نظر سرعت Copy/Paste فایلهای حجیم ، هارد دیسکهای هایبریدی تفاوتی با هارد دیسکهای عادی مشابه خودش ندارند ولی از نظر سرعت بوت سیستم عامل و اجرای نرم افزارها بهتر از هارد دیسکها هستند ولی بازهم به پای SSD ها نمیرسند چون فقط قسمتهای پر استفاده اطلاعات بر روی قسمت SSD هارد دیسکهای هایبریدی Cache میشوند نه تمامی آنها . ضمناً باید مدتی از سیستم استفاده کنید تا اطلاعات پراستفاده تشخیص داده بشه تا با Cache کردن آنها بر روی قسمت SSD ، سرعتش بهتر شود (همون لحظه اول انتظار سرعت بالا را نداشته باشید) .

برای مقایسه کلی میتونید ویدئوی زیر را هم ببینید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر بودجه هست بنظرم بهتره که SSD بخرید اگر روی سرعت حساس هستید .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام
    سرعت برام مهمه اما مهمتر از اون حجم برای مهمه
    این کلیپ هایی رو که گذاشتید دیدم و تفاوت بین ssd با sshd در هنگام بوت 4 ثانیه و برنامه یکم بیشتر ولی نصبت به hdd سرعت بسیار بالاتری داشت
    کلا به 4 ترا حجم نیاز دارم و بوت و اجرا برنامه بالاتر ار وسترن بلو
    با ابن تفاصیر به جای خرید
    wd green 4tb 64mb buffer هارد seagate hybrid 4tb+8gb sshd بهتر نیست؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سرعت برام مهمه اما مهمتر از اون حجم برای مهمه
    این کلیپ هایی رو که گذاشتید دیدم و تفاوت بین ssd با sshd در هنگام بوت 4 ثانیه و برنامه یکم بیشتر ولی نصبت به hdd سرعت بسیار بالاتری داشت
    کلا به 4 ترا حجم نیاز دارم و بوت و اجرا برنامه بالاتر ار وسترن بلو
    با ابن تفاصیر به جای خرید
    wd green 4tb 64mb buffer هارد seagate hybrid 4tb+8gb sshd بهتر نیست؟
    سلام .

اگر سرعت بوت و اجراي نرم افزارها براي شما مهم هست كه WD Green را بايد فراموش كنيد ، چون اين مدل 5400rpm هست و اساساً براي آرشيو ديتاهايي هست كه نيازي به سرعت بالاي خواندن و نوشتن ندارند .

12. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    زیر فن cpu

پيش فرض

با سلام
    اصولا از لحاظ آرشیو کردن اطلاعات هارد اکسترنال بهتره یا اینترنال؟
    آیا هارد های اینترنال این قابلیت را دارند که در صورت نیاز نداشتن به آن ،برق آن قطع شود تا استهلاک کمتری داشته باشند؟
    هارد هایی که قابلیت بک اپ گیری دارند ایا از فضای خود هارد برای بک اب گیری استفاده میکنند؟یعنی مثلا اگه ما یه هارد 1 ترا داشته باشیم و قابلیت بک اپ گیری داشته باشه و 1 ترا اطلاعات داشته باشیم این اطلاعات کجا بکآپ گرفته میشه؟(با توجه به اینکه ظرفیت هارد پر شده!)
    پیشنهاد شما برای خرید هارد (اکسترنال یا اینترنال)صرفا برای آرشیو اطلاعات با ماندگاری بالا و نیاز نبودن به سرعت زیاد هارد با ظرفیت 1 ترا چیه؟ترجیحا 2 یا 3 نمونه پیشنهاد بدین.ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •