تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 176 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

داره خودمونی میشه mahmodcomputer92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام .

به جزء شكل ظاهر و نداشتن نرم افزارهاي بكاپ گيري و مديريت هارد ديسك و نداشتن قابليت رمزگذاري سخت افزاري در مدلهاي elements ، تفاوتي با مدلهاي my passport ultra ندارند.
    سلام عزیز
    ممنون از راهنمایی تون
    خوب بنظر شما این چیزا اختلاف ۳۳ هزار تومنی رو جبران میکنه؟
    راستی شنیدم آنتی شک هم هست!درسته؟؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عزیز
    ممنون از راهنمایی تون
    خوب بنظر شما این چیزا اختلاف ۳۳ هزار تومنی رو جبران میکنه؟
    راستی شنیدم آنتی شک هم هست!درسته؟؟
    سايت newegg كه ديدم بين ايندو مدل پنج دلار اختلاف قيمت دارند (99 و 94 دلار) كه در هر حال مربوط به تفاوت در امكانات ميشه . اين مدل آنتي شوك هم نيست ، ممكنه بعضي از مدلهاي كمي مقاوت بيشتري داشته باشند ولي هيچ هارد ديسكي وجود ندارد كه كاملاً آنتي شوك و ضد ضربه باشند .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام جناب عطا

من یه هارد سیگیت داشتم که یهو دیگه بالا نیومد به تعمیر کار که نشون دادم گفت هاردت هد 0 سوخته. هاردم Goflex بود. الان می خوام یه هارد اکسترنال با حجم 2 یا 3 بخرم. می خواستم اول بدونم جیبی بگیرم یا از این هارد های رومیزی که داخلش هارد 3.5 هست. و به نظر شما کدوم برند و مدل؟؟؟

راستی هارد لپتاپم صدای جیر جیر می ده. همین الان دارم ازش بکاپ می گیرم. به نظر شما واسه لپتاپ از چه برندی و چه مدلی بگیرم؟؟؟

باتشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام جناب عطا

من یه هارد سیگیت داشتم که یهو دیگه بالا نیومد به تعمیر کار که نشون دادم گفت هاردت هد 0 سوخته. هاردم Goflex بود. الان می خوام یه هارد اکسترنال با حجم 2 یا 3 بخرم. می خواستم اول بدونم جیبی بگیرم یا از این هارد های رومیزی که داخلش هارد 3.5 هست. و به نظر شما کدوم برند و مدل؟؟؟

راستی هارد لپتاپم صدای جیر جیر می ده. همین الان دارم ازش بکاپ می گیرم. به نظر شما واسه لپتاپ از چه برندی و چه مدلی بگیرم؟؟؟

باتشکر
    سلام .

اگر جابجايي نداريد بنظر من بهتره كه سه ترابايت دسكتاپي بخريد كه مقرون بصرفه تر هست در غير اينصورت اگر به دفعات زياد جابجا ميكنيد بهتر هست پرتابل را انتخاب كنيد . در مورد مدل پيشنهاد ميكنم WD my book بخريد البته Seagate Backup Plus هم ميتونيد انتخاب كنيد . در مورد هارد ديسك لپتاپ ميتونيد از برند WD و يا Seagate انتخاب كنيد . اگر مدلهاي خاصي ميخواهيد مثلاً انواع هايبريدي يا 7200rpm بايد بودجه بيشتري كنار بذاريد .

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من سه تا عکس از تست بلک و بلو و 7200.14 گیر آوردم واسم عجیبه چرا بلو از بلک سریع تره؟ فکر میکردم برعکس باشه آخه قصد خرید بلک داشتم بخاطر سرعت بالا ممنون میشم راهنمایی کنید دلیلش چی هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Memonex; 29-01-2015 at 03:20.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من سه تا عکس از تست بلک و بلو و 7200.14 گیر آوردم واسم عجیبه چرا بلو از بلک سریع تره؟ فکر میکردم برعکس باشه آخه قصد خرید بلک داشتم بخاطر سرعت بالا ممنون میشم راهنمایی کنید دلیلش چی هست
    در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک هم گفته بودم که مدلهای جدید یک ترابایتی WD Black یعنی WD1003FZEX پرفورمنس خوبی در مقایسه با سایر مدلهای مشابه ندارند . میبایستی مدلهای قدیمیتر یعنی WD1002FAEX را انتخاب کنید که Access Time بهتری دارند .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام .

اگر جابجايي نداريد بنظر من بهتره كه سه ترابايت دسكتاپي بخريد كه مقرون بصرفه تر هست در غير اينصورت اگر به دفعات زياد جابجا ميكنيد بهتر هست پرتابل را انتخاب كنيد . در مورد مدل پيشنهاد ميكنم WD my book بخريد البته Seagate Backup Plus هم ميتونيد انتخاب كنيد . در مورد هارد ديسك لپتاپ ميتونيد از برند WD و يا Seagate انتخاب كنيد . اگر مدلهاي خاصي ميخواهيد مثلاً انواع هايبريدي يا 7200rpm بايد بودجه بيشتري كنار بذاريد .
    تشکر جتاب عطا

می خواستم از شما که تخصص در این رابطه دارین بهم بگین واقعا تو این مارک هارد ها کدوم از همه Stable و قابل اطمینان تر هست؟؟؟ مثلا داشتم یه مطلب می خوندم نوشته بود Google بیشتر هاردی که استفاده می کنه هیتاچی و سیگیت هست. حالا سوالم این هست که از این دو برند انتخاب کنم یا برم سراغ برند دیگه ای؟؟؟؟ راستی هارد های داخل Seagate Backup Plus و wd سرعتشون به چه صورت هست؟؟؟؟

ممنون می شم مدل دقیق هارد لپتاپ هم بگین. اگر 7200 باشه به نظرم بهتر هست.

باتشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تشکر جتاب عطا

می خواستم از شما که تخصص در این رابطه دارین بهم بگین واقعا تو این مارک هارد ها کدوم از همه Stable و قابل اطمینان تر هست؟؟؟ مثلا داشتم یه مطلب می خوندم نوشته بود Google بیشتر هاردی که استفاده می کنه هیتاچی و سیگیت هست. حالا سوالم این هست که از این دو برند انتخاب کنم یا برم سراغ برند دیگه ای؟؟؟؟ راستی هارد های داخل Seagate Backup Plus و wd سرعتشون به چه صورت هست؟؟؟؟

ممنون می شم مدل دقیق هارد لپتاپ هم بگین. اگر 7200 باشه به نظرم بهتر هست.

باتشکر
    1. آماری از تعداد هارد دیسکهای بکار گرفته شده از هر برند ، میزان کارکرد ، خرابیهای هر مدل و ... در مطلبی که خواندید ذکر شده ؟ اگر چنین آمارهایی ارائه شده بسادگی میتوانید متوجه بشوید که کدام مدلها Stable تر هستند . بعنوان مثال سایت زیر را ببینید که بر اساس آمارهای ارائه شده و نتایج بدست آمده ، هارد دیسکهای سیگیت عمر کمتر و بیشترین میزان خرابی را داشتند .

2. هارد دیسکهای بکار رفته در Seagate Backup Plus Deskد، 7200rpm هست و در نتیجه پرفورمنس بهتر و سرعت بیشتری در مقایسه با هارد دیسکهای WD Green بکار رفته در my book دارد . برای مقایسه کلی دو تست از ایندو مدل در پست دوم همین تاپیک موجود هست .

3. مدلهای 2.5 اینچی در بازار تنوع زیادی ندارند و ذکر مدل نامبر بنظر من فایده ای نداره چون ممکنه نتونید پیداش کنید ولی اگر 7200rpm میخواهید سعی کنید WD Black را پیدا کنید .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

1. آماری از تعداد هارد دیسکهای بکار گرفته شده از هر برند ، میزان کارکرد ، خرابیهای هر مدل و ... در مطلبی که خواندید ذکر شده ؟ اگر چنین آمارهایی ارائه شده بسادگی میتوانید متوجه بشوید که کدام مدلها Stable تر هستند . بعنوان مثال سایت زیر را ببینید که بر اساس آمارهای ارائه شده و نتایج بدست آمده ، هارد دیسکهای سیگیت عمر کمتر و بیشترین میزان خرابی را داشتند .

2. هارد دیسکهای بکار رفته در Seagate Backup Plus Deskد، 7200rpm هست و در نتیجه پرفورمنس بهتر و سرعت بیشتری در مقایسه با هارد دیسکهای WD Green بکار رفته در my book دارد . برای مقایسه کلی دو تست از ایندو مدل در پست دوم همین تاپیک موجود هست .

3. مدلهای 2.5 اینچی در بازار تنوع زیادی ندارند و ذکر مدل نامبر بنظر من فایده ای نداره چون ممکنه نتونید پیداش کنید ولی اگر 7200rpm میخواهید سعی کنید WD Black را پیدا کنید .
    تشکر جناب عطا

من اون مقاله رو پیدا می کنم خدمتتون ارسال می کنم. والا من هارد جیبی نمی خوام. اکسترنال رومیزی می خوام.هارد بکار رفته در My-Book-External-Hard-Drive-3TB یا 2 ترابایتش چی هست؟؟؟

باتشکر احسان

داره خودمونی میشه ssass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهترین جا

پيش فرض

سلام به همگی و خسته نباشید خدمت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به یک هارد اینترنال تقریبا 1TB برای نصب سیستم عامل احتیاج دارم. به دلیل قیمت بالای هاردای SSD مجبورم که از هاردای HDD استفاده کنم. و همچنین روی این هارد جدید باید بیش از دو سیستم عامل نصب کنم.
    سقف بودجم حداکثر 300 تومنه.
    ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •