تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 176 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

آخر فروم باز happyfeat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام حدمت همه دوستان و اساتید عزیز
    من قصد خرید هارد 3 ترا بابت ذخیره سازی اطلاعاتی که دانلود می کنم دارم . روی سیستمم SSD دارم نمیخوام روی هارد جدید سیستم عامل بریزم اما برای کپی و پیست زیاد استفاده خواهد شد . خ.دم یه 2 ترا سیگیت و 1 ترا وسترن گرین دارم که از هارد سیگیتم خیلی راضیم . حالا پیشنهاد دوستان با هاردها موجود در بازار چی هستش و اینکه آیا هارد های سیگیت سرعت و کاراایی قدیمی خودشون را دارند یا خیر ؟؟!
    ممنون میشم راهنمیی کنید

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام حدمت همه دوستان و اساتید عزیز
    من قصد خرید هارد 3 ترا بابت ذخیره سازی اطلاعاتی که دانلود می کنم دارم . روی سیستمم SSD دارم نمیخوام روی هارد جدید سیستم عامل بریزم اما برای کپی و پیست زیاد استفاده خواهد شد . خ.دم یه 2 ترا سیگیت و 1 ترا وسترن گرین دارم که از هارد سیگیتم خیلی راضیم . حالا پیشنهاد دوستان با هاردها موجود در بازار چی هستش و اینکه آیا هارد های سیگیت سرعت و کاراایی قدیمی خودشون را دارند یا خیر ؟؟!
    ممنون میشم راهنمیی کنید
    سلام .

مدل نامبر سیگیتی که دارید چی هست ؟ اگر ST2000DM001 هست میتونید سه ترابایتی را از همین سری انتخاب کنید یعنی ST3000DM001 .

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز happyfeat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام .

مدل نامبر سیگیتی که دارید چی هست ؟ اگر ST2000DM001 هست میتونید سه ترابایتی را از همین سری انتخاب کنید یعنی ST3000DM001 .
    ممنون از پاسختون . مدل نامبر هارد را باید ببینم و تطابق بدم چون 2 سال پیش گرفتم هارد را . پس شما این بلد نامبر که گفتین را تایید می کنید از هاردهای سیگیت.
    ممنون میشم در مورد هاردهای توشیبا هم بفرمایید که کیفیت خوبی دارند یا خیر . چون تو بازار دیدم و فیمت های مناسبی هم داشتن

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسختون . مدل نامبر هارد را باید ببینم و تطابق بدم چون 2 سال پیش گرفتم هارد را . پس شما این بلد نامبر که گفتین را تایید می کنید از هاردهای سیگیت.
    ممنون میشم در مورد هاردهای توشیبا هم بفرمایید که کیفیت خوبی دارند یا خیر . چون تو بازار دیدم و فیمت های مناسبی هم داشتن
    لازم نيست كه درب كيس را باز كنيد . برنامه HDtune Pro را نصب كنيد و از گوشه سمت چپ و بالا ميتوانيد متوجه مدل نامبر هارد ديسكهاي موجود در سيستم بشويد .

پس شما این بلد نامبر که گفتین را تایید می کنید از هاردهای سیگیت.
    1. دوترابايتي كه داريد اگر ST2000DM001 باشه و از آنجايي كه سه ترابايتي ST3000DM001 مشخصات ، كيفيت و عملكرد مشابهي با همين مدل دوترابايتي دارد و با توجه به اينكه راضي هستيد پس نيازي به تاييد از طرف من نيست .

2. سعي ميكنم هيچوقت مدل خاصي را تاييد را رد نكنم . فرض كنيد من تاييد كنم ولي اگر به هر دليلي خراب شود چه فكري درباره من خواهيد كرد ؟ خرابي در هارد ديسكها هميشه وجود داشته و نادر هم نيست .

پيشنهاد ميكنم اولويتهاي اول و دوم ، يكي از دو برندهاي Seagate و WD باشد (به خاطر فراواني در بازار و وجود گارانتيهاي معتبر) . اگر پيدا نكرديد ميتونيد از برندهاي ديگر انتخاب كنيد.

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

با سلام.قصد خرید هارد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داشتم ولی میگن درصد خرابیش نسبت به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشتره؟تفاوت کد آخر این دو هارد به چه معناست؟(m001 و m003)منظورمه؟کدوم کد بهتره؟خودم دلم با 2 ترا بایته ولی شایعات خرابی زیادش دلسردم کرده.آخه همه از سری باراکودا 1 ترابایت تعریف میکنن و من میخوام علاوه بر باراکودا بودن 2 ترابایت هم باشه .هارد آرشیو وسترن گرین هم دارم و ازاین هارد میخوام واسه نصب ویندوز استفاده کنم.هارد فعلیم هم مکستور 500 مگ 5400 دور هستش و قدیمی شده.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام.قصد خرید هارد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو داشتم ولی میگن درصد خرابیش نسبت به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشتره؟تفاوت کد آخر این دو هارد به چه معناست؟(m001 و m003)منظورمه؟کدوم کد بهتره؟خودم دلم با 2 ترا بایته ولی شایعات خرابی زیادش دلسردم کرده.آخه همه از سری باراکودا 1 ترابایت تعریف میکنن و من میخوام علاوه بر باراکودا بودن 2 ترابایت هم باشه .هارد آرشیو وسترن گرین هم دارم و ازاین هارد میخوام واسه نصب ویندوز استفاده کنم.هارد فعلیم هم مکستور 500 مگ 5400 دور هستش و قدیمی شده.
    سلام .

پیشنهاد میکنم فایل PDF زیر را مطالعه کنید که در مورد مدل نامبر هارد دیسکهای سیگیت توضیحاتی داده شده .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه رقم آخر میتواند بر اساس Cache ، RPM ، Interface ، ضخامت (مدلهای یکترابایتی 20.17 میلیمتر و ظرفیتهای بیشتر 26.11 میلیمتر) ، داشتن قابلیت Self-Encrypting و ... متفاوت باشد . مثلاً برای دوترابایت دو مدل موجود هست :

ST2000DM001 یک مدل استاندارد .
    ST2000DM002 دارای قابلیت Self-Encrypting جهت امنیت بیشتر دیتا .

به جزء این مورد هیچ تفاوتی بین ایندو وجود ندارد و همینطور برای یک ترابایت و سه ترابایت هم دو مدل موجود هست .

ST1000DM003 یک مدل استاندارد .
    ST3000DM001 یک مدل استاندارد .
    ST1000DM004 دارای قابلیت Self-Encrypting جهت امنیت بیشتر دیتا .
    ST3000DM002 دارای قابلیت Self-Encrypting جهت امنیت بیشتر دیتا .

اگر نگران شایعات مربوط به درصد بالای خرابی هارد دیسکهای سیگیت دوترابایت هستید پیشنهاد میکنم بودجه خودتان را افزایش بدید و WD Black بخرید.

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behnam.sabet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام . دوستان و مدیران عزیز من یه هارد wd mycloud 3 ترابایتی خریدم که با کابل لن به مودم متصل هستش و از طریق wifi قایل دسترسی میشه..همه چیز اکی ولی با wifi تحت شبکه سرعت انتقالش کمه ...راهی است بتونم سرعت انتقال رو افزایش بدم ؟

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام . دوستان و مدیران عزیز من یه هارد wd mycloud 3 ترابایتی خریدم که با کابل لن به مودم متصل هستش و از طریق wifi قایل دسترسی میشه..همه چیز اکی ولی با wifi تحت شبکه سرعت انتقالش کمه ...راهی است بتونم سرعت انتقال رو افزایش بدم ؟
    اون مربوط میشه به تجهیزات شبکه. مدل مودم چی هست؟ کارت شبکه ها چطور؟ باید سری n باشه

12. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mahmodcomputer92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام هارد اکسترنال وسترن الترا دو ترا بگیرم قیمتش ۳۷۳ هزار اما المنتش ۳۵۰ هست
    این اختلاف قیمت ارزش خریدن الترا رو داره یا نه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    میخوام هارد اکسترنال وسترن الترا دو ترا بگیرم قیمتش ۳۷۳ هزار اما المنتش ۳۵۰ هست
    این اختلاف قیمت ارزش خریدن الترا رو داره یا نه؟
    سلام .

به جزء شكل ظاهر و نداشتن نرم افزارهاي بكاپ گيري و مديريت هارد ديسك و نداشتن قابليت رمزگذاري سخت افزاري در مدلهاي elements ، تفاوتي با مدلهاي my passport ultra ندارند.

15. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •