تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 103 از 176 اولاول ... 3539399100101102103104105106107113153 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,021 به 1,030 از 1760

نام تاپيک: ◄◄◄راهنمایی برای خرید Hard Disk Drive►►►

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام.هارد 1 ترا میخوام.سیگیت که کمه.وسترن گرین دیدم 64 مگ بافر.اما روش نزده 7200 هست یا 5200.اگر 5200 باشه بخرم؟
    سلام .

دقيقاً چه چيز سيگيت كمه !؟

WD Green هم 5400rpm هست . اگر فقط براي آرشيو ديتا هست ميتونيد همين مدل را انتخاب كنيد ولي اگر براي نصب و اجراي ويندوز (يا هر OS ديگر) ، نرم افزارها ميخواهيد بهتر هست مدلهاي پرسرعتتري مثل WD Blue يا Seagate سري 7200.14 انتخاب كنيد .

آخر فروم باز gamekhor2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

وسترن بلو هم هست ولی فروشنده میگفت یه قیمتن و فرقی ندارن.اگر بلو سرعتش بالاتر از 5400 هست بخرمش یا سیگیت بخرم؟بلو که فروشنده میگفت بافرش 64 بود و قیمت هم 215.مورد استفاده هم هارد اصلی سیستم هست

منظورم موجودی سیگیت تو مغازه ها بود

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وسترن بلو هم هست ولی فروشنده میگفت یه قیمتن و فرقی ندارن.اگر بلو سرعتش بالاتر از 5400 هست بخرمش یا سیگیت بخرم؟بلو که فروشنده میگفت بافرش 64 بود و قیمت هم 215.مورد استفاده هم هارد اصلی سیستم هست

منظورم موجودی سیگیت تو مغازه ها بود
    WD Blue سرعتش بيشتر از WD Green هست و گزينه مناسبي بعنوان هارد ديسك اصلي سيستم هست .

سيگيت هم ميتونيد انتخاب كنيد . در كل هر كدام كه قيمت كمتر و گارانتي بهتري دارند همان را انتخاب كنيد .

داره خودمونی میشه mahmodcomputer92's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام عزیزان
    من دنبال هارد اکسترنال ۲ ترا الترا میگردم گیر نمیارم ولی المنت زیاده ، به نظرتون فرقی هست بین الترا و المنت؟
    المنت ۳۵۰ اما الترا ۳۷۵ هست حالا به نظرتون کارایی المنت از الترا پایینتره؟؟
    واقعا ممنون از همتون

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام عزیزان
    من دنبال هارد اکسترنال ۲ ترا الترا میگردم گیر نمیارم ولی المنت زیاده ، به نظرتون فرقی هست بین الترا و المنت؟
    المنت ۳۵۰ اما الترا ۳۷۵ هست حالا به نظرتون کارایی المنت از الترا پایینتره؟؟
    واقعا ممنون از همتون
    من تو ۲ ترا سیگیت بکاپ پلاس اسلیم رو پیشنهاد میکنم. فوق العاده باریک و سبکه و بدنه ی فلزی هم داره. من هم با الترا کار کردم و هم با اسلیم. الترا خیلی ضخیمه و به نظر من اصلا توجیحی نداره خرید الترا وقتی میشه اسلیم گرفت.
    المنت هم با الترا فرقی از نظر کارایی نداره. فقط قابلیت های قفل گذاری و.. رو نداره

6. 2 کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه هارد اگسترنال وای فای احتیاج دارم میخوام ظرفیتش بین 500 گیگ تا یک ترا باشه...
    لطفا بهترین مدل و پر کار ترین مدل رو معرفی کنید....
    میخوام وقتی توی جیبمه و رو شن هست و با گوشی توی هارد گشت میزنم خراب نشه و آسیب نبینه از داخل هارد...
    شنیدم هارد اگسترنال رو وقتی روشنه نباید تکون داد چون خراب میشه پس این هاردا چه جورین...
    لطفا توضیح بدید و بهترین مدل رو معرفی کنید...

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه هارد اگسترنال وای فای احتیاج دارم میخوام ظرفیتش بین 500 گیگ تا یک ترا باشه...
    لطفا بهترین مدل و پر کار ترین مدل رو معرفی کنید....
    میخوام وقتی توی جیبمه و رو شن هست و با گوشی توی هارد گشت میزنم خراب نشه و آسیب نبینه از داخل هارد...
    شنیدم هارد اگسترنال رو وقتی روشنه نباید تکون داد چون خراب میشه پس این هاردا چه جورین...
    لطفا توضیح بدید و بهترین مدل رو معرفی کنید...
    سلام .

هارد دیسک اکسترنال WiFi وقتیکه روشن هست نمیتوانید داخل جیب بگذارید و استفاده کنید در غیر اینصورت بر اثر تکانها و ضربه های احتمالی خراب میشود . پیشنهاد میکنم از انواع Wireless SSD انتخاب کنید مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مدلهای مشابه (نمیدونم این مدلها در بازار پیدا میشه یا خیر) .

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام .

هارد دیسک اکسترنال WiFi وقتیکه روشن هست نمیتوانید داخل جیب بگذارید و استفاده کنید در غیر اینصورت بر اثر تکانها و ضربه های احتمالی خراب میشود . پیشنهاد میکنم از انواع Wireless SSD انتخاب کنید مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مدلهای مشابه (نمیدونم این مدلها در بازار پیدا میشه یا خیر) .
    میشه بهترین مدل با ظرفیت 500 گیگ از این نوع رو معرفی کنید؟؟

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام
    ببخشید تاپیکی جامع برای نگهداری و مراقبت از هارد های اکسترنال بود. ممنون میشم لینکش رو بزارید

12. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ببخشید تاپیکی جامع برای نگهداری و مراقبت از هارد های اکسترنال بود. ممنون میشم لینکش رو بزارید
    سلام .
    تاپیک جامعی در این مورد نبود ! منظورتان پست اول همین تاپیک نیست که چند مورد برای نگهداری و مراقبت توضیح دادم ؟

میشه بهترین مدل با ظرفیت 500 گیگ از این نوع رو معرفی کنید؟؟
    دو مدلی که بعنوان مثال معرفی کردم ، نهایتاً 128 گیگابایتی هستند . یک راه این هست که بگردید و باکسی پیدا کنید که WiFi و باطری داشته باشد و SSD درایو را در داخل آن نصب کنید یا اینکه Seagate Wireless plus بخرید و هارد دیسک داخلی آنرا با SSD درایو جایگزین کنید (که گارانتی آن باطل میشود) . اصولاً SSD درایوها گران هستند و مدلهای 512GB بالای یک میلیون تومان قیمت دارند .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •