تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: مشكل فرمت نشدن فلش مموري و پاك كردن كلي ويروس اتوران

پروفشنال attaghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض مشكل فرمت نشدن فلش مموري و پاك كردن كلي ويروس اتوران

سلام دوستان
    يه مشكلي براي من پيش اومده و هر كاري ميكنم حل نميشه . من يه فلشي كه توش ويروس اتوران داشت رو به سيستم زدم سيستمم رو الوده كرد ولي با هزار بدبختي ويروس رو پاك كردم و الان اثري ازش روي سيستم نيست . فلش رو هم فرمت ميخواهم بكنم نميشه و پيام زير رو ميده :

از طريق SAFE MODE فرمت ميشه ولي بازم مياد توي ويندوز همين جوري ميشه . توي فلش مموري هيچي نيست ولي با يه فايل توي SYSTEM 32 در ارتباطه چون فلش من چراغ داره و وقتي در حال خواندن باشه چشمك ميزنه كه الان وقتي وصل ميكنم هر چند ثانيه يه بار چشمك ميزنه بعد هم وقتي ميخواهم STOP كنم درايوش رو و از سيستم درارم اين پيام زير مياد :

يه نكته ام اينكه اين قسمت كهگفتم موقع stop كردن به يه چيزي وصله و stop نميشه مگر اينكه همينجوري فلش رو از سيستم بكشم بيرون . اون برنامه اي كه عكسش رو گرفتم براي همين stop كردن فلش مموري و قطعاتي هست كه با usb به سيستم وصل ميشه اون فايلي كه بهش وصله و توي عكس پايين مشخص هست بعد از چند دفعه فلش رو وصل كردن و دراوردن تغيير ميكنه و يه فايل exe ديگه در همون مسير system 32 با يه اسم ديگه ميشه . اينو گفتم يعني اينكه اون فايلي كه بهش متصل ميشه ثابت نيست و متغيره .

نرم افزار حذف ويروس اتوران رو هم كه ريختم وقتي فلش رو نصب ميكنم اين پيام رو ميده :

يه موضوع ديگه كه نميدونم به اين ربط داشته باشه يا نه ولي از وقتي اين ويروس اومده يه پيام خطايي از طرف نود 32 هر 5الي 10 دقيقه يك بار مياد : (اين مشكل رو چه جوري حل كنم چون خيلي روي اعصابه )

اسكن هم ميكنم با نود 32 درايو فلش مموري رو اينطوري ميشه :

قبلا هم اين ويروس نبود وقتي اسكن ميكردم اون 3تا عدد همشون روي 0 بود .
    توي تمام اموزش ها و نرم افزار هاي مختلفي كه توي گوگل سرچ كردم و استفاده كردم هيچ نسانه اي از اين ويروس اتوران روي سيستمم نيست ولي مثل اينكه توي فلش مموري هست حالا ميخواستم ببينم چه طوري پاكش كنم و از شرش براي هميشه خلاص بشم . در ضمن نميخواهم ويندوزم رو عوض كنم .

از طريق دستور FORMAT N: با CMD هم فلش مموري رو فرمت كردم اما دوباره همون جوري ميشه و با فرمت عادي و STOP كردن فلش اون حالت اتفاق ميفته .
    الان نود 32 و اخرين آپديتش روي سيستم نصبه نميدونم اسكن هم ميكنم يه سري ويروس پيدا ميكنه پاك ميكنه اما نمدونم اين چرا درست نميشه .
    اين رو هم بگم كه نميخواهم ويندوزم رو عوض كنم من ميخواهم ببينم اگه مشكل از فلش مموري هست من اين فلش رو ديگه بندازم بيرون يكي ديگه بخرم اگه مشكل از ويندوز هست كه درستش كنم .

ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز

این فایل را دانلود بکن و بعد اجرا بکن تا از سیستم شما لوگ بگیره و خودش اتوماتیک به سرور اپلود میکنه و بعدش یه لینک بهتون میده و شما لینک که قرار میده را اینجا بگذارید تا یکم برسی بکنم ببینم مشکل شما از کجاست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام. خيلي ممنونم دوست عزيزم
    اين لينك خدمت شما : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اصـــــــــــــفهان وضعیت:Deactivated

پيش فرض

سلام

این فایل این قسمت مشکوکه

C:\Documents and Settings\ALI\Local Settings\Temp\~bcwipe_total_wipeout.TMP\Program Files\mkisofs.exe

بغیر از این فایل چیز مشکوکی تو سیستم شما نمیبینم

به این خیلی مشکوکم / اسمش یه طوریه !!! C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

ویندوز شما هم MRT این ویندوز زیاد باب کیف نیست چون یک سری مشکلات داره و دستکاری هم شده.
    ویندوزت را عوض بکن و چیزی غیر MRT نصب بکن / و فلش هم روی سیستم دیگری تست بکن ببین همین مشکل هست یا نه ؟؟

C:\WINDOWS\system32\be8e0.exe

احیانا برنامه نویس که نیستید ؟؟ با VB کار کنید؟؟

فلش به سیستم نزنید و دو فایلی که در SYSTEM32 هستند را دستی ریمو کنید.
    Last edited by Karkas20; 21-06-2012 at 12:43.

4. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

این فایل این قسمت مشکوکه

C:\Documents and Settings\ALI\Local Settings\Temp\~bcwipe_total_wipeout.TMP\Program Files\mkisofs.exe

بغیر از این فایل چیز مشکوکی تو سیستم شما نمیبینم

به این خیلی مشکوکم / اسمش یه طوریه !!! C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

ویندوز شما هم MRT این ویندوز زیاد باب کیف نیست چون یک سری مشکلات داره و دستکاری هم شده.
    ویندوزت را عوض بکن و چیزی غیر MRT نصب بکن / و فلش هم روی سیستم دیگری تست بکن ببین همین مشکل هست یا نه ؟؟

احیانا برنامه نویس که نیستید ؟؟ با VB کار کنید؟؟

فلش به سیستم نزنید و دو فایلی که در SYSTEM32 هستند را دستی ریمو کنید.
    خيلي ممنونم دوست عزيزم .
    ويندوز من mrt هست و باور كنيد 2ساله بودون كوچيكترين مشكلي كار ميكنه و خيلي ازش راضيم همچين موردي هم تا حالا پيش نيومده و اين فلش مموري لعنتي كه ديروز زدم و ويروس اتوران داشت اينجوريش كرد . ويندوز رو نميخوام عوض كنم . ميترسم فلش رو به سيستم ديگه بزنم اون سيتم رو هم خراب كنه .
    نه من اصلا برنامه نويسي بلد نيستم . اون فايل رو هم نميزاره پاك كنم توي سيستم 32 يعني پاك نميشه . در ضمن اون يه فايل نيست و هر دفعه كه فلش رو بزنم به يه فايل ديگه با يه اسم ديگه كه همين exe هست وصل ميشه .
    به غير be8e0.exe اون يكي فايل كدوم منظورتون بود ؟
    Last edited by attaghi; 21-06-2012 at 13:29.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

خيلي ممنونم دوست عزيزم .
    ويندوز من mrt هست و باور كنيد 2ساله بودون كوچيكترين مشكلي كار ميكنه و خيلي ازش راضيم همچين موردي هم تا حالا پيش نيومده و اين فلش مموري لعنتي كه ديروز زدم و ويروس اتوران داشت اينجوريش كرد . ويندوز رو نميخوام عوض كنم . ميترسم فلش رو به سيستم ديگه بزنم اون سيتم رو هم خراب كنه .
    نه من اصلا برنامه نويسي بلد نيستم . اون فايل رو هم نميزاره پاك كنم توي سيستم 32 يعني پاك نميشه . در ضمن اون يه فايل نيست و هر دفعه كه فلش رو بزنم به يه فايل ديگه با يه اسم ديگه كه همين exe هست وصل ميشه .
    به غير be8e0.exe اون يكي فايل كدوم منظورتون بود ؟
    سلام

این دوتا را ریمو کنید

C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

دلیل ریمو نشدن هم اینه که پروسش در حال اجراس / شما باید با کسپر که نصب داری روی فایل مورد نظر کلیک راست بکنی و وارد قرنطینه بکنی یا اگر هم نشد در حالت سیف مد.
    این ویروس باید ایرانی نوشته باشه چون به زبون vb و تو دیتابیس ها هم نیست ! اگر باز دید بعد ریمو کردن فایل مشکل همچنان هست شما باید ویندوز را تعویض کنید.
    ولی یقین دارم این دوفایل باید همون ویروس ها باشند.

شما فلش را به سیستم نزن و طبق مراحل برای ریمو کردن پیش برو چون اگر فلش بزنی به نظر خودت باز فایل rename و مشکل ما باز دو چندان میشه.

راستی شوهیدن از نوع سیستمی بکن و ببیند در درایو های دیگن فایل اتوران یا اسمی به همین ویروس پیدا میشه یا نه ؟؟/
    چون ویروس اتوران تو بیشتر درایو ها کپی میکنه و این دستور ویروس نویس هست /

Last edited by Karkas20; 21-06-2012 at 13:41.

7. 3 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام

این دوتا را ریمو کنید

C:\WINDOWS\system32\0dc0e.exe

دلیل ریمو نشدن هم اینه که پروسش در حال اجراس / شما باید با کسپر که نصب داری روی فایل مورد نظر کلیک راست بکنی و وارد قرنطینه بکنی یا اگر هم نشد در حالت سیف مد.
    این ویروس باید ایرانی نوشته باشه چون به زبون vb و تو دیتابیس ها هم نیست ! اگر باز دید بعد ریمو کردن فایل مشکل همچنان هست شما باید ویندوز را تعویض کنید.
    ولی یقین دارم این دوفایل باید همون ویروس ها باشند.

شما فلش را به سیستم نزن و طبق مراحل برای ریمو کردن پیش برو چون اگر فلش بزنی به نظر خودت باز فایل rename و مشکل ما باز دو چندان میشه.

راستی شوهیدن از نوع سیستمی بکن و ببیند در درایو های دیگن فایل اتوران یا اسمی به همین ویروس پیدا میشه یا نه ؟؟/
    چون ویروس اتوران تو بیشتر درایو ها کپی میکنه و این دستور ویروس نویس هست /

ممنون
    من شو هيدن كردم ولي هيچ فايلي به نام اتوران در هيچ درايوي نيست . و هيچ كدوم از درايو هام هم AUTO PLAY نشدن ولي درايو فلش مموري اينطوري شده و توي يه صفحه جديد باز ميشه و بايد OPEN كنم . در ضمن انتي ويروس من نود 32 هست و اخرين اپديت روش نصبه .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون
    من شو هيدن كردم ولي هيچ فايلي به نام اتوران در هيچ درايوي نيست . و هيچ كدوم از درايو هام هم AUTO PLAY نشدن ولي درايو فلش مموري اينطوري شده و توي يه صفحه جديد باز ميشه و بايد OPEN كنم . در ضمن انتي ويروس من نود 32 هست و اخرين اپديت روش نصبه .
    خب نباید فعلا فلش را باز بکنید چون دوبار سیستم شما ویروسی میشه / فعلا قید فلش را بزن تا سیستم را پاکسازی بکنیم /
    خب فایل هایی که گفتم را ریمو کردی؟؟
    شما از نرم افزار عالیه USB DISK SECURITY ورژن 6 استفادهب کنید و بقیه اتوران گیرها را بریزید دور .
    Last edited by Karkas20; 21-06-2012 at 15:09.

10. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خب نباید فعلا فلش را باز بکنید چون دوبار سیستم شما ویروسی میشه / فعلا قید فلش را بزن تا سیستم را پاکسازی بکنیم /
    خب فایل هایی که گفتم را ریمو کردی؟؟
    شما از نرم افزار عالیه USB DISK SECURITY ورژن 6 استفادهب کنید و بقیه اتوران گیرها را بریزید دور .
    آقا خيلي ممنونم .
    اون دو تا فايل رو از سيف مد پاك كردم ديگه فلش به چيزي متصل نيست و راحت فرمت ميشه و با يه نرم افزار ديگه كه اقاي جعفريان در اون تاپيك معرفي كردن اسكن كردم حالت auto play درايو فلش مموري هم درست شد . نميدونم بازم ويروسه روي سيستم باشه يا نه . اين برنامه اي كه گفتيد ميشه لينك دانلودش رو هم بديد و اينكه بگيد براي چه كاري هست و بايد چي كار كنم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت

پيش فرض

آقا خيلي ممنونم .
    اون دو تا فايل رو از سيف مد پاك كردم ديگه فلش به چيزي متصل نيست و راحت فرمت ميشه و با يه نرم افزار ديگه كه اقاي جعفريان در اون تاپيك معرفي كردن اسكن كردم حالت auto play درايو فلش مموري هم درست شد . نميدونم بازم ويروسه روي سيستم باشه يا نه . اين برنامه اي كه گفتيد ميشه لينك دانلودش رو هم بديد و اينكه بگيد براي چه كاري هست و بايد چي كار كنم ؟
    اگر راحت فرمت میشه یعنی تو سیستم فعلا ویروسی نیست.
    این هم برنامه ای که گفتم :

Name: ABEL
    Serial: 17752

or

Name: ALAN
    Serial: 17744

این برنامه هم دانلود بکنید و اپدیت بکنید و فقط درایو ویندوز را اسکن بکنید و هرچیزی که پیدا کرد را ریمو بکنید :

اگر چیزی نجست ، سیستم شما فعلا الوده نیست !

13. 2 کاربر از Karkas20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اگر راحت فرمت میشه یعنی تو سیستم فعلا ویروسی نیست.
    این هم برنامه ای که گفتم :

Name: ABEL
    Serial: 17752

or

Name: ALAN
    Serial: 17744

این برنامه هم دانلود بکنید و اپدیت بکنید و فقط درایو ویندوز را اسکن بکنید و هرچیزی که پیدا کرد را ریمو بکنید :

اگر چیزی نجست ، سیستم شما فعلا الوده نیست !

ممنونم دوست عزيزم
    اون برنامه اول براي چيه و چه كاري انجام ميده منظورم برنامه usb guard 6 هست ؟

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •