تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 12 اولاول ... 789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 120

نام تاپيک: جام ملت های اروپا (یورو) ۲۰۱۲ | مراحل یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

خوب خوب تبریک فراوون با طعم ایتالیایی به همه عاشقان اتزوری
    گفته بودم این ایتالیا توانایی شکست دادن هر تیمی رو داره حتی 2 تیم مدعی که از قبل خودشونو فینالیست میدونستن آلمان و اسپانیا
    واقعا دیشب ایتالیا یه فوتبال با کلاس بالای جهانی رو ارائه داد اگه 3 تا بازیکنی که تعویض شدن تا اخر تو زمین بودن با اون 3-4 تا موقعیت گل اواخر بازی الان سنگین ترین شکست المان از ایتالیا رقم خورده بود و حتی نتیجه میتونست 4-0 یا 5-0 باشه چون المان تو اون لحضات کلا دفاعش در حد یه تیم محلی هم نبود
    یه نکته در مورد رسانه ملیمون بگم که واقعا نمیدونم چرا به این وضوح از یه تیم هایی پشتیبانی میکنه شما دیشب دیدن با این بازی زیبای ایتالیا بعد از بازی اومدن افتخارات المانو پخش کردن و خرفی از پر افتخار ترین تیم اروپا یعنی ایتالیا نزدن
    و از چیزی که خیلی بهم حال داد این بود که این جاودانی و همه به اصطلاح کار شناسیای او برنامه در پیت ( منجمله جلالی ) در سطحی نیستن که از فوتبلا بگن ، اون برنامه ای که جلالی در مورد ایتالیا حرف زد رو فراموش نمیکنم با او لحن مسخرش گفت تیم هایی مثل همین ایتالیا به جایی نمیرسن
    ولی این نسل از بازیکنای ایتالیا امیدواری رو توی همه عاشقانش بوجود اورد که میتونه دوباره یه نسل طلایی باشه به هر حال خوشحالم که برای قهرمانی 2تا تیم المان و اسپانیا رو پشت سر میزاریم اینجوری به همه ثابت میکنیم ایتالیا یعنی چی

2. 7 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دوستان به نظر مياد كه يوآخين لو يه كم محافظه كار تر شده بود تو اين جام و به نظر من دليل شكستش همين بود....

هنوز يادمون نرفته جام جهاني رو كه به چند تا بازيكن جوان و بي تجربه بازي داد و به اون نتايج دست پيدا و حتي تونست چند تا ستاره به دنياي فوتبال معرفي كنه ولي تو اين جام اصلا جرعت بازي دادن به جوون تر ها رو نداد و از همون افراد جام جهاني استفاده كرد.....

من طرفدار آلمانم ولي چيزي كه بيش از توجه آدم رو تو اين جام جلب ميكنه مربي تيم ايتاليا ست كه واقعا يه متفكر...كسي كه ميدونه داره چيكار ميكنه و در هر بازي يه استراتژي فوق العاده داره.......پراندلي واقعا قابل تحسينه
    Last edited by h-blade; 29-06-2012 at 10:56.

4. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

اون 10درصد به اعتقادم شانسه که ما هیچ وقت نداشتیم.
    یوسف جان، 2002-2006-2008-2010 و امسال هیچ کدوم رو آلمان شانسی نباخته، در هیچ کدوم از این بازیها حقش پیروزی نبوده و در همش حریف بهتر بوده.

اینکه آلمان در بازیهای رسمیش از سال 2008 تا حالا، در هیچ بازی ای که گل اول رو خورده برنده نشده اسمش شانس نیست، اسمش بی برنامگی برای مقابله با بحرانه. اینکه در همه بازیهایی که آلمان باخته تیم حریف نه بهشون فضا برای ضد حمله سرعتی داده و نه گذاشته توپ و میدان رو در اختیار داشته باشن باز هم شانس نیست، نداشتن پاسخ برای مواقعی است که نقاط قوت تیم پاسخگو نیست.

نمیدونم با چه معیاری این تیم هارو برتر دونستین؟!
    اسپانیا به زعم مربیشون با اقبال و خوش شانسی اومدن فینال.البته من منکر بازیکنان فوق ستارشون و نوع فوتبال خاصشون نیستم.اسپانیا بخصوص بازی با پرتقال لحظاتی ادم رو بهت زده میکرد.
    اما ایتالیا نمیدونم شما خبر از امار بازی داشتین یانه؟اگر اگر کردن رو بزاریم کنار و واقع بینانه به ماجرا نگاه کنیم.
    14کرنر آلمانها و0کرنر برای ایتالیا!
    در صد مالکیت توپ هم به نفع آلمان هابود.
    موقعیت های ایجاد شده دقیقا 2برابر ایتالیا بودن.
    با این حال شما میگین که تنها تیمی که به ایتالیا فشار اورد اسپانیا بوده؟
    درهر صورت بازی رو واگزار کردیم تمام.اما چیزی که مشخص بودو همین جور شما بهش اشاره کردین اشتباه یوگی کار داد دستمون.وقتی تونی کروس رو توی ترکیب دیدم یاد حرف شما افتادم.نباید مرکز زمین رو به کروس واگزار میکردیم.
    صرفا نگاه کردن به اعداد نشانگر این نیست که چه تیمی بهتر بود.. موقعیت های آلمان شاید بطور عددی بیشتر از ایتالیا بود ولی اکثرش اصلا موقعیت نبودن، شلیک به سمت دروازه از روی ناچاری و نداشتن راه دیگه یا شوت های بسیار ساده برای بوفون. آلمان موقعیت داشت ولی کیفیت موقعیت هاش نسبت به ایتالیا هیچ بود. اسپانیا به ایتالیا فشار واقعی آورد چون ایتالیا در همه بازی در حال خطر بود و احتمال باختش بود، ولی در این بازی دقیقا بعد از 15 دقیقه اول کاملا واضح بود آلمان هرچی می زنه در خرابه های فوتبالشون هست و ایتالیا خیلی راحت و مسلط داره بازی رو کنترل می کنه و خیلی بهتر موقعیت سازی می کنه. فکر نمی کنم خود شما هم بعد از دقیقه 30 در دل خودت شکی داشتی که برنده این بازی ایتالیاست.

ایتالیا فوتبال خودش و تصمیمات مربیش رو به این بازی دیکته کرد، نه برعکس. بازی آلمان-انگلیس 2010 رو هم نگاه کنی انگلیس بیشتر توپ رو در اختیار داشت، بطور عددی بیشتر موقعیت گل داشت ولی آیا انگلیس تیم بهتر بود؟ اینکه تیم بطور عددی زیاد موقعیت داشته باشه ولی خیلی خطرناک نباشن نشونه هایی از ناامیدی و Desperation هست.

6. 18 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

به نظر من المان خیلی هم خوش شانس بود تو این بازی که با اختلاف 4-5 تا نباخت
    المان به تفکرات مربیش و کیفیت دفاعیش باخت و البته غرور کاذبش

8. 5 کاربر از sAeEd_kHaAn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

هر 3 بخش تیم آلمان ضعیف تر از ایتالیا بود :
    قسمت دفاع که بسیار شکننده بود و از همون اولای بازی تقریبا پشت دفاع المان یه اتوبان فاصله وجود داشت و چندین بار ایتالیایی ها با پاس عمقی دفاع رو جا گذاشتن(خیلی خوش شانس بود آلمان که بیشتر از این گل نخورد....مخصوصا دو سه موقعیت تک به تک آخرای بازی)
    قسمت میانی هم که برتری نسبیش با ایتالیا بود و خیلی خوب بودن......
    تنها قسمت حمله المان در اوایل بازی و تا قبل از خوردن گل اول و کلا کل تیمش خوب بود که اونم چون دیگه نتونستن گل بزنن و گل خوردن نتونستن نتیجه باخته رو جمع کنن و شیرازه تیم پوکید.... .

+

من اولین بازی یورو 2012 ام بود که می دیدم و بازیهای قبلی هیچکدومو ندیده بودم در نتیجه با پشتوانه معلوماتی همین یک بازی بخوام قضاوت کنم ایتالیا واقعا بهتر بود.......یه شوت کاشته رو هم بوفان شیرجه زد گرفت که واقعا عالی بود حرکتش منو یاد واکی بایاشی انداخت

.
    Last edited by halflife g; 29-06-2012 at 13:59.

10. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پراندلی: اسپانیا مدعی قهرمانی است

سرمربی ایتالیا به دنبال آن است که با بیان اینکه اسپانیا تیم برتر دنیاست، اندکی از فشار موجود برروی تیمش بکاهد

سایت گل- چزاره پراندلی سرمربی تیم ملی ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش با وجود برد 1-2 مقابل آلمان درمرحله نیمه نهایی یورو2012 اسپانیا را دست کم نمی گیرد. پنالتی ای که در دقایق پایانی بازی نصیب اوزیل و آلمانی ها شد، کافی نبود تا ژرمن ها بتوانند برد ایتالیا را به دردسر بیندازند و آتزوری به لطف دو گلی که بالوتلی درنیمه اول بازی به ثمر رساند و فرصتهای فراوان دیگری که خلق کرد، برنده شایسته این بازی لقب گرفت.

در پایان این مسابقه، چزاره پراندلی، سرمربی تیم ملی ایتالیا به تمجید از نمایش خوب شاگردانش پرداخت و به رای سپورت گفت:« در 15 دقیقه پایانی،فرصتهای فراوانی را از دست دادیم و نتوانستیم بازی را 0-3 کنیم. بعد از آن، برای بازیکنانمان توانی باقی نماند و فقط مجبور بودیم که در محوطه جریمه مان به دفاع بپردازیم. ما در زمین تمام آنچه آماده کرده بودیم را به نمایش گذاشتیم.»

سرمربی اتزوری ادامه داد:« اسپانیا؟ آنها به خاطر تجربه و کیفیت فوتبالی ای که دارند مدعی اصلی قهرمانی هستند ولی ما برای مبارزه و نبردمقابل آنها قرار خواهیم گرفت. ما در بازی با آلمان نشان دادیم که برای پیراهنمان احترام قائلیم و به آن افتخار می کنیم.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spain are favourites to win Euro 2012, says Prandelli

Jun 28, 2012

دل بوسکه: از اینکه ایتالیا را در مرحله گروهی (با تبانی) حذف نکردیم، پشیمان نیستیم

سرمربی تیم ملی اسپانیا بعد از مسجل شدن حریف تیمش در دیدار فینال در این باره به صحبت پرداخت

سایت گل- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا،در گفتگو با برنامه پریمر توکه به بررسی حریف تیمش در فینال کیف پرداخته است.

بعد از برد ایتالیا مقابل آلمان و راهیابی این تیم به دیدار فینال یورو2012، ایتالیا به عنوان حریف اسپانیا در فینال مشخص شد و اکنون دل بوسکه در صحبتهایی درمورد حریف تیمش در دیدار فینال گفت:« هیچ وقت از اینکه ایتالیا را از گردونه رقابتهای یورو بیرون نکردیم، پیشمان نیستیم. ما آن کاری که باید را انجام دادیم. درمرحله گروهی، با تمام سلاح هایمان و با سبک فوتبال مورد علاقه مان بازی کردیم و الان هم 50 % شانس قهرمانی داریم. دو روز وقت داریم که فکر کنیم و به جمع بندی برسیم که بهترین کارها برای بازی فینال چیست.»

دل بوسکه بعید می داند که ایتالیا در این بازی هم مثل دیدار اول این دو تیم درمرحله گروهی، با سیستم 2-5-3 به میدان بیاید و دراین باره گفت:« فکر می کنم که ایتالیا ترکیب ایده آلش را پیدا کرده. پیرلو و ده روسی در خط میانی هستند.در بازی با آلمان، بالتزارتی هم به خوبی جای ماجو را پر کرد و این تیم با 4 دفاع خیلی قوی بازی کرد. فکر می کنم که تیمی که مقابل آلمان به پیروزی رسید، تیم ایده آل ایتالیاست و سبک بازی و سیستم آنها دراین بازی هم سیستم ایده آل آنهاست. کاسانو به گرانده، دستیار من گفته بود که حالا باید ببینیم که در فینال به هم می خوریم یا نه و هردویمان این شانس راداشتیم که به فینال برسیم.»

دل بوسکه در دفاع از عملکرد فوق العاده شاگردانش هم گفت:« ما شاید از نظر ارائه یک بازی زیبا، درخشان و استثنایی نبودیم ولی در تمام بازیها، کنترل کاملی بر جریان بازی داشتیم. ما در هیچ اپیزودی از بازیها عملکرد منفی نداشتیم و از روز جمعه تمریناتمان را دنبال می کنیم.و همان مسیر همیشگی را دنبال خواهیم کرد.»

Del Bosque: Spain will never regret not sending Italy out with a 'biscotto'

Jun 29, 2012
    Last edited by nw_nk; 29-06-2012 at 13:53.

12. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

در خبر بالا یک کامنت جالب به چشم خورد:

With Spain and Italy in finals and Croatia to genuinely trouble them, the only ones I feel sorry for are Republic of Ireland. They've trowed them into a lion cage

با فینالیست شدن اسپانیا و ایتالیا و دردسری که کرواسی برای اونها درست کرد، تنها کسی که من دلم براش میسوزه ایرلنده. انداخته شده بودن تو قفس شیر.

14. 14 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آلمان همون جوری که حدس میزدم توانایی شکست ایتالیا رو نداشت
    امیدوارم طرفدارای آلمان زیاد ناراحت نشده باشه چون آلمان با این تیم جوونش دوستداشتنی بود و دیدن باختش حتما برای طرفداراش تلخه

دو تیم مدعی این جام یعنی آلمان و اسپانیا به شدت در ساختار دفاعی ضعف داشتن
    جالب این بود که هر دو با دو هافبک دفاعی سعی داشتن این ضعف رو پوشش بدن

اما تفاوت این دو تیم این بود که اسپانیا به سرعت متوجه این ضعف بعد از بازی با ایتالیا شد و خودش رو تغییر داد اما آلمان این تغییر رو در ساختار تیمش ایجاد نکرد
    لو این ضعف رو یا تشخیص نداد که البته بعید میدونم یا اینکه بردهای این تیم اجازه نداد سیستم یا شکل تیم رو تغییر بده یا اینکه اعتماد بیش از حد بخونید غرور رسانه ای ایجاد شده در اردوی آلمان اجازه نداد به ضعف خط دفاعیشون اعتراف کنن
    تیمی که از یونان دو گل میخوره اگر تغییری در ساختار خودش نده که نداد نباید انتظار داشت از ایتالیای آماده کمتر از این گل بخوره

چیزی که دلبوسکه پیر و میدون دیده بدون اینکه نگرانی و هراسی از هیاهوی رسانه ها و زیبا بازی نکردن اسپانیا داشته باشه، تشخیص و تیمش رو تغییر داد
    تازه من فکر میکنم تیمی که دست یواخیم لو بود به مراتب از تیمی که دست دلبوسکه بود سرحالتر و آماده تر بود
    چون همگی میدونیم این اسپانیا هر چقدرم بخواد پنهانش کنه اما خستگیش غیر قابل انکاره

اما ایتالیا
    این تیم تازه بدنهاشون باز شده با اینکه دو روز کمتر استراحت کرده بودن اما عملا بیشتر دویدن
    چرا ایتالیا به راحتی ترکیب تیمش به ویژه در خط دفاعی رو عوض میکنه؟
    چون برای سیستم پراندلی بازیکن دونده و آماده مهمتر از بازیکن متخصصه
    در واقع این تیم نه هافبک دفاعی ثابت داره نه مدافع میانی ثابت نه مدافع کنار ثابت

شناخت پیش از بازی از تیم حریف روی دو اصل استواره
    1- شناخت از سیستم کلی تیم حریف
    2- شناخت از نفرات حریف در این سیستم

پراندلی در ساختار دفاعیش عملا با جا به جاییهای زیاد مورد دوم رو از حریف گرفته

پیرلو...
    برای من واقعا جالبه در عصری که همه دم از تغییر فوتبال و روشهای جدید میزنن ایتالیا داره مثل 40 سال پیش در خط میانیش «بازیکن محور» بازی میکنه
    یه بازیکن 70 درصدِ تفکرات یه تیم رو حمل میکنه و همه چیز از اون شروع میشه یا به اون ختم میشم
    موفقیت این روش در فوتبال «سیستم محوره» امروزی جای تامل زیادی داره

در کل این ایتالیای آماده میتونه به راحتی اسپانیا رو هم شکست بده
    اما قطعا شکست دادن اسپانیا به راحتی آلمان نخواهد بود
    Last edited by گرافيكار; 29-06-2012 at 14:21.

16. 16 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

فکر نمی کنم خود شما هم بعد از دقیقه 30 در دل خودت شکی داشتی که برنده این بازی ایتالیاست.
    اگه بخوای راستش رو بگم قبل از شروع بازی حدسم 2-1 بود البته به نفع ایتالیا!بود.
    اعتراف به قدرت حریف و قبول شکست کار آدم های بزدل نیست.ایتالیا به چیزی که میخواست رسید اون هم باشایستگی.
    اما چیزی که باعث میشه طرفداری مثل ما بریزن به هم اینه که تیم میتونست پیروز این میدون باشه!
    ایتالیا شکست ناپزیر نیست واین رو در بازی دیشب دیدیم.هرچند که دوستان سرخوش از پیروزی این مطلب رو نمیخوان قبول کنن.
    اگه آلمان باترکیب
    نویر
    بواتنگ بداشتوبر هوملس لام
    خدیرا شواینی
    پولدی اوزیل رویس
    کلوزه
    به میدون می اومد شاید میتونستیم بهتر بازی کنیم.تاکید میکنم بهتر،نه پیروز!
    تیمی که عقب اوفتاده هم طبیعیه که حمله میکنه..وقتی شما حمله میکنه شاکله دفاعتون میریزه به هم و موقعیت زیادی میدین به حریف.دیشب شاید ما با یه نتیجه تاریخی بازی رو میباختیماما اون روی سکه رو درنظر بگیریم شاید میتونستیم بازی رو هم مساوی کنیم.(پتانسیلش رو داشتیم)
    آلمان فعلی نتیجه برنامه ریزی و کار 6-7ساله است و هنوز زوده که بگیم آلمان ها از اساس با شکست روبه رو شدن.اینی که ما از 2002نتونستیم کسب جام کنیم نشون دهند خلاء موجود در نسل ستارهاست که از دهه 90در المان قطع شده بود وهمون طوری که گفتم 6-7ساله که دارن یه روندی رو راه میندازن که دیگه شاهد همچین خلاءی نباشیم.حالا کی در کسب جام موفق عمل میکنیم نیازمند صبره ما بدبختهاست.
    درمورد شانس هم منظورم اینه که اگه کمی دست خدا هم راهمون بود(دست تقدیر)حداقل شاهد یه جام طی این همه حضور می بودیم.
    به طرفداران ایتالیا تبریک میگم.
    لفظ دفاع از نوع قطاریش رو هم من عنوان کردم و بهش اعتقاد دارم که ایتالیا اگه راه داشت مادربزرگم رو هم برای دفاع کردن به زمین میفرستادشوخی کردم بابا.
    یکشنبه شاهد یه فوتبال تمام کلاسیک خواهیم بود.بی صبرانه منتظرم که فوتبال ایتالیا رو اونجا ببینم اما هیچ دوست ندارم که هیچ کدوم قهرمان بشن(یعنی میشه؟)
    ممنون.

18. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

تکرار بازی دیشب ساعت 17 امروز پخش میشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •