تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 60

نام تاپيک: SURFACE | اولین تبلت مایکروسافت

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

First of All : i Love To treat With You
    در مورد این تیکه :
    در اینکه Surface پرو یه اولترابوک بدون کیبرده شکی نیست، بازارش هم با همون هاست و رقیبش هم همونها هستن، اصلا اون محصول کاری با بازار تبلت نداره به اون صورت (من مطمئنم بزودی بقیه برندها اولترابوک هایی با کیبرد کلاسیک لپ تاپی و صفحه لمسی قابل جدا شدن عرضه می کنن). در اینکه قشر مهندس ها کارهاشون کلا با لپ تاپ هم انجام پذیر نیست و همون دسکتاپ لازم دارن شکی نیست، البته هرچقدر اون افراد هم حرفه ای تر میشن به همون نسبت از جامعه ویندوز خارج میشن و میرن در مک یا Unix ، ولی قطعا این اولترابوک های Surface ای () مشتری خواهند داشت.
    بله. ولی سرفس اولیشه! (چرا اینو مینویسم ناخودآگاه یاد کرفس میفتم!) و مطمئنن چیزی که اول میاد قیمت درست درمونی نداره. این که ما سرفس پرو رو با 1000دلار شاهد باشیم خیلی خوبه! حکایت حکایت OLED TV ها هست که کمترینش رو سامی با قیمت 10هزار دلار معرفی کرده..پس امیدوار باشیم با ورود سرفس به بازار راه جدیدی برای شرکت های نو آوری مثل اچ پی ، ایسوز و لنوو در زمینه اولترا بوک و همینطور شرکت هایی مانند سامسونگ و اپل در زمینه تبلت باز بشه و رسما شاهد یک محدوده ای از بازار باشیم که نه اولترا بوکند نه تبلت! چیزی شبیه سرفس هستند.
    و مطمئنم این قضیه تکامل بسیار سریع پیش میره. چون با یک نگاه سرسری به تبلت ها و یا حتی لپ تاپ ها میشه به این موضوع پی برد که یک شرکت سنگ بنا رو میزاره و شرکت های دیگه پدر این سنگ بنا رو در میارن
    اولین لپ تاپ چطور بود؟! در حال حاضر میشه ازش به عنوان تخته اسکی استفاده کرد
    آیپد 1 چطور بود؟! نمیگم بد بود! ولی فقط و فقط یک تبلت بود. چیزی که در حال حاضر The New Ipad داره در برابر آیپد 1 یک جور قلب تپنده تکنولوژِی هست. بعد از ظهور آیپد 1 چند تبلت تولید شد؟! زیاد!()
    دقیقا کاری که با سرقس خواهد شد و گسترش این پلتفرم که نمیشه بهش اولترا بوک گفت و همینطور تبلت. بسیار سریع خواهد بود.
    این بحث پشتیبانی از تاچ در ویندوز 8 یه قضیه 0 و 1 نیست، هرچی پشتیبانی هست در همون محیط مترو خواهد بود و به محض برگشت به محیط کلاسیک ویندوز (که همه برنامه ها هستن) پشتیبانیش مثل همون ویندوز 7 خواهد شد، راه دیگه ای هم نیست چون قضیه به ابتدایی ترین تصمیمات طراحی ویندوز برمی گرده که در اواخر دهه 1970 و اوایل 1980 گرفته شدن و تا حالا عوض نشدن و بدون بازنویسی و بازنگری کل ویندوز قابل عوض شدن هم نیستن. مایکروسافت درسش رو از ویندوز موبایل (نه ویندوز فون) گرفته. محیط مترو بزرگ ترین تغییریه که از ویندوز 95 به این سمت دیدیم، اولین باری که مایکروسافت حس کرد نیازه تغییر Vision بده، باید دید چه می کنه. من شخصا از محیط مترو خوشم میاد.
    اتفاقا منم طرفدار پر و پاقرص تغییر اینترفیس ویندوز به صورت پایه و کلی هستم. تغییر همیشه خوبه! مخصوصا اگر به دست شرکتی مثل مایکروسافت باشه. خوشبختانه مایکروسافت پیشرفت خوبی در زمینه تاچ داشته و اگر به صورتی که قول دادن ویندوز 8 رو ارائه بدن میشه امیدوار بود پای ویندوز کاملا به بازار تاچ ها باز بشه. در حقیقت من از All in One ها متنفرم چون کار باهاشون فوق العاده سخته! به دلیل هماهنگی نصفه و نیمه وین 7. ولی مایکروسافت با راهبرد عوض کردن اینترفیس برای راحتی کار ها کاری مثل قضیه روس ها و امریکایی ها برای نوشتن در فضا رو انجام داد.
    تغییر صورت مسئله به جای حل مسئله سخت! و اینطور ویدئو هایی که من دیدم سیستم کلاسیک هم به امان خودم () ول نکرده .بسیار روون تر از تجربه وین 7روی تبلت ها و یا all in one ها بوده و خوشبختانه از این حیث شاهد پیشرفت بودیم.

صحبت از یک پارچه سازی مایکروسافت با مترو میشه، در وین فون و ویندوز 8 و XBox ولی اینها فقط حرفه، محیط مترو و توسعه اش در وین فون Silverlight ـه، در ویندوز 8 هم HTML5/Javascript و در Xbox در XNA. اینها فقط ظاهرشون شبیه به همدیگه است مایکروسافت داره کلک می زنه

در کل باید صبر کنیم و ببینیم. این ویندوز 8 شجاعانه ترین حرکت مایکروسافت در 10-15 سال اخیر بوده و به نظر من اگه این موفق نشه، باید آروم آروم منتظر رفتن مایکروسافت به زیر سایه رقیب هاش باشیم و اگه موفق بشه می تونه در جمع این سه غول باقی بمونه.
    این کار همیشگی مایکروسافته
    ولی یک در صد احتمال از این یک پارچگی باشه. لانچ کردن یک او اس بر روی دستگاه هایی مثل اکس باکس یا شایدم اجراش به صورت ابری. در هر صورت اگر مایکروسافت بتونه این کار رو انجام بده و چیزی که رو تاکید داره. احتمال این که یک شبه ره صد ساله رو بره داره .
    چیزی که در وین فون با مانگو تجربه کرد و سکوی پرتاب رو برای وین 8 آماده کرد.
    من به شخصه دوست دارم کل دیوایس هام از یک او اس بهره ببرند. اکس باکسم رو که روشن کردم بتونم وسط بازی مسیج هام رو بخونم و از این کارای بیهوده
    لایو تقریبا یک یک پارچگی خفیفی بین دیوایس ها به وجود آورده . ولی کماکان خیلی جای کار و البته جای بحث داره .
    مایکروسافت سیاست های متفاوتی داره و در یک جا پشت مصرف کننده در میاد و در جای دیگه اهمیتی قائل نمیشه. یک جور رفیق دزد و شریک قافلس. اما در وین 8 فکر کنم یک جور عبرت از نوکیا گرفت. تاکید بر چیزی که در اون صاحب سبک بود نکرد و در نتیجه با وجود موفقیت بی نظیر ویندوز (مثل اماری که نشون میداد هر 7ثانیه یک ویندوز اکتیو میشه ) ریسک کرد و در صورتی که میتونست کماکان سود ببره وین 8رو رونمایی کرد. پیشگیری بهتر از درمان!
    خیلی درست نیست این حرف. از نظر فنی قضیه قطعا ویندوز ضعیف تر از اون دو است و در مجالس حرفه ای یوزرهای اونچنانی نداره (به طور مثال ما در دانشکده مون اصلا کامپیوتر ویندوز نداریم، من که بارها در یکی از مراکز تحقیقاتی اصلی مایکروسافت در کنفرانس هاشون شرکت کردم محقق هاشون اکثرا مک دارن!) ولی چیزی که فعلا در دست داره: 1. برنامه های جانبی و 2. یوزر بیس و آشنایی مردم با ویندوز.
    بله چون تمامی آی دیوایس ها مشخص هستند و براش بهینه سازی میشه و البته لینوکس که بهترین بهینه سازیش به دلیل اوپن سورس بودنشه. اما! مایکروسافت هنوزم از جفتشون جلوتره ! من به شخصه برای کار های برنامه نویسی و همینطور انگولک کردن چیزی( بماند :-") به لینوکس رو میارم و همیشه یک فلش توی جیبم با بوتیبل لینوکس هست. اما من ویندوز رو به همه او اس ها ترجیح میدم. بی نهایت بد افزار داره و مقدار کمی بهینه هست. اما مطمئنم نرم افزار و کرکش رو با یک سرچ ساده میتونم پیدا کنم. همینطور میدونم نسبت به مک سکیور تر و امن تره .
    درسته در ایران استفاده از مک او اس زیاد رواج نداره اما در خارج چون در آی دیوایس به همون مقدار که هزینه میکنی به همون مقدار هم آش میخوری. در تمامی سازمان ها شما شاهد مک هستید . مک بوک پرو . مک بوک ایر و و و .... به شخصه مک بوک پرو رو خیلی دوست دارم و همیشه هم وقتی باهاش کار میکنم ازش لذت میبرم. اما هیچوقت به WindowS ترجیح نمیدم. چون کاربری راحت تری رو توش حس میکنم و البته شاید یکی از دلایلم 200گیگ نرم افزاری باشه که نصبه و منم همیشه بهشون نیاز دارم .
    هیچ کدوم اینها در نسخه ARM وجود ندارن، نه محیط ویندوز (مترو) برای مردم آشناست و نه برنامه های قبلی کار می کنن. مایکروسافت برای همین اسم این محصول رو عوض کرد به Windows RT ، تا جدا باشه از سری گذشته ویندوز ها و انتظارات قبلی مردم. مهمترین برگ برنده این نسخه ARM وجود Microsoft Office ـه که خیلی خیلی پرطرفداره و هیچ کدوم از رقیب ها حتی به گرد پاش هم نمی رسن.
    تصور کنم یک جا خوندم که اکثر برنامه های وین 8 روی آر تی هم اجرا میشن. حالا با کمیت یا کیفیت کمتر. ولی باز هم دیتا بیس ویندوز رو دارن و با این که این یک تبلته ولی میتونه در نقش یک نوت بوک سفری هم ظاهر بشه. همونطور که اشاره کردید وجود نسخه آقیس گواهی بر این مدعاس

Ultra Slate بهتره که یادی هم از خدا بیامرز Slate 500 بشه
    قیافش منو یاد Dell Streak میندازه :( اونم خدا بیامرزیده

2. 3 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

در اینکه Surface پرو یه اولترابوک بدون کیبرده شکی نیست، بازارش هم با همون هاست و رقیبش هم همونها هستن، اصلا اون محصول کاری با بازار تبلت نداره به اون صورت (من مطمئنم بزودی بقیه برندها اولترابوک هایی با کیبرد کلاسیک لپ تاپی و صفحه لمسی قابل جدا شدن عرضه می کنن). در اینکه قشر مهندس ها کارهاشون کلا با لپ تاپ هم انجام پذیر نیست و همون دسکتاپ لازم دارن شکی نیست، البته هرچقدر اون افراد هم حرفه ای تر میشن به همون نسبت از جامعه ویندوز خارج میشن و میرن در مک یا Unix ، ولی قطعا این اولترابوک های Surface ای () مشتری خواهند داشت.

این بحث پشتیبانی از تاچ در ویندوز 8 یه قضیه 0 و 1 نیست، هرچی پشتیبانی هست در همون محیط مترو خواهد بود و به محض برگشت به محیط کلاسیک ویندوز (که همه برنامه ها هستن) پشتیبانیش مثل همون ویندوز 7 خواهد شد، راه دیگه ای هم نیست چون قضیه به ابتدایی ترین تصمیمات طراحی ویندوز برمی گرده که در اواخر دهه 1970 و اوایل 1980 گرفته شدن و تا حالا عوض نشدن و بدون بازنویسی و بازنگری کل ویندوز قابل عوض شدن هم نیستن. مایکروسافت درسش رو از ویندوز موبایل (نه ویندوز فون) گرفته. محیط مترو بزرگ ترین تغییریه که از ویندوز 95 به این سمت دیدیم، اولین باری که مایکروسافت حس کرد نیازه تغییر Vision بده، باید دید چه می کنه. من شخصا از محیط مترو خوشم میاد.

صحبت از یک پارچه سازی مایکروسافت با مترو میشه، در وین فون و ویندوز 8 و XBox ولی اینها فقط حرفه، محیط مترو و توسعه اش در وین فون Silverlight ـه، در ویندوز 8 هم HTML5/Javascript و در Xbox در XNA. اینها فقط ظاهرشون شبیه به همدیگه است مایکروسافت داره کلک می زنه

در کل باید صبر کنیم و ببینیم. این ویندوز 8 شجاعانه ترین حرکت مایکروسافت در 10-15 سال اخیر بوده و به نظر من اگه این موفق نشه، باید آروم آروم منتظر رفتن مایکروسافت به زیر سایه رقیب هاش باشیم و اگه موفق بشه می تونه در جمع این سه غول باقی بمونه.

خیلی درست نیست این حرف. از نظر فنی قضیه قطعا ویندوز ضعیف تر از اون دو است و در مجالس حرفه ای یوزرهای اونچنانی نداره (به طور مثال ما در دانشکده مون اصلا کامپیوتر ویندوز نداریم، من که بارها در یکی از مراکز تحقیقاتی اصلی مایکروسافت در کنفرانس هاشون شرکت کردم محقق هاشون اکثرا مک دارن!) ولی چیزی که فعلا در دست داره: 1. برنامه های جانبی و 2. یوزر بیس و آشنایی مردم با ویندوز.

هیچ کدوم اینها در نسخه ARM وجود ندارن، نه محیط ویندوز (مترو) برای مردم آشناست و نه برنامه های قبلی کار می کنن. مایکروسافت برای همین اسم این محصول رو عوض کرد به Windows RT ، تا جدا باشه از سری گذشته ویندوز ها و انتظارات قبلی مردم. مهمترین برگ برنده این نسخه ARM وجود Microsoft Office ـه که خیلی خیلی پرطرفداره و هیچ کدوم از رقیب ها حتی به گرد پاش هم نمی رسن.

Ultra Slate بهتره که یادی هم از خدا بیامرز Slate 500 بشه
    زیاد ربطی به تاپیک نداره ولی خیلی نرم افزارهای مهندسی مخصوصا رشته های مکانیک و عمران که آشنایی دارم فقط برای ویندوز هست. (بعضی مواقع نسخه یونیکس هم دارند ولی نه iOs) در مورد بازی هم که می شه گفت ویندوز حرف اول را می زنه ولی در زمینه عکاسی و فیلم و این موارد iOs تونسته پیشتازتر باشه.

4. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این قضیه مترو چیه؟ یه توضیحی میدید؟

جناب استریم، شما که با مک و سیستم عامل یونیکس بیشتر کار کردید میشه چند نمونه از همون برنامه ها برای رندرینگ احجام و اینا رو بگید و اینکه چقدر تفاوت عملیاتی داره با قدرت ویندوز؟
    یونیکس هم اسم چند مدلشو بگید. مرسی
    مترو یوزر اینترفیس جدید مایکروسافته
    ندیدی دکمه استارت کلاسیک رو دیگه نداره ؟ همش شبیه کاشی هست. این یوزر اینترفیس یا بهتر بگم رابط کاربری مترو هست.
    من چیزی که دیدم رندر در مک او اس به دلیل بهینه بودن فوق العادش و همینطور ست بودن کامل سخت افزار بسیار روون انجام میپذیره و شما تقریبا 90% چیز هایی که در دستگاهتون دارید استفاده میشه! حداکثر کار رو ازش میکشه
    شما چه دیوایسی مد نظرتون هست که باهاش رندر گرفته بشه . من مک بوک پرو 17 رو دیدم و واقغا با سخت افزار معمولیش فوق العاده عمل میکنه .

6. 3 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

کلا صحبت هاش شما صحیح و منطقیه.. باید دید چه می کنن. مایکروسافت و بقیه تصمیمات بزرگی دارن که باید بگیرن.

First of All : i Love To treat With You
    این کار همیشگی مایکروسافته
    ولی یک در صد احتمال از این یک پارچگی باشه. لانچ کردن یک او اس بر روی دستگاه هایی مثل اکس باکس یا شایدم اجراش به صورت ابری. در هر صورت اگر مایکروسافت بتونه این کار رو انجام بده و چیزی که رو تاکید داره. احتمال این که یک شبه ره صد ساله رو بره داره .
    چیزی که در وین فون با مانگو تجربه کرد و سکوی پرتاب رو برای وین 8 آماده کرد.
    من به شخصه دوست دارم کل دیوایس هام از یک او اس بهره ببرند. اکس باکسم رو که روشن کردم بتونم وسط بازی مسیج هام رو بخونم و از این کارای بیهوده
    لایو تقریبا یک یک پارچگی خفیفی بین دیوایس ها به وجود آورده . ولی کماکان خیلی جای کار و البته جای بحث داره .
    مایکروسافت سیاست های متفاوتی داره و در یک جا پشت مصرف کننده در میاد و در جای دیگه اهمیتی قائل نمیشه. یک جور رفیق دزد و شریک قافلس. اما در وین 8 فکر کنم یک جور عبرت از نوکیا گرفت. تاکید بر چیزی که در اون صاحب سبک بود نکرد و در نتیجه با وجود موفقیت بی نظیر ویندوز (مثل اماری که نشون میداد هر 7ثانیه یک ویندوز اکتیو میشه ) ریسک کرد و در صورتی که میتونست کماکان سود ببره وین 8رو رونمایی کرد. پیشگیری بهتر از درمان!
    برای این لازم نیست یک سیستم عامل داشته باشن، لازمه سیستم عامل ها با هم هماهنگ باشن. مثلا همین الان شما با آیفون بهتون پیام بدن میشه با آیپد یا مک بهش پاسخ داد، یا FaceTime هم همینطور. یه صفحه رو میشه با آیپد باز کرد و با مک ادامه داد یا کتاب و فیلم و ... مایکروسافت هم سعی در همچین چیزی داره و قطعا بزودی همینطور می شه، بدون نیاز به یکی کردن سیستم عامل ها. فرضا با کینکت داری بازی می کنی و همزمان در یک تماس اسکایپ هستی و بعد گوشی رو برمی داری و تماس بدون قطع شدن متصل میشه اون سمت و از این چیزها.

این ها همش طی دو سه سال آینده درست میشه.

تصور کنم یک جا خوندم که اکثر برنامه های وین 8 روی آر تی هم اجرا میشن. حالا با کمیت یا کیفیت کمتر. ولی باز هم دیتا بیس ویندوز رو دارن و با این که این یک تبلته ولی میتونه در نقش یک نوت بوک سفری هم ظاهر بشه. همونطور که اشاره کردید وجود نسخه آقیس گواهی بر این مدعاس
    تمام برنامه های مترو در RT و Pro مثل هم اجرا میشن. برنامه های Win32 (همه برنامه ها و بازیهای فعلی ویندوز) فقط در Pro وجود دارن به استثنا Office, Windows Explorer و IE. برنامه ای برای محیط دسکتاپ RT نه وجود داره و نه خواهد داشت، اصلا قرار نیست Win32 API ها در سیستم عامل قابل دسترسی باشن و کلا خبری نیست.. بطور خلاصه Windows RT = Metro + Office .

در حقیقت تنها سیستم عامل Post PC ای که داره دسترسی Native به دولوپرها می ده کماکان همون iOS ـه، اندروید که هنوز از طریق واسطه VM کار می کنه و Windows RT هم کل مترو رو در یه صفحه IE داره اجرا می کنه و اپ ها همه HTML5/XAML هستن.

8. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

ميگم به نظر شما وقتش نيست برا ويندوز هم تو قسمت تبلت ها كنار ios و اندروييد يه تاپيك جدا باز كنن؟
    مدير با شمام ها

10. این کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ميگم به نظر شما وقتش نيست برا ويندوز هم تو قسمت تبلت ها كنار ios و اندروييد يه تاپيك جدا باز كنن؟
    مدير با شمام ها
    زمانی که وارد بازار شدن و سهمی از بازار گرفتن و در انجمن مخاطب داشتن، بله. فعلا در همون قسمت "سایر" قرار دارن.

12. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

مترو یوزر اینترفیس جدید مایکروسافته
    ندیدی دکمه استارت کلاسیک رو دیگه نداره ؟ همش شبیه کاشی هست. این یوزر اینترفیس یا بهتر بگم رابط کاربری مترو هست.
    من چیزی که دیدم رندر در مک او اس به دلیل بهینه بودن فوق العادش و همینطور ست بودن کامل سخت افزار بسیار روون انجام میپذیره و شما تقریبا 90% چیز هایی که در دستگاهتون دارید استفاده میشه! حداکثر کار رو ازش میکشه
    شما چه دیوایسی مد نظرتون هست که باهاش رندر گرفته بشه . من مک بوک پرو 17 رو دیدم و واقغا با سخت افزار معمولیش فوق العاده عمل میکنه .
    نه والا! هنوز قسمت نشده ببینم چیه!

یه سوال: هکینتاشی که روی سیستم های ویندوزی نصب میشه هم میتونه تماما توی رندرینگ از سخت افزار استفاده کنه؟
    برای استفاده تخصصی از نرم افزارهایی مث اتوکد، آرشی کد و 3دی مکس و اینا کدوم پیشنهاد میشه؟

14. این کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

یه سوال: هکینتاشی که روی سیستم های ویندوزی نصب میشه هم میتونه تماما توی رندرینگ از سخت افزار استفاده کنه؟
    برای استفاده تخصصی از نرم افزارهایی مث اتوکد، آرشی کد و 3دی مکس و اینا کدوم پیشنهاد میشه؟
    معمولا نه چون kext (چیزی تقریبا معادل درایور در مک) هایی که یوزرهای هکینتاش می نویسن اصلا بهینه نیستن، به خصوص برای کارهای تخصصی و GPU Acceleration.

عموما مک رو فقط کاربرهای تخصصی استفاده می کنن، چون قیمتشون بالاست و خیلی برای افرادی که تخصصی از کارشون پول در نمیارن باصرفه نیست. من هیچ وقت به کسی مک رو پیشنهاد نمی کنم مگه اینکه خودش دقیقا بدونه داره چکار می کنه یا اینکه قصد تجربه OS X رو داشته باشه. البته یه سری فاکتورها روی مک ها هست که خریدشون رو به صرفه می کنه (مثل صفحه IPS) ولی باز هم کاربر باید بدونه دقیقا چی می خواد و آیا اون فاکتورها به کارش میاد یا نه.

16. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد سوال اولتون کاملا میتونم بگم نه. چون اپل مدت ها روی یک دیوایس کار میکنه و سیستم عاملش کاملا از بیخ و بن با اون سخت افزار هماهنگ میکنه.
    به نظرم توی ایران که وضع بازار خرابه برای اتوکد.آرشی کد و نرم افزار های مهندسی ویندوز بهتره . چون نمیشه واقعا برای یک مکبوک پرو 4میلیون هزینه کرد. با 4میلیون میشه یک کوادرو و کیس خوب تهیه کرد و استفاده بهتری رو برد.
    ویندوز 8 بتا از وین 7 فعلی بهتر عمل میکنه. مثل این که بازم مایکروسافت میخواد انقلاب کنه ( البته نه از مدل ما!)
    به همین خاطر وین 8 چه روی این تبلت و چه روی پی سی بهینه تر از قبله!

===
    اما درباره یوزر اینترفیس مترو
    یک همچین شکل کلی داره

به هر کدوم این ها به اصلاح کاشی میگن و یک تغییر بنیادی و کلی در یوزر اینترفیس مایکروسافته. عدم وجود دکمه استارت!
    (فقط توی کلاسیک موجوده)
    اولین بار هم توی وینفون از این رابط کاربری استفاده کرد که به نظر من نسخه ویندوزیش زیبا و نسخه وینفونش تعریفی نداره .

18. 3 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

الان تبلت هایی با سیستم عامل ویندوز 7 هست کسی اینجا استفاده نکرده یا نظزی نداره

اصلا براچی برا این تبلتها این قدر سر و صدا نشد؟

20. این کاربر از mahla_EEL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •