تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید مولتی پلیر WD یا EGREAT R6

داره خودمونی میشه mehrdad2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

در مورد گارانتي حق با شماست چون در ايران شركت رسمي وارد كننده نداريم براي همين يه نقطه ضعف براش محسوب ميشه

من خودم هم WD دارم و هم EGREAT R6S اگر بخوام مقايسه كنم WD در مقابل EGRAT به نظر من فقط يك اسباب بازيه و اصلا نميتونه با EGRAT رقابت كنه
    اين دستگاه خيلي سريع هارد رو ميشناسه و تقريبا تمام فرمتها رو بدون كوچكترين مشكلي اجرا ميكنه و در زمينه زير نويس فارسي من تا الان با اين دستگاه به مشكلي برخورد نكردم( يه قابليت خوبي كه داره اينه كه حين ديدن فيلم ميتونيد هم سايز فونت زير نويس و هم رنگش و هم فاصله از پايين صفحه رو به راحتي تغيير بديد)
    ولي WD واقعا منو اذيت كرد خيلي از زير نويس ها رو اجرا نميكرد و خيلي فرمتهايي رو كه بايد بشناسه نميشناخت

در زمينه منو دستگاه EGREAt به نظر من منو زيبايي داره حالا شايد اين سليقه اي باشه
    Last edited by mehrdad2009; 17-06-2012 at 17:27.

2. 2 کاربر از mehrdad2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

در مورد گارانتي حق با شماست چون در ايران شركت رسمي وارد كننده نداريم براي همين يه نقطه ضعف براش محسوب ميشه

من خودم هم WD دارم و هم EGREAT R6S اگر بخوام مقايسه كنم WD در مقابل EGRAT به نظر من فقط يك اسباب بازيه و اصلا نميتونه با EGRAT رقابت كنه
    اين دستگاه خيلي سريع هارد رو ميشناسه و تقريبا تمام فرمتها رو بدون كوچكترين مشكلي اجرا ميكنه و در زمينه زير نويس فارسي من تا الان با اين دستگاه به مشكلي برخورد نكردم( يه قابليت خوبي كه داره اينه كه حين ديدن فيلم ميتونيد هم سايز فونت زير نويس و هم رنگش و هم فاصله از پايين صفحه رو به راحتي تغيير بديد)
    ولي WD واقعا منو اذيت كرد خيلي از زير نويس ها رو اجرا نميكرد و خيلي فرمتهايي رو كه بايد بشناسه نميشناخت

در زمينه منو دستگاه EGREAt به نظر من منو زيبايي داره حالا شايد اين سليقه اي باشه
    ممنون از راهنمایی شما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اگر زحمتی نیست تصویر منوهای دو دستگاه بگذارید ممنون

داره خودمونی میشه arminjahanshahr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان به شدت توصیه می کنم egreat r6s رو بگیرید من نزدیک 1 ماهه گرفتم به هیچ فرمتی نه نمی گه

ایمیج سه بعدی بلوری پخش می کنه مثل باقلوا و میشه زیر نویس فارسی روش گذاشت(فقط کافیه زیرنویس رو با فایل ایزو هم نام کنی)

من با اینش حال می کنم که هاردت مثل موم تو دستته هر کاری دلت بخواد می تونی باهاش بکنی

داره خودمونی میشه ali_tadvin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

قیمت EGREAT R6S الان چنده ؟

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

قیمت EGREAT R6S الان چنده ؟
    مدل جدید با wifi,sata,3 usb :

لطفا جهت قیمت و موجودی به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه نمایید
    Last edited by stb2xxx; 20-06-2012 at 20:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

فروشگاه HDMEDIA نماینده رسمی چند شرکت فعال و معتبر در ضمینه دستگاه های پخش و دارای سرویس و خدمات مناسبی برای مشتریان می باشد .

به روز نمودن , تنوع محصولات کاربردی جدید و تست کارایی و کیفیت دستگاه های پخش یکی از بهترین خدماتی است که به دوستان و هموطنان عزیز ارائه شده .
    Last edited by stb2xxx; 20-06-2012 at 21:26.

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

با ایگریت میشه فونت دلخواه تو دستگاه ریخت و با اون فونت زیرنویس رو دید در مورد تغییر رنگ و اندازه و ... میشه بیشتر توضیح بدین من راستش دنبال اکستریمر پرودیجی هستم و الان هم wd live دارم و هم یه مدل iomega و هم دستگاه گیرنده دیجیتالی بلوسنس T14 + برای پخش فرمتها زیاد مشکلی ندارن و حتی بلوسنس 100 تومنی از عهده پخش MKV 20 گیگی براومد من مشکلم زیرنویس فارسیه و اینکه دستگاه امکانات نرم افزاری خوبی مثل اکستریمر داشته باشه تو اکستریمر میشه تو آپدیت جدید هر فونتی رو تو دستگاه ریخت و با فونت دلخواه زیرنویس رو دید و در مورد تنظیمات رنگ زیرنویس حتی بیشتر نرم افزارها هم به پای اکستریمر نمیرسن که آقای stb2xxx خوب میدونن من مثلا دلم میخواد زیرنویس رو با فونت زر یا تیتر با رنگ زرد و رنگ حاشیه مشکی کلفت ببینم که زیرنویس راحت تو هر صحنه ای دیده بشه و از نظر فونت هم راحت خونده بشه آیا ایگریت این امکانات رو داره ضمنا شما فیلم رو با نرم افزارهای آندرویدی میبینید یا خود دستگاه پلیر داره آخه اگه تو قسمت آندروید بخواییم فیلم ببینیم با روت کردن آندروید میشه توش فونت ریخت و با فونت دلخواه همه اون کارایی رو که من گفتم رو با نرم افزارهای مختلف آندرویدی انجام داد.
    ضمنا آندروید این دستگاه ها مثل یه تبلت یا گوشی کامله یا محدودیتهایی داره مثلا میشه هر نرم افزار آندرویدی رو که از اینرنت تهیه میکنیم رو این دستگاه نصب کنیم ؟
    مثلا میشه با ریختن pdf آدوب فایلهای پی دی اف رو تو تی وی دید ؟
    یا مثلا میشه گیمهای آندرویدی رو با استفاده از ماوس و کیبرد متصل به دستگاه بازی کرد ؟
    یا اینکه آندروید شبیه سازی شده رو این دستگاه هستش و مثل یه گوشی یا تبلت آندروید کاملی نداره و فقط بعضی برنامه ها رو میشه تو دستگاه ریخت .
    شرکت الجی قرار زمستون LED های اسمارت خودشو با چیپهای چهارهسته ای آرم کورتکس و سیستم عامل آندروید 4 بده بیرون ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اگه امکانات ایگریت در حد اکستریمر نباشه و یا نتونه مثل یه آندروید tv box عمل کنه بهتره تا زمستون صبر کنیم و تلوزیون رو با یه آپدیت به مدل جدید الجی خودمونو راحت کنیم .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با ایگریت میشه فونت دلخواه تو دستگاه ریخت و با اون فونت زیرنویس رو دید در مورد تغییر رنگ و اندازه و ... میشه بیشتر توضیح بدین من راستش دنبال اکستریمر پرودیجی هستم و الان هم wd live دارم و هم یه مدل iomega و هم دستگاه گیرنده دیجیتالی بلوسنس T14 + برای پخش فرمتها زیاد مشکلی ندارن و حتی بلوسنس 100 تومنی از عهده پخش MKV 20 گیگی براومد من مشکلم زیرنویس فارسیه و اینکه دستگاه امکانات نرم افزاری خوبی مثل اکستریمر داشته باشه تو اکستریمر میشه تو آپدیت جدید هر فونتی رو تو دستگاه ریخت و با فونت دلخواه زیرنویس رو دید و در مورد تنظیمات رنگ زیرنویس حتی بیشتر نرم افزارها هم به پای اکستریمر نمیرسن که آقای stb2xxx خوب میدونن من مثلا دلم میخواد زیرنویس رو با فونت زر یا تیتر با رنگ زرد و رنگ حاشیه مشکی کلفت ببینم که زیرنویس راحت تو هر صحنه ای دیده بشه و از نظر فونت هم راحت خونده بشه آیا ایگریت این امکانات رو داره ضمنا شما فیلم رو با نرم افزارهای آندرویدی میبینید یا خود دستگاه پلیر داره آخه اگه تو قسمت آندروید بخواییم فیلم ببینیم با روت کردن آندروید میشه توش فونت ریخت و با فونت دلخواه همه اون کارایی رو که من گفتم رو با نرم افزارهای مختلف آندرویدی انجام داد.
    ضمنا آندروید این دستگاه ها مثل یه تبلت یا گوشی کامله یا محدودیتهایی داره مثلا میشه هر نرم افزار آندرویدی رو که از اینرنت تهیه میکنیم رو این دستگاه نصب کنیم ؟
    مثلا میشه با ریختن pdf آدوب فایلهای پی دی اف رو تو تی وی دید ؟
    یا مثلا میشه گیمهای آندرویدی رو با استفاده از ماوس و کیبرد متصل به دستگاه بازی کرد ؟
    یا اینکه آندروید شبیه سازی شده رو این دستگاه هستش و مثل یه گوشی یا تبلت آندروید کاملی نداره و فقط بعضی برنامه ها رو میشه تو دستگاه ریخت .
    شرکت الجی قرار زمستون LED های اسمارت خودشو با چیپهای چهارهسته ای آرم کورتکس و سیستم عامل آندروید 4 بده بیرون ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اگه امکانات ایگریت در حد اکستریمر نباشه و یا نتونه مثل یه آندروید tv box عمل کنه بهتره تا زمستون صبر کنیم و تلوزیون رو با یه آپدیت به مدل جدید الجی خودمونو راحت کنیم .
    فونت دلخواه خیر و در مورد تغییر رنگ و اندازه و تنظیم زمان ...هم همزمان با دیدن فیلم دکمه زیرنویس رو روی کنترل می زنید و ...تغییر میدید.

کیفیت پخش فرمتها در بلوسنس T14 + کجا ... و در دستگاه پخش حرفه ای و نیم حرفه ای کجا در قسمت dvbt هم که ساخت این دستگاه بر مبنای است هم اگر با egreat S150 مقایسه شود به جرات میتوان گفت کیفیت رنگ ها بسیار بهتر است.

محدودیتهایی داره مثلا نمیشه هر نرم افزار آندرویدی رو که از اینرنت تهیه می کنید رو این دستگاه نصب کنید. اندروید این دستگاه نسل بعدی چیپ ها mips است البته فراموش نکنید تبلت یا گوشیوجود نداره که همه برنامه های اندروید رو یکجا اجرا کنه

فایل های پی دی اف,و بازی پرنده های عصبانی ,نرم افزار IMDB که مربوط به فیلم هستش رو من تست کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه xdvbxkaomx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

ممنون از جوابتون راستش من واقعا دنبال پرودیجی سیلور یا بلک و یا حتی ساید واندر 3 هستم و تغییر فونت زیرنویس برام خیلی مهمه و حتی میتونم بگم مهمترین چیزه چون چشمام موقع خوندن زینویسها با فونتهای بدی که اکثر دستگاهها دارن اذیت میشه مثلا فونت زیرنویس وسترن علاوه بر اینکه فقط سفید هستش و تو صحنه های روشن دیده نمیشه فونت زشتی هم هست و وقتی جملات سریع عوض میشن بخاطر ناخوانا بودن فونت مجبوری فیلم رو برگردونی عقب و دوباره ببینی ولی خوب تقریبا هر فیلمی رو که من داشتم برام پخش کرده ولی برای من همه چیز فقط تو پخش فیلم خلاصه نمیشه و خود زیرنویس 50 درصد ماجراست و واقعا نمیشه هر کدوم از زیرنویسهای مختلف رو با برنامه ای مربوطه ادیت و برای بهتر نشون دادن و یا چسبوندن به فیلم و ... یا تبدیل فورمت فیلم ساعتها وقت پای یه فیلم گذاشت و همیشه دلم خواسته فونت زر یا تیتر رو با رنگ زرد و آوت لاین مشکی پر رنگ که تو هر زمینه ای بدون درد آوردن چشم میشه اونو دید ببینم و این امکان برام فقط با نرم افزارهای کامپیوتری ممکنه که اندازه تصویر رو به اندازه مانیتورم محدود میکنن ونمیتونم براحتی اونا رو تو تی وی با زیرنویس مورد علاقه ام ببینم .
    از طرفی وسترن درایوهای دی وی دی و بلوری رام رو از یو اس بی قبول نمیکنه و این برای دستگاههای جدید یه مزیت بزرگه و 100 تا کار دیگه که فقط از عهده محصولات اکستریمر برمیاد من با جمع کردن این خواسته هام و دیدن فیلمهای مختلف تو اینترنت راجع به مدیا پلیرهای مختلف میبینم که فقط محصولات اکستریمر جوابگوی نیاز من هستش که از آخر پاییز پارسال دنبالشم ولی موفق به تهیه اش نشدم چون قبلا از طریق شما وارد ایران میشد که حالا دیگه نمیاریدش و هیچ شرکتی رو هم سراغ ندارم که اینکار رو بکنه و با توجه به موجود بودن 3 دستگاه مختلف از مارکهای مختلف حاضر نیستم پولمو پای دستگاهی بدم که نیازمو برآورده نمیکنه.

من هم میدونم که بلوسنس کیفیتش به اندازه دستگاههای دیگه نیست ولی فونت زیرنویسش بهتر از وسترنه ( بنظر من )
    چند روز هم هست که هر سه دستگاه رو دادم یکی از دوستام بفروشه و ازشون خسته شدم چون هر کدوم مزایا و معایب خاص خودشونو دارن .

از طرفی جدیدا یکسری دستگاههای کاملا آندرویدی وارد بازار شده که مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری وسوسه کننده ای دارن ولی در مورد امکاناتی که من نیاز دارم هم هیچ جایی اطلاعاتی نیست حتی تو سایتهای انگلیسی چون نسبتا جدید هستن و کاربرا زیاد باهاشون کلنجار نرفتن و از طرفی برای یوزرهای سایتهای غیر ایرانی امکان تست زیرنویس فارسی با شرایط گفته شده بالا وجود نداره برا همین میترسم ریسک کنم و باز هم نتونم دستگاه مورد نظرم رو بدست بیارم یه نمونه از اونها رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرفی کردم که تو ایران موجوده ولی با پشتیبانی فنی شون صحبت کردم و خواهش کردم که برام تستش کنن ولی هنوز جوابی به من ندادن از طرفی با توجه به اینکه سیستم عامل دستگاه کاملا آندروید هستش اونم ورژن 4 برای تغییر فونت باید دستگاه روت بشه و اونهم عملیه ولی هرکسی حوصله کشیدن دنگ و فنگ اونکار رو نداره و برا همین احتمالا نتونن به من جواب بدن و از طرفی در مورد قدرت سخت افزار هم اطلا عات زیادی در دسترس نیست و اکثر یکسری تبلیغات اینترنتیه و معلوم نیست واقعا دستگاه در اون حد و اندازه کارایی داره یا نه .

ضمنا من نگفتم همه نرم افزارها رو یکجا اجرا کنه گفتم امکان اجرای همه نرم افزارها رو داشته باشه مثلا گوشیهای رده پائین آندرویدی نمیتونن بعضی نرم افزارهای جدید ( مخصوصا گیم ) رو اجرا کنن

امیدوارم بلاخره یکی پیدا بشه مشکل منو حل کنه

12. این کاربر از xdvbxkaomx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •