تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: << تـــغیـــیــر ســریــال گـــوشــی هـــای دزدی >>

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

14 << تـــغیـــیــر ســریــال گـــوشــی هـــای دزدی >>

سلام دوستان
    حقیقتش ما یه همکار نا به کار داریم که متاسفانه گوشی های دزدی میخره...
    یعنی گوشی هایی که به سرقت رفتن رو با قیمت خیلی پایین میخره...!!!
    من در ابتدا گفتم این برات دردسر میشه و اینا...
    از طریق شماره سریال گوشی راحت پیدات میکنن!!!
    این رفیق ما گوشیش رو میفرسته اصفهان پیش یکی از دوستاش...اون طرف هم سریال گوشی رو تغییر میده...و دیگه هیچ جوری نمیشه ثابت کرد این گوشی مال صاحبشه...!!!
    مثال بزنم تا متوجه منظورم بشید:
    هر گوشی یه سریال نامبری پشتش حک شده دیگه...مگه نه؟؟؟
    یه وقتایی اون سریال رو از طریق تنظیمات گوشی میتونید پیدا کنید.ی موقعی هم کد میزنید و روی صفحه ی گوشی شماره سریالی که پشت گوشی حک شده رو نشونتون میده روی صفحه ی نمایش..
    حالا این پسره یه کاری میکنه که سریال نامبری که روی گوشی نوشته شده با سریال نامبری که داخل گوشی نشون داده میشه مطابقت نداره
    این چه طور امکان پذیره؟؟؟چه طور میشه اینکارو کرد؟؟؟
    ایا میشه گفت داره یه جورایی گوشی رو ه-ک میکنه؟؟؟اصلا عمل پیچیده ای هستش؟؟

تا الان یه اپل آیفون 4 رو اینکارو کرده و یه دونه هم گوشی آندروئید گلکسی سامسونگ...
    من خودم یه دونه N95 دارم...
    که اون اوایل n95 مد شده بود خریده بودم...
    حالا از روی کل کل هم شده منم میخوام اینکارو یاد بگیرم روی گوشی خودم امتحان کنم(سو تفاهم نشه من مخالفم سر سخت اینکار هستم-فقط از روی کل کل میخوام روی گوشی خودم که صاحب حقیقیش هستم امتحان کنم و یاد بگیرم)
    آیا امکانش هست یا خیر؟؟؟

داره خودمونی میشه edvard_kachal's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

...سلام شما هم بله ...

دوست عزیز این کار یه کار تقریبا تخصصیه و باید باکس گوشی رو داشته باشی تا بتونی این کارو بکنی تقریبا بیشتر تعمیرکارای موبایل این کارو بلدن ...

3. این کاربر از edvard_kachal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    حقیقتش ما یه همکار نا به کار داریم که متاسفانه گوشی های دزدی میخره...
    یعنی گوشی هایی که به سرقت رفتن رو با قیمت خیلی پایین میخره...!!!
    من در ابتدا گفتم این برات دردسر میشه و اینا...
    از طریق شماره سریال گوشی راحت پیدات میکنن!!!
    این رفیق ما گوشیش رو میفرسته اصفهان پیش یکی از دوستاش...اون طرف هم سریال گوشی رو تغییر میده...و دیگه هیچ جوری نمیشه ثابت کرد این گوشی مال صاحبشه...!!!
    مثال بزنم تا متوجه منظورم بشید:
    هر گوشی یه سریال نامبری پشتش حک شده دیگه...مگه نه؟؟؟
    یه وقتایی اون سریال رو از طریق تنظیمات گوشی میتونید پیدا کنید.ی موقعی هم کد میزنید و روی صفحه ی گوشی شماره سریالی که پشت گوشی حک شده رو نشونتون میده روی صفحه ی نمایش..
    حالا این پسره یه کاری میکنه که سریال نامبری که روی گوشی نوشته شده با سریال نامبری که داخل گوشی نشون داده میشه مطابقت نداره
    این چه طور امکان پذیره؟؟؟چه طور میشه اینکارو کرد؟؟؟
    ایا میشه گفت داره یه جورایی گوشی رو ه-ک میکنه؟؟؟اصلا عمل پیچیده ای هستش؟؟

تا الان یه اپل آیفون 4 رو اینکارو کرده و یه دونه هم گوشی آندروئید گلکسی سامسونگ...
    من خودم یه دونه N95 دارم...
    که اون اوایل n95 مد شده بود خریده بودم...
    حالا از روی کل کل هم شده منم میخوام اینکارو یاد بگیرم روی گوشی خودم امتحان کنم(سو تفاهم نشه من مخالفم سر سخت اینکار هستم-فقط از روی کل کل میخوام روی گوشی خودم که صاحب حقیقیش هستم امتحان کنم و یاد بگیرم)
    آیا امکانش هست یا خیر؟؟؟
    سلام دوست گرامی
    من تابحال گوشی نوکیا ندیدم که سریالش تغییر داده شده باشه!
    البته شاید از کم سعادتی من بوده
    فقط چند تا سونی اریکسون و سامسونگ دیده بودم که تغییرش دادن و اونم چند سال پیش بود
    اما این رو خوب می دونم قبلاسریال گوشی رو به سریال یک گوشی دیگه که استفاده نمیشد تغییر میدادن یعنی مثلا من سریال یک گوشی سونی اریکسون رو داخل یک سایتی زدم تا ببینم مشخصات گوشی چیه که یک گوشی سامسونگ خیلی خیلی قدیمی رو نشون داد
    سریالی که جابجا شده بود یک سریال حقیقی بود
    به صورت نرم افزاری و با کامپیوتر خالی هم نمیشد این کار رو انجام داد و حتما به لوازمی مثل باکس نیاز بود
    موفق باشی

5. این کاربر از aydin_eb7777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

نه ....
    اصلا مهم نیس که این شماره سریال قراره چی بشه!!!
    من فقط میخوام عوض شه!!!آخه گوشی دزدی نیست که بخوام نگران باشم سریالشو دقیق در بیارم و اینا!!!....
    بازم عرض میکنم دوستان عزیز...
    به خدا قضیه کل کل هستش...یه موقع سو تفاهم پیش نیاد؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    تغییردادن (ترمیم) سریال گوشیهایی که براشون مشکل پیش اومده برای تعمیرکارا هم دردسر داره ... .بعضی گوشیا مثل 1200 درسر کمتر و هزینه کمتر بعضی گوشیا بیشتر مثلاً 60-70 تومان واسه خود تعمیرکار خرج بر میداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

10

سلام دوست من.
    چطوری!
    من تازه عضو شدم و خیلی خوشحالم که در کنار هم میتونیم به اطلاعات خودمون بیفزاییم.در رابطه با این گوشی هایی که imei اونها عوض میشه باید بگم که، هیچ باکسی تا بحال نتونسته که طرح سخت افزاریه یک گوشی رو بهم بریزه، مثلا طرح کد شدن سخت افزار گوشی رو عوض کنه یا بهتر بگم که نمیتونه سخت افزار یک گوشی رو تغییر بده.
    به همین دلیل قفل سخت افزاری با نرم افزاری اگر متفاوت هم باشه، سخت افزاری حرف اول رو میزنه.
    چون قفل سخت افزاری به پشتیبان شبکه شما اعم از: ایرانسل، تالیا، همراه اول، رایتل و بین الملی ها، ارسال خواهد شد و سپس پس ازتایید صحت الگوریتم، مورد پذیرش قرار میگیرد.
    لذا این سخت افزاره که شما رو محدود میکنه و شما رو کنترل میکنه.
    مگر اینکه گوشی باز بشه سخت افزار مربوطه با یک گوشیه مثل خودش عوض بشه بدین صورت که، اگر شما H30-U10 دارید و میخواهید imei اونو عوض کنید، میبایستی یک گوشی دیگر همانند آن جور کنید و سپس قطعه سخت افزاری آن را عوض کنید. و لازم به ذکر است که تمام قطعات یک گوشی با این کد کار میکنند و باید تمام قطعات گوشی همانند یک دیگر باشد.
    بدرود

در آغاز فعالیت dradevill's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

داداش کجای کاری ماشالله ایرانیا مخشون تو هکو دزدی حرف اولو میزننن..
    اکثر تعمیرکارای موبایل با 40 . 50 تومن واستون عوض میکنن ..تو 20 دقیقه..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز آقا کسی بلد هست شماره سریال آیفون 6s را چگونه چنج میکنند راستشو بپرسید گوشی دزدی است از کسی ارزون خریدم ولی نمیتونم روشن کنمش آخه ممکنه ردیابی بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز آقا کسی هست شماره سریال آیفون 6s را بلد باشه عوض کنه ,راستشو بخواهید من یک گوشی دزدی خریدم آخه ارزان بود حالا نمیتونم روشن کنمش آخه ردیابی میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزيز واقعا دمت گرم چقدر راحت به مال و ناموس همديگه دست درازي ميكنيم و لذت ميبريم
    حتما خيلي خوشحالي ايول بابا يكي مثل من چند روزه گوشي 6s ازش زدن و يكي مثل شما خريدة و خوشحاله نميدونم چرا اينجوري هستيم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •