تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: طرز کار با برنامه Minitool partition wizard pro برای حذف و اضافه کردن یک پارتیشن به پارتیشن دیگر

داره خودمونی میشه Cna_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض طرز کار با برنامه Minitool partition wizard pro برای حذف و اضافه کردن یک پارتیشن به پارتیشن دیگر

سلام من می خوام یکی از پارتیشن ها رو حذف کنم و حجمش رو به پارتیشن دیگه ای اضافه کنم و اون پارتیشن که می خوام حجم بهش اضافه شه پر هست و می خوام این اضافه شدن حجم در صورتی باشه که اطلاعات پارتیشن مقصد از بین نره

مرسی

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

برنامه mini tools از لینک پایین دانلود اجراش کنید بعدش از منوی اصلی برنامه گزینه Merge رو اجرا میکنید اون پارتیشن خودتون به پارتیشنی که میخواین به حجمش اضافه بشه رو اتصال میدین در ضمن شما همیشه از پارتیشن کنار میتونید بگیرین فضا به پارتیشن دیگه اضافه کنید بطور مثال برای درایو c فضا فقط از d میتونید بگیرین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. 2 کاربر از jafarian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه افروخته's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام . من میخوام از حجم درایو d کم کنم و به c اضافه کنم . توی این قسمت کدوم درایو رو باید انتخاب کنم؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    ابتدا روی یکی از درایو ها که حجم اضافی داره راست کلیک کنید و از طرییف move . resize مقداری از حجم رو که میخواید رو کم کنید ... بعد اون حجم بصورت استفاده نشده در میاد روش راست کلیک کنید و یک پارتیشن جدید بسازید ... بعد از ساخن پارتیشن جدید روش راست کلیک و مرج بزنید و بعد اول درایو c بعد درایو جدیدی که ایجاد شده رو انتخاب و ....
    تمام
    موفق باشید ...

6. این کاربر از Dreamsss2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام من به درایو C حجم اضافی می کنم ولی وقتی میخوام Apply کنم ارور میده ! می نویسه :
    Invalid Configue filer اگه میشع کمک کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام من با استفاده از نرم افزار MiniTool Partition Wizard قسمت merg دوتا پارتیشن را یکی کردم ولی بعدش متوجه شدم چندتا از پوشه هام را نمیتونم واردشون بشم و ارور the file or directory is corrupted and unreadable را میدهد . از طریق خود برنامه رفتم چک دیسک زدم ولی کلا اون چند پوشه حذف شدن ولی حجم درایو هنوز نشون دهنده اینه که فایلا موجوده . البته show hiden و نشون دادن فایلای سیستمی هم فعال کردم ولی بازم نشونش نداد. روی سیستم نیز چهارتا هارد دارم که این هارد شامل یه درایو 880 گیگی لوجیکال و یه درایو 50 گیگی پریماری اکتیو (فرمت شده و خالی) بود که این دوتا رو ادغام کردم و نیز هارد به صورت MBR بود. ویندوزم هم سون 64 بیتی
    الان درایوم را میزنه 771 گیگ فایل توشه که درستم هست ولی توش میرم فقط 144 گیگ از فایلام هست که سالم موندن
    اموزش و لینک دانلود برنامه از اینجا --sarzamindownload.com/contents/5809--- برداشته بودم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •