تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: آیا می تونم بازم کنکور بدم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

فک کنم 5 به ما میخوره. چون من رشتم بیهوشیه طرح دارم که با سربازی یکی میشه و در نتیجه ما باید خدمتو توی بیمارستان باشیم! دیگه خودمم دارم نا امید میشم احساس میکنم نمیشه.!!
    کد 5 : متعهدين خدمت در وزارتخانه ها و سازمان ها كه پس از انجام تعهد از انجام خدمت وظيفه عمومي معاف مي گردند با ارائه
    موافقت نامه از بالاترين مقام وزارت يا سازمان متبوع. بديهي است با ثبت نام و اشتغال به تحصيل تعهد اين افراد قطع و پس از اتمام
    تحصيل بايد بقيه خدمت مورد تعهد خود را در سازمان يا وزارت متبوع ادامه دهند.
    با سلام مجدد
    دوست عزيز با اين اوصاف،طرف حساب شما وزارت بهداشته و بايد موافقت اصلي رو از وزارتخانه و يا سازمان هاي مربوطه بگيرين.

2. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام مجدد
    دوست عزيز با اين اوصاف،طرف حساب شما وزارت بهداشته و بايد موافقت اصلي رو از وزارتخانه و يا سازمان هاي مربوطه بگيرين.
    طرف توی نظام وظیفه میگفت اگه از لحاظ سازمان نظام وظیفه مشکلی نباشه واسه طرحتم به مشکل نمیخوری.
    رفیقم می گفت بیخیال شو برو اول سربازیتو تموم کن بعد با خیال راحت کنکور بده. نظرت چیه؟

4. این کاربر از luckylock_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dirt road's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

طرف توی نظام وظیفه میگفت اگه از لحاظ سازمان نظام وظیفه مشکلی نباشه واسه طرحتم به مشکل نمیخوری.
    رفیقم می گفت بیخیال شو برو اول سربازیتو تموم کن بعد با خیال راحت کنکور بده. نظرت چیه؟
    والا بستگي به شرايطت داره،ولي اگه فعلا به كار فكر نميكني و از لحاظ سني مشكلي نداري و اينكه رشته ات (بيهوشي) رو دوست نداري بنظر اگه بتوني ادامه بدي بهتره،ولي اگه از لحاظ كاري و يا سني و يا ساير عوامل ديگه تحت فشاري، بري خدمت بهتره
    همه جيز بستگي به شرايط خودت داره.دندان هم رشته خيلي پر خرج و نسبتا طولاني مدت و قبول شدنش هم سخته!
    با عين حال اول از همه از طريق هر ارگان يا سازماني كه تونستي وضعيت نظام وظيفه ات رو مشخص كن.ظاهرا نظام وظيفه هم، در صورت موافقت وزارتخانه با تحصيل مجدد شما ايرادي نخواهد گرفت چون شما سربازيتون بصورت طرح هست و فقط دو ماه آموزشي رو پادگان هستيد بنابراين خود وزارتخانه تعيين كننده خواهد بود.

6. این کاربر از dirt road بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

والا بستگي به شرايطت داره،ولي اگه فعلا به كار فكر نميكني و از لحاظ سني مشكلي نداري و اينكه رشته ات (بيهوشي) رو دوست نداري بنظر اگه بتوني ادامه بدي بهتره،ولي اگه از لحاظ كاري و يا سني و يا ساير عوامل ديگه تحت فشاري، بري خدمت بهتره
    همه جيز بستگي به شرايط خودت داره.دندان هم رشته خيلي پر خرج و نسبتا طولاني مدت و قبول شدنش هم سخته!
    با عين حال اول از همه از طريق هر ارگان يا سازماني كه تونستي وضعيت نظام وظيفه ات رو مشخص كن.ظاهرا نظام وظيفه هم، در صورت موافقت وزارتخانه با تحصيل مجدد شما ايرادي نخواهد گرفت چون شما سربازيتون بصورت طرح هست و فقط دو ماه آموزشي رو پادگان هستيد بنابراين خود وزارتخانه تعيين كننده خواهد بود.
    نه تحت فشار نیستم و راحت میتونم برم سربازیو. فک کنم اگه برم توی کار آزاد همین وقت و پولی رو که می خوام واسه دندون پزشکی بزارم صرف کنم زودتر و بهتر نتیجه بده.
    رشتمو دوس دارم ولی استرسش خیلی بالاست و ضمنا نسبت به کاری که می کنیم درامد آنچنانی هم نداره. وگرنه کار براش زیاده ولی خوب پول نمیدن.

8. این کاربر از luckylock_2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •