تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 13 از 13

نام تاپيک: مشکل عجیب!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

یعنی من که مثلا الان بایوسم رو ایپدیت کردم اگه این کاررو انجام بدم بایوسم بر میگرده به ورژن قبلیش یا کلا پاک میشه و اینکه راست میگنن آپدیت کردن بایوس خطرناکه؟ من با برنامه خود مادربردم که ام اس آی ایکاررو خود به خود انجام میدم خود برنامه دانلود میکنه و خودشم نصب میکنه و خودش ریسیت میشه
    بایوس که پاک نمیشه شما از کلمه clear استفاده کردین چون اگه پاک شه که سیستم دیگه بالا نمیاد درسته؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

یعنی من که مثلا الان بایوسم رو ایپدیت کردم اگه این کاررو انجام بدم بایوسم بر میگرده به ورژن قبلیش یا کلا پاک میشه و اینکه راست میگنن آپدیت کردن بایوس خطرناکه؟ من با برنامه خود مادربردم که ام اس آی ایکاررو خود به خود انجام میدم خود برنامه دانلود میکنه و خودشم نصب میکنه و خودش ریسیت میشه
    بایوس رو آپدیت کنید به ورژن جدید آپدیت میشه و بعضی از مشکلات و باگ هایی که بایوس قبلی داشته برطرف میشه
    برای مین شما که msi است از m-flash استفاده کنید فایل بایوس رو بریزین تو فلش و از طریق بایوس فایل رو از فلش brows کنید و بایوس مین رو آپدیت کنید سپس بعدش که ریست شد داخل بایوس برین و از اونجا دیفالت کنید و بوت سیستم رو بزارین رو هارد

در آغاز فعالیت Sam_14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بایوس رو آپدیت کنید به ورژن جدید آپدیت میشه و بعضی از مشکلات و باگ هایی که بایوس قبلی داشته برطرف میشه
    برای مین شما که msi است از m-flash استفاده کنید فایل بایوس رو بریزین تو فلش و از طریق بایوس فایل رو از فلش brows کنید و بایوس مین رو آپدیت کنید سپس بعدش که ریست شد داخل بایوس برین و از اونجا دیفالت کنید و بوت سیستم رو بزارین رو هارد

سلام
    دیفالت کردن بایوس روش های دیگه ای هم داره...
    ولی آپدیت کردن بایوس توصیه نمیشه چون ممکنه دردسرش بیشتر بشه
    دوست عزیز اگه از سخت افزار سررشته ندارید و برای اولین بار میخوایید این کارو انجام بدید توصیه میکنم در حضور شخص وارد به کار انجامش بدید
    یا بزارید براتون انجام بده
    مشکل شما باتوجه به توضیحاتتون در درجه اول از بایوس و در مرحله بعدی از یکی از حافظه های موجود در سیستمتون هست

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •