تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: آلبوم گروهی تیم انجمن موسیقی به مناسب یورو 2012

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

آهنگ دهم رو از کجا پیدا کردین؟ من هر چی توی اینترنت گشتم لینکی ازش پیدا نکردم... مجبور شدم از YouTube دانلودش کنم... توی تاپیک زیر گذاشتم:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اوه اوه آقا یادم نیار! این آهنگ رو من معرفی کردم. انصافاً همینجوریه که شما میگی. تمام لینک هاش پاک شده بود. دروغ نگم 3-4 ساعت طول کشید تا تونستم اینو پیدا کنم.
    دلیلش هم اینه که در حال حاضر با اختلاف زیادی سینگل شمارۀ 1 چارت موسیقی ایرلند هست و دارن ازش پول پارو میکنن.

كار ديگه كه دوست داشتم ازش بگم آهنگي هستش با نام VA _ The rocky Road to Poland آهنگي رسمي تيم ملي ايرلند براي مسابقات يورو 12 . اين آهنگ هم به نوعي سمبل موسيقي اين كشور هستش . درش ميشه به خوبي Irish Folk رو شنيد و ديد. اين كار رو هم من خيلي دوست داشتم و ساز Whistle Low كه در اين كار هم استفاده شده بودش. كارهاي ايرلندي رو خيلي دوست دارم.
    حمید جان من مطمئن بودم شما از این آهنگ حتماً خوشت میاد. دیگه بعد از این همه مدت ...

آهنگ
    a10 - VA - The Rocky Road To Poland (Official Republic Of Ireland Song for Euro 2012)a
    فوق العاده بود
    ممنون آقا. خوشحالم که خوشتون اومد و البته همونطور که گفتین واقعاً بقیه دوستان زحمت خیلی زیادی کشیدن و میتونم بگم دقیقۀ نود کار تموم شد.

بزرگترین سورپرایز هم برام آهنگ رسمی ایرلند بود برای همین بازیهای ملتهای2012 ...عالی بود...خیلی جالب بود میکس
    موسیقی ملی-محلیشون که یکی از باحالترین موسیقیهای فولکلوریک جهانه با دیالوگهای پیروزی فیلم راکی و کار قشنگی کردن برای دادن امید اینکه زمان بپاخواستنشونه...

ممنون،خسته نباشید...

آره واقعاً مردمان جالبین. همیشه شادمان هستن و به سنت هاشون هم افتخار میکتنن.

در کل من اولش میخواستم برای تیم ملی ایتالیا یه کاری معرفی کنم ولی از طرفی دوستان اونو رزرو کرده بودن و از طرف دیگه منم چیزی پیدا نکردم. ولی غیر از این اهنگ "راه سنگلاخ به لهستان" یه آهنگ دیگه هم معرفی کردم که سرود رسمی خود کشور لهستان برای این مسابقات بود که واقعاً سبک جالبی داشت و یکم شبیه آهنگ های قدیمی بود که در شوروی سابق استفاده میشد. واقعاً دوسش داشتم. اتفاقاً فکر کنم براش کلیپی هم درست شده باشه (قابل توجه masoudtr).

2. 9 کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

سلام.

با این که بنده به فوتبال هیچ گونه علاقه ای ندارم اما به این سبک موسیقی ها نسبتا علاقه دارم و خوب توی این چند روز فرصت شد این آلبوم رو گوش کنم، جا داره از تمامی دوستانی که برای این کار زحمت کشیدن تشکر ویژه داشته باشم! این فعالیت ها باعث شده انجمن موسیقی خیلی پویا و زنده باشه...

آهنگ هایی که توجه من رو جلب کردن:

Schiller Mit Heppner - Dream of You

Schiller یکی از گروه های Ambient مورد علاقه من بود و البته مدت زیادی بود که دیگه به کار هاشون گوش نمیدادم... اما این ترک واقعا عالی بود و ازش لذت بردم... صدای Vocal یه سبک خاص داره که آهنگ رو زیبا کرده.

Armin van Buuren - Rush Hour

با این که به کار های ایشون تقریبا علاقه ای ندارم (مگر تک و توک) چون کلا درک نمیکنم اساس آهنگ سازی ایشون رو مخصوصا در مقایسه با DJ های مطرح دیگه از جمله Tiesto (البته نه Tiesto ـه حال حاضر ) اما این ترک زیبا و حرفه ای بود...

Can Atilla - Jüstinyen

این مورد هم حس ورزشی و نشاط آوری داشت که به جو تاپیک مربوطه، خود آهنگ هم عالی بود.

A special kind of hero - Nhac Vao San cua VN

این آهنگ هم حس خیلی جالبی داشت، و جو پیروزی و افتخار رو به خوبی میرسونه.

پیروز و سلامت باشید.

4. 7 کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

این هم یک آهنگ Horror برای تنوع آلبوم. باب تیم های مخرب و درگیر که عزمشون رو جزم کردن.

Laibach - B Mashina
    Duration: 3:51
    Size: 1.80 & 8.81
    فايل هاي ضميمه فايل هاي ضميمه

6. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •