تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: پ تاپ برای کارهای معماری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

14 پ تاپ برای کارهای معماری

سلام من رشته ام معماری هست و لپ تاپ برای کارهای معماری مثل اتوکد و تری دی مکس و وی ری و فتوشاپ میخوام ولی بیشتر از یک میلیون و سیصد نمیخوام هزینه کنم،میخواستم راجع به خرید لپ تاپ مشورت بگیرم خودم به این دو مدل رسیدم و نظرتون رو در مورد این دو مدل لپ تاپ میخواستم؟Asus K53 UXCPU: core i5 203-->2.93 GHz 3MB ,RAM: 4 GB , DDR 3 ,HDD: 500 GB VGA: nVidia , GT 540M , 2GB ,Display: 15.6" , 1366 * 768 , LED ولی خودم نظرم بیشتر روی این برند هستش هم ساخت آلمانه تو رنکینگ جهانی در رده لپ تاپهای سبز این کمپانی رده اول رو داره و قیمتش هم خیلی مناسبه نسبت به بقیه برندها که راجع به اینم تحقیق کردم گفتن بخاطر اینه که خیلی ظرافت طراحی بالایی نداره:fujitsu AH-531پردازنده Intel Core i5 2410M 2.3 GHz، سه مگابایت Cache L2500 گیگابایت هارد ،4 گیگابایت رم DDR3 ، کارت گرافیک GEFORCE 525M با 1 گیگابایت حافظهصفحه نمایش 15.6 اینچی ، وزن 2.5 کیلوگرم، با ضمانت نامه ، ساخت آلمانپیشاپیش ممنون از راهنمایی تون

داره خودمونی میشه hobab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

به نظر من 200 تومن بیشتر خرج کن Asus A53SM رو بگیر با سی پی یو core i7 رم 8 و گرافیک قدرتمن GeForce GT 630M

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

به نظرم از این دو مدل ایسوس بهتره ولی هنوز رمش رو باید ارتقا بدی که به مشکل بر نخوری
    تو این قیمت می تونی این مدل رو هم بگیری
    Samsung 300V5A S0A corei5 4DDR3 gt520 1GB

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

به نظرم از این دو مدل ایسوس بهتره ولی هنوز رمش رو باید ارتقا بدی که به مشکل بر نخوری تو این قیمت می تونی این مدل رو هم بگیریSamsung 300V5A S0A corei5 4DDR3 gt520 1GB
    لپ تاپهای سامسونگ خوبن؟ شنیدم زیاد تو ایران شناخته شده نیستن و کیفیتشون و قدرتشون معلوم نیست چی از کار در بیاد؟فوجیتسو چطوره؟قیمت corei7هاش از بقیه برندها مناسب تره؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

[QUOTE=hobab;7041466]به نظر من 200 تومن بیشتر خرج کن Asus A53SM رو بگیر با سی پی یو core i7 رم 8 و گرافیک قدرتمن GeForce GT 630M[/QUOTE]

لپ تاپهای corei7زودباتری تموم نمیکنند؟من میخوام داغ نکنه عمر باتریشم خوب باشه کلا تو این رنج تو سایتها که سرچ کردم به اینها رسیدم:
    Acer 5755 - Asus A53sv - Asus K53 - Lonovo Z570 - HP 4530
    ولی نسبت به acer و HPدید مثبتی ندارم مخصوصا HP
    حالا پیشنهاد شما تو رنج حداکثر یک و سیصد چهارصد چیه؟ گرافیک و باتریش خیلی واسم مهمه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    Malard

پيش فرض

[QUOTE=hobab;7041466]به نظر من 200 تومن بیشتر خرج کن Asus A53SM رو بگیر با سی پی یو core i7 رم 8 و گرافیک قدرتمن GeForce GT 630M

لپ تاپهای corei7زودباتری تموم نمیکنند؟من میخوام داغ نکنه عمر باتریشم خوب باشه کلا تو این رنج تو سایتها که سرچ کردم به اینها رسیدم:
    Acer 5755 - Asus A53sv - Asus K53 - Lonovo Z570 - HP 4530
    ولی نسبت به acer و HPدید مثبتی ندارم مخصوصا HP
    حالا پیشنهاد شما تو رنج حداکثر یک و سیصد چهارصد چیه؟ گرافیک و باتریش خیلی واسم مهمه
    [/QUOTE]

سلام دوست عزیز توی لبکه خودتون قرار دادیدLonovo Z570بهترین لب تاپه دوسال گارانتی سازگار ارقام+کیف+موس1350حدودا فقط usb3نداره
    دومی لب تاپAsus A53sv قیمت1290
    به

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

کلا نظرتون در مورد لپ تاپهای فوجیتسو چیه؟ هیچ کس جواب نمیده خوبن یا نه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

لپ تاپهای سامسونگ خوبن؟ شنیدم زیاد تو ایران شناخته شده نیستن و کیفیتشون و قدرتشون معلوم نیست چی از کار در بیاد؟فوجیتسو چطوره؟قیمت corei7هاش از بقیه برندها مناسب تره؟؟
    لپتاپ های سامسونگ پیشرفت زیادی کردن و کیفیت قابل توجهی دارن من خودم خیلی راضی هستم .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

کلا نظرتون در مورد لپ تاپهای فوجیتسو چیه؟ هیچ کس جواب نمیده خوبن یا نه؟
    لپتاپ های فوجیتسو شارژدهی خوبی دارن و تا جایی که من تجربه داشتم لپتاپ های خوبی داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

لپتاپ های فوجیتسو شارژدهی خوبی دارن و تا جایی که من تجربه داشتم لپتاپ های خوبی داره .
    اگر بخوام لپ تاپ بخرم بین فوجیتسو،سامسونگ و اسوس کدوم بهتره؟میخوام واقعا برام کار کنه و سرعت رندرش بالا باشه واسه همین بیشتر cpu و ram واسم مهمه.مد نظر خودم لپ تاپ فووجیتسویه ولی بین فوجیتسو و اسوس دو دلم.شما کدوم رو پیشنهاد میکنید:fujitsu lifebook ah-530core i5 (2.6ghz)4gig ddr3hdd:500gb satagraphics:ATI radeon hd-550 1gasus A43asus K53ولی نظر خودم روی فوجیتسویه از این برند خوشم اومده میخوام مطمئن شم

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •