تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 192

نام تاپيک: رویای صادقه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض رویای صادقه

رويای صادقه

پدیده‌های شگفت‌انگیز فوق‌طبیعی، هرچند خارق‌العاده نیز باشند ، نه به مسائل عرفانی ، نه به پدیده‌شناسی معجزه ، به هیچ یک ارتباط ندارند ؛ این پدیده‌ها بیشتر براساس انتقال حواس صورت می‌گیرند.

مارک هریسه

داستان خانم روث آمر احتمالا مشهورترین داستان در مورد رویاهای صادقه است. ماجرا در روز هفتم اوت 1962 در ایالات متحده امریکا اتفاق افتاد.

در این روز، خانم آمر که در انتظار شوهرش برای مراجعت به خانه و صرف شام با هم به سر می‌برد ناگهان به خوابی کوتاه رفت. در این خواب دید که دستان شوهرش در مغازه‌اش محکم به هم بسته شده و مردی با چکش به سر او می‌زد. او با دیدن این صحنه فریادی از ترس کشید و از خواب پرید. هنوز شوهر او به خانه برنگشته بود بنابراین بلافاصله به سوی مغازه حرکت کرد تا ببیند چه اتفاقی افتاده است. هنگامی که به انجا رسید، در را نیمه باز دید. با باز کردن در به داخل مغازه رفت. در آنجا با جسد بیجان شوهرش در همان وضعیتی که در خواب دیده بود روبه‌رو شد. صندوق مغازه نیز خالی از پول بود. پلیس بلافاصله در محل حاضر شد و به بازجویی از شهود پرداخت. خانم آمر مشخصات فردی را که در خواب دیده بود با دقت برای پلیس شرح داد. پلیس با شنیدن سخنان او شگفت زده شد و به جستجو برای یافتن قاتل پرداخت. چند روز بعد قاتل دستگیر شد. او با چهره که خانم آمر درخواب دیده بود هیچ تفاوتی نداشت. او اعتراف به انجام قتل کرد. نام او ویلیام ادموندز بود که در ماه مه 1963 به جرم ادمکشی به حبس ابد محکوم شد. بدین ترتیب مقتول با آمدن در خواب همسرش قاتل را معرفی نمود.

...........

یرای من به تعداد زیاد اتفاق افتاده البته نه به بزرگی جریان این داستان ,
    نمیدونم این موضوع چیزی هستش که من میخوام بگم یا فرق میکنه:
    اتفاقی در حال روی دادن هست و حین اتفاق (اتفاق حتما یه ماجرای بزرگ نیست ( مثل مهمون اومدن یا مثلا پیروزی تیم مورد علاقت)) من احساس میکنم که این صحنه ها رو
    قبلا جایی دیدم و همه چیز برام آشنا هستش . گاهی اوقات پا رو فرا تر میزارم حتی میتونم اتفاق بعدی رو با فاصله ی زمانی مثلا دو یا 4 ثانیه قبل از انجام شدن اون اتفاق حدس بزنم.

این تاپیک رو میزنم میخوام بدونم فقط من اینجوریم یا بقیه هم چنین تجربیاتی داشتند و اگه راه هایی باشه مثلا قدرت مونو بیشتر کنیم و بشه ازش استفاده ی بیشتر برد یا
    به نوعی کنترل شو از بخش ناخودآگاه به بخش خودآگاه مغز مون منتقل کنیم.

2. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام

رویا های صادقه خود را در جمع نگویید چون اولین نفری که آن را تعبیر کند (چه راست چه دروغ) همان تعبیر برای شما رقم خواهد خورد و ثبت میشود!
    پس بهتر هست به صورت خصوصی با اهلش (یعنی با کسی که تجربه این نوع خوابها را داشته گفتگو شود)...موفق باشید

4. 3 کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

سلام

رویا های صادقه خود را در جمع نگویید چون اولین نفری که آن را تعبیر کند (چه راست چه دروغ) همان تعبیر برای شما رقم خواهد خورد و ثبت میشود!
    پس بهتر هست به صورت خصوصی با اهلش (یعنی با کسی که تجربه این نوع خوابها را داشته گفتگو شود)...موفق باشید
    متوجه منظورتان نمیشوم.
    میشه بگید چرا نمیشه در موردش صحبت کرد؟
    من نگفتم که بیایم رویای صادقه مونو تعریف کنیم , گفتم تجربه هامونو بگیم و + بند آخر پست اول

6. این کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

برای من هم بعضی اوقات پیش میاد که احساس میکنم این مکان و همین موقعیت برام اشناست و قبلا هم تو این موقعین و شرایط بودم . البته فقط همون لحظه اشنا به نظر میاد و چند ثانیه بعدش رو نمیتونم تجسم کنم .

8. 8 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

برای من هم بعضی اوقات پیش میاد که احساس میکنم این مکان و همین موقعیت برام اشناست و قبلا هم تو این موقعین و شرایط بودم . البته فقط همون لحظه اشنا به نظر میاد و چند ثانیه بعدش رو نمیتونم تجسم کنم .
    تایید میشه.

10. 2 کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز CRIS Joon CR7 واقعا جای این تاپیک خالی بود
    منم همچین حسی دارم اما تا حالا به کسی نگفتم فک میکردم که مسخرم میکنن
    منم دقیقا مثل شما هستم
    تازه یه چیزه دیگه مثلا الان دست خالی نشستم یا مشغول کاریم اگر بدونم که اتفاق خوبی واسه عزیزانم افتاده خوشحال میشم و اگر هم اتفاق بدی باشه به شدت ناراحت میشم در حالی که من از اونا خبر ندارم
    چه حالی میداد اگه ما پیشگو میشدیم

12. 2 کاربر از khafan8288 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

ازه یه چیزه دیگه مثلا الان دست خالی نشستم یا مشغول کاریم اگر بدونم که اتفاق خوبی واسه عزیزانم افتاده خوشحال میشم و اگر هم اتفاق بدی باشه به شدت ناراحت میشم در حالی که من از اونا خبر ندارم
    فک کنم منم همینطور.

14. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه essi4300's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    قلعه حیوانات

پيش فرض

با عرض معذرت از دوستان، به نظر من چیزی به نام رویای صادقه وجود نداره.

همش خیالات و توهماته مغز هست که آدم فکر میکنه اون صحنه رو قبلا جایی دیده.

امتحانش هم خیلی راحته، از فردا صبح هرکس هر خوابی دید رو بلند شد روی کاغذ بیاره، حتی چهره اونایی که میگه دیدم.

اینکه چند ساعت بعد یادت نیاد، یه عمر بعد یادت بیاد اسمش رویای صادقه نیست، خیالات ذهنی آدم هست !!!

16. 5 کاربر از essi4300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

با عرض معذرت از دوستان، به نظر من چیزی به نام رویای صادقه وجود نداره.

همش خیالات و توهماته مغز هست که آدم فکر میکنه اون صحنه رو قبلا جایی دیده.

امتحانش هم خیلی راحته، از فردا صبح هرکس هر خوابی دید رو بلند شد روی کاغذ بیاره، حتی چهره اونایی که میگه دیدم.

اینکه چند ساعت بعد یادت نیاد، یه عمر بعد یادت بیاد اسمش رویای صادقه نیست، خیالات ذهنی آدم هست !!!
    10 نفر اومدن دارم میگن تجربش کردیم اونوقت میگی هیچی به هیچی

Real Dream یا رویای صادقه با Dream یا خواب دیدن فرق میکنه
    رویای صادقه رو در بیداری هم میتونیم ببینیم.
    یعنی اصلا دیده نمیشه فقط وقتی اون اتفاق می افته تازه میفهمیم که این رو قبلا دیدیم حالا کی معلوم نیست.

خواب دیدن هم مراحل مختلف داره
    بعضی خواب ها هیچی ش رو صبح یادمون نمیاد ولی بعضی ها مو ب مو شو یادمونه
    حتی برخی خواب ها هستند که هرچی بهشون بیشتر فکر میکنیم کمتر به جزییاتش میرسیم.

18. 2 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض

با عرض معذرت از دوستان، به نظر من چیزی به نام رویای صادقه وجود نداره.همش خیالات و توهماته مغز هست که آدم فکر میکنه اون صحنه رو قبلا جایی دیده.امتحانش هم خیلی راحته، از فردا صبح هرکس هر خوابی دید رو بلند شد روی کاغذ بیاره، حتی چهره اونایی که میگه دیدم.اینکه چند ساعت بعد یادت نیاد، یه عمر بعد یادت بیاد اسمش رویای صادقه نیست، خیالات ذهنی آدم هست !!!
    جالب اینجاست که من اگر خواب ببینم سالی یک بار خواب میبینم

20. 3 کاربر از khafan8288 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 20 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •