تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 333

نام تاپيک: **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

داره خودمونی میشه Barsoneri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

میخوام یک کولر اینورتر 24000 بخرم
    خانه 120 متری 2 خوابه و بصورت شرقی غربی میباشد
    صبح نور تو اتاق خوابها و بعد از ظهر هم تو اتاق نشیمن هست.آشپزخانه هم بصورت اوپن میباشد
    آیا قدرت انتخاب شده مناسب هست؟
    چه مارکی بخرم مناسبتر میباشد هم از نظر سرما و هم از نظر کیفیت دستگاه؟
    تا 4 میلیون میتونم هزینه کنم.انتخاب خودم سامسونگ هست ولی چیزی نمیدونم
    لطفا راهنمایی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    قصد دارم جهت منزلی مسکونی در تهران در حدود ۱۱۰ متر مربعی با سه اتاق خواب که سالنش حدود ۶۰ ال ۷۰ متر مربع می باشد برای سالنش کولری گازی کم مصرف تهیه کنم.
    با مشاوران OGENERAL و LG که صحبت کردم گفتند باید ۳۰۰۰۰ استفاده کنم و LG در مدل ۳۰۰۰۰ مدل INVERTER نداره و سطح مصرف A رو داره در مدل TITAN BIG II اما اوجنرال میگه ما داریم ولی تو داکیومناش که رفتم اونم سطح A رو ساپورت میکنه.
    حالا اساتید شما چه برندی رو پیشنهاد میدین؟ آیا ۲۴۰۰۰ جواب نمیده که باید ۳۰۰۰۰ بگیرم چون اختلاف قیمت زیادی داره؟
    و اینکه اگر من تو کل تابستان از کولر استفاده کنم و در حالت عادی ۴۰ تومان پول برقم میشده الان حدودا در تابستان چقدر میشه؟

ممنون از پاسخ های شما
    Last edited by AMIRTELECOM; 11-05-2014 at 16:53.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    قصد دارم جهت منزلی مسکونی در تهران در حدود ۱۱۰ متر مربعی با سه اتاق خواب که سالنش حدود ۶۰ ال ۷۰ متر مربع می باشد برای سالنش کولری گازی کم مصرف تهیه کنم.
    با مشاوران OGENERAL و LG که صحبت کردم گفتند باید ۳۰۰۰۰ استفاده کنم و LG در مدل ۳۰۰۰۰ مدل INVERTER نداره و سطح مصرف A رو داره در مدل TITAN BIG II اما اوجنرال میگه ما داریم ولی تو داکیومناش که رفتم اونم سطح A رو ساپورت میکنه.
    حالا اساتید شما چه برندی رو پیشنهاد میدین؟ آیا ۲۴۰۰۰ جواب نمیده که باید ۳۰۰۰۰ بگیرم چون اختلاف قیمت زیادی داره؟
    و اینکه اگر من تو کل تابستان از کولر استفاده کنم و در حالت عادی ۴۰ تومان پول برقم میشده الان حدودا در تابستان چقدر میشه؟

ممنون از پاسخ های شما
    حال ما حدود 55 متر هستش و 24000 راحت جواب میده.یعنی دما رو 24 تنظیم می کنم و کل فضا خنک میشه.
    البته حال ما هیچ پنجره ای نداره و حالت مستطیلی هستش.
    به نظرم 24000 برای شما کافیه.ولی اگه می خواین یکم دست بالا بگیرین و خیالتون راحت باشه 30000 باید بگیرین.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از پاسختون ولی میگن اگه به موتور فشار بیاد از گارانتی خارج میشه رو همین حساب باید حتما 30000 بگیرید بعدش الان رفته بودم بازار و مدل MEDIA و هایسنس هم بهم پیشنهاد دادن شما و دیگر اساتید در مورد 30000 اینورتر کم مصرف کدام رو بهتر میدانید:
    1- هایسنس
    2- مدیا
    3- اوجنرال
    4- تراست
    5- LG که البته اینورتر نیست ولی سطحش A هست.
    لطفا دلیل انتخابتونم بهم بگید.

ممنون

حال ما حدود 55 متر هستش و 24000 راحت جواب میده.یعنی دما رو 24 تنظیم می کنم و کل فضا خنک میشه.
    البته حال ما هیچ پنجره ای نداره و حالت مستطیلی هستش.
    به نظرم 24000 برای شما کافیه.ولی اگه می خواین یکم دست بالا بگیرین و خیالتون راحت باشه 30000 باید بگیرین.
    Last edited by AMIRTELECOM; 12-05-2014 at 08:24.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اساتید کسی نظری نداره؟

ممنون از پاسختون ولی میگن اگه به موتور فشار بیاد از گارانتی خارج میشه رو همین حساب باید حتما 30000 بگیرید بعدش الان رفته بودم بازار و مدل MEDIA و هایسنس هم بهم پیشنهاد دادن شما و دیگر اساتید در مورد 30000 اینورتر کم مصرف کدام رو بهتر میدانید:
    1- هایسنس
    2- مدیا
    3- اوجنرال
    4- تراست
    5- LG که البته اینورتر نیست ولی سطحش A هست.
    لطفا دلیل انتخابتونم بهم بگید.

ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من قصد داشتم کولر گازی اینورتر تهیه کنم ولی با دو سه تا کارشناس که صحبت کردم میگفتن هزینه نگهداری و تعمیرات کولر های اینور به واسطه برد های الکترونیکی که دارند و قیمت گاز بالاR410 خیلی گرون در میاد و در ضمن پرداخت حدود یک میلیون بیشتر در ابتدا برای خرید کولر اینورتر تا ظرف سالهایی برای کاهش 20% از برق اصلا منطقی نیست و تقریبا هزینه پشتیبانی اون تفاوت رو میپوشونه .
    اساتید چه نظری دارند؟
    به من مدل بیست وچهار شرکت Gree و مدل d-matic رو پیشنهاد میدادن که با قیمت حدود 3100 خوبه و بعد اوجنرال رو که حدود 500 ~600تومانی اختلاف داره و گرونتر هست.
    در مورد مدل نظر اساتید چیست؟ گری بخرم یا اوجنرال؟
    ممنون
    Last edited by AMIRTELECOM; 17-05-2014 at 07:32.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

این کولرهای گازی اینورتر دار چند وات هستن ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    من قصد داشتم کولر گازی اینورتر تهیه کنم ولی با دو سه تا کارشناس که صحبت کردم میگفتن هزینه نگهداری و تعمیرات کولر های اینور به واسطه برد های الکترونیکی که دارند و قیمت گاز بالاR410 خیلی گرون در میاد و در ضمن پرداخت حدود یک میلیون بیشتر در ابتدا برای خرید کولر اینورتر تا ظرف سالهایی برای کاهش 20% از برق اصلا منطقی نیست و تقریبا هزینه پشتیبانی اون تفاوت رو میپوشونه .
    اساتید چه نظری دارند؟
    به من مدل بیست وچهار شرکت Gree و مدل d-matic رو پیشنهاد میدادن که با قیمت حدود 3100 خوبه و بعد اوجنرال رو که حدود 500 ~600تومانی اختلاف داره و گرونتر هست.
    در مورد مدل نظر اساتید چیست؟ گری بخرم یا اوجنرال؟
    ممنون
    gree 24000رو ما سال 87 خریدیم.1 تومان.
    تا الان مشکلی نداشته.البته خیلی کم استفاده شده.
    یکبار محض کنجکاوی یونیت خارجیش رو باز کردم و دیدم کمپرسورش روش ساخت آمریکا خورده.
    اگه الان هم قطعاتش آمریکایی باشه مدل خوبی هستش و کیفیت خوبی داره.

9. 2 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Barsoneri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

میخوام یک کولر اینورتر 24000 بخرم
    خانه 120 متری 2 خوابه و بصورت شرقی غربی میباشد
    صبح نور تو اتاق خوابها و بعد از ظهر هم تو اتاق نشیمن هست.آشپزخانه هم بصورت اوپن میباشد
    آیا قدرت انتخاب شده مناسب هست؟
    چه مارکی بخرم مناسبتر میباشد هم از نظر سرما و هم از نظر کیفیت دستگاه؟
    تا 4 میلیون میتونم هزینه کنم.انتخاب خودم سامسونگ هست ولی چیزی نمیدونم
    لطفا راهنمایی کنید
    کسی نیست تا به یک راهنمایی کوچیک کنه؟؟؟
    در ضمن کولرهای اینورتر سامسونگ که تو بازار هست مدل چه سالی هستند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    کولر اسپلیت میخوام بگیرم، ogeneral 12000 بدون اینورتر، جریانی که میکشه 5.7 آمپره با قیمت یک میلیون و چهارصد و پنجاه، و کولر دیگه ای که مد نظرمه استرانگ که خیلی تعریفشو شنیدم، اینورتر دار، جریانی که میکشه 2 تا 4.5 آمپره، قیمتشم دو میلیونه، به نظرتون کدوم کولر بهتر و به صرفه تره
    چون جایی خوندم که اگه کولر اینورتر هم بخواد با حداکثر توان کار کنه مصرف برقش با کولر معمولی تفاوتی نداره
    ممنون میشم راهنماییم کنین که مدوم کولر رو بگیرم یا اگه کولر دیگه ای از نظر مصرف کم مدنظر هست معرفی کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •